Deaktivált státusz

• Potter08
      Potter08
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.30, Hozzászólások: 12
      Sziasztok,

Meg szeretném kérdezni, a deaktivált státusz milyen hátrányokkal jár?
      Tudom h megvan az oka hogy miért deaktiváltak, meg is értem és sajnálom is, de meg szeretném tudni hogy lehetséges "újra aktívvá lenni"?
  • 22 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Nem teljesen értem, ha deaktiválva vagy, akkor belépni se tudsz ide.
      Szóval miről is van szó?
    • Potter08
      Potter08
      Bronz
      Mármint az oldalra nemtok belépni? Nemtom hogy lehetséges, de beenged.
      Szal a deaktiválás az ilyen örökre tiltás?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Potter08 Mármint az oldalra nemtok belépni? Nemtom hogy lehetséges, de beenged.
      Szal a deaktiválás az ilyen örökre tiltás?
      Na most, ha jól sejtem, a főoldalon azt látod kiírva, hogy deaktivált a státuszod?
      Így van?

Ebben az esetben valami technikai hiba lehet.
      Aki tényleg deaktiválva van, az belépni se tud az oldalra, és igen ez örökre szól. (Vagy a félreértés tisztázásáig) Úgyhogy nem érdemes deaktiváltatni magad :)
    • Potter08
      Potter08
      Bronz
      De nekem sajnos sikerült, mert kezdőként nem igazán értettem még a dolgokat aztán elszúrtam kb 1 hónap után. Szeretnék újra aktív lenni, mert gondolom így nemtudok menni pl. freerollokra se. Hogyan tudnék javítani a helyzetemen?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Potter08 De nekem sajnos sikerült, mert kezdőként nem igazán értettem még a dolgokat aztán elszúrtam kb 1 hónap után. Szeretnék újra aktív lenni, mert gondolom így nemtudok menni pl. freerollokra se. Hogyan tudnék javítani a helyzetemen?
      Üdv!
      Kezdjük elölről hol lettél deaktiválva?
      Az egyik pókerteremben, vagy van egy másik számlád a PSen, ami deaktiválva lett?
    • Potter08
      Potter08
      Bronz
      Nyitottam egy másik számlát(nemtudtam h nem lehet), aztán azóta én is rájöttem h nem kellett volna. Egyszerűen csak szeretnék "aktív státuszzal" tovább pókerezni az eddigi platformomon, ahova először regisztráltam és elnézést kérni a dupla regért.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Potter08 Nyitottam egy másik számlát(nemtudtam h nem lehet), aztán azóta én is rájöttem h nem kellett volna. Egyszerűen csak szeretnék "aktív státuszzal" tovább pókerezni az eddigi platformomon, ahova először regisztráltam és elnézést kérni a dupla regért.
      Írj az adott terem supportjának, hogy sajnálod, nem tudtad, hogy csak 1számlád lehet, nem akartál csalni.
      És szeretnéd, ha az újat zárnák, és a régi számládat vissza tudnád kapni.

Természetesen nincs garancia arra, hogy sikerrel is jársz, de egy próbát megér.
    • Potter08
      Potter08
      Bronz
      A pokerstrategy-n duplaregeltem, nem a Titanon.
      Szal elsőre Titanra kvíz, aztán gondoltam megpróbálom a Partypokert, oda is megcsináltam a kvízt másik reggel, ezután deaktiválták az oldalon az első regem, a másodikat meg gondolom törölték. A másik acc már nem működik, úgyhogy azzal tényleg nemtok belépni(és nem is akarok!)
      Az elsőt viszont szeretném megtartani :)

A titan pokeren továbbra is tudok játszani, csak a a deaktiválva dolog szúrja a szemem a profilomnál. Elnézést kérek hogy így felfújom a dolgot, de szeretném rendbetenni a dolgaim :)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Tehát az elsővel nem tudsz belépni, a másodikat törölték, akkor ez most a harmadik, amivel szintén megszerezted a kezdőtőkét? (Ezt abból gondolom, hogy bronz státuszban vagy)
    • Potter08
      Potter08
      Bronz
      Nem.

Az elsővel be tudok lépni, erről írok. Csak a profilomnál a státuszra azt írja ki a cucc, hogy "deaktiválva":
      http://hu.pokerstrategy.com/community/profile/Potter08

A másodikat törölték, harmadik nincs. Istenments :D
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von Potter08 Nem.

Az elsővel be tudok lépni, erről írok. Csak a profilomnál a státuszra azt írja ki a cucc, hogy "deaktiválva":
      http://hu.pokerstrategy.com/community/profile/Potter08

A másodikat törölték, harmadik nincs. Istenments :D
      Értem.

akkor erre már válaszoltam :)

Na most, ha jól sejtem, a főoldalon azt látod kiírva, hogy deaktivált a státuszod? Így van? Ebben az esetben valami technikai hiba lehet. Aki tényleg deaktiválva van, az belépni se tud az oldalra, és igen ez örökre szól. (Vagy a félreértés tisztázásáig) Úgyhogy nem érdemes deaktiváltatni magad

Tehát nem vagy deaktiválva.
      A másik számlát természetesen felejtsd el, de ez működni fog tovább rendesen.

De ezt a technikai gondot jelezni fogom, és remélhetőleg mielőbb elhírításra kerül.
    • Potter08
      Potter08
      Bronz
      Köszönöm szépen :)
    • mixtipp45
      mixtipp45
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.18, Hozzászólások: 4
      Üdv!
      Ezt a cikket elolvasva, megnézve a státuszomat azt láttam, hogy nekem is "deaktivált" van odaírva ezen az oldalon a profilomnál. Persze nálam nincs ilyen gond, hogy lenne még 1 regisztrációm. Be is tudok lépni, bronz státuszban is vagyok, pokerstrategypontokat is kapok. Szóval látszólag minden rendben, csak zavar ez a felirat, hogy "deaktivált" a profilomnál. Ez akkor ezek szerint csak technikai probléma?
      Előre is köszönöm a választ!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von mixtipp45 Üdv!
      Ezt a cikket elolvasva, megnézve a státuszomat azt láttam, hogy nekem is "deaktivált" van odaírva ezen az oldalon a profilomnál. Persze nálam nincs ilyen gond, hogy lenne még 1 regisztrációm. Be is tudok lépni, bronz státuszban is vagyok, pokerstrategypontokat is kapok. Szóval látszólag minden rendben, csak zavar ez a felirat, hogy "deaktivált" a profilomnál. Ez akkor ezek szerint csak technikai probléma?
      Előre is köszönöm a választ!
      Igazából, ameddig nem jön hivatalos válasz, nem akarok mondani semmit.
      De ha én látnám ugyanezt, nem aggódnék :)
    • JohnnieFirpo
      JohnnieFirpo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.29, Hozzászólások: 192
      Hmmm...
      Nálam is ugyanez a helyzet! Nem követtem el semmit, kapok ps-pontot meg semmi vész. Viszont szintén a deaktiválva felirat virít a profilomnál. :(
    • Potter08
      Potter08
      Bronz
      kíváncsi vagyok a végkifejletre, mindenesetre megnyugodtam :)
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Lehet hogy ez csak egy átmeneti technikai hiba, de lehet az is, hogy kaptál egy emailt, amiben az adataidat kérjük (személyi és lakcímkártya másolat), és még erre nem válaszoltál. Nézd meg az email fiókod spam mappáját is, mert előfordul, hogy oda kerül az email. Írj a supportnak egy üzenetet (Segítség menü), és kérdezz rá miért deaktivált a státuszod. Ezt légyszi vedd figyelembe: A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
    • zotyityu
      zotyityu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.21, Hozzászólások: 13
      Hello!

Én még új tag vagyok itt és nem tiszta sok minden számomra.Lenne 1 olyan kérdésem,hogy azt látom a státuszomnál:deaktivált. Ez miért van??
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Olvasd el légyszíves az előző hozzászólásomat, abban megtalálod a választ. :P
      A visszaolvasás amúgy is jó megoldás lehet, rengeteg kérdésre találhatsz választ.
      Amennyiben mégis akad olyan kérdés, amire nem találsz választ, akkor tedd fel bátran a kérdésed,
      szívesen segítünk amiben csak tudunk. ;)
    • 1
    • 2