kérdés

• Szlau
      Szlau
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.06, Hozzászólások: 2
      Hi!

Sajnos figyelmen kívül hagytam hogy meglévő felhasználónak(akkor is ha még nem töltött pénzt fel eddig) nem elérhető ez a szolgáltatás.

Ennek ellenére beírtam az azonosítómat (full tilts), és a sikerességemet jelezték

ám a bónuszkódot nem irtam be

Elveszett ez a lehetőségem a figyelmetlenség miatt, vagy változtathatunk az ügy érdekében?
  • 1 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Csak olyan terembe tudunk kezdőtőkét utalni, ahol még sosem volt számlád, és készítesz egyet pontosan a mi útmutatónkat követve. Ha figyelmen kívül hagytad az útmutatót, írnod kellene a supportnak (Segítség menüpont), hogy elrontottad a regisztrációt, és másik terembe szeretnéd kérni a kezdőtőkét. Amíg nem érkezik válasz a kérésedre, addig semmit ne csinálj, mert azzal csak tovább bonyolítod a helyzetet.
      Kérlek vedd ezt is figyelembe : A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető

Tehát a kérdésedre a válasz: a Full Tiltre biztos, hogy nem fogod megkapni a kezdőtőkét, viszont választhatsz másik termet.

UI: egy kérdést elég egy helyen feltenned, amint lehetőségünk lesz, válaszolni fogunk rá. ;)