HELP valaki légyszi

• adribaba81
      adribaba81
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.29, Hozzászólások: 1
      Sziasztok,

az a problémám, hogy még most sem kaptam meg az $50-t, először elírtam az account nevét (FullTilten vagyok) , majd írtak, hogy rossz, válaszoltam, hogy bocsánat az elírásért, megadtam a rendes ID-m. Majd jött a válasz hogy 48 óra és jön a pénz, ma küldtek emilt, hogy nem létezik a számlám, de azzal játszottam éppen akkoris, csak játékpénzel. Azt írták, hogy nézzem meg, hogy .com-számla vagy.net-számla ami nekem van. Na az mi? Hol tudom megnézni hogy milyen? Írtam már a FullTilt-nek is, ők azt mondták, minden rendben a számlámmal. Megírtam ezt a supportnak is, de semmi reakció! :( Valaki meg tudná mondani, hogy ez mi lehet, meg azt, hogy hol tudom megnézni, hogy .com vagy .net a számlám és hogy mit is jelent ez?? Előre is köszönöm a segítséget.
  • 3 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Egy kis félreértés van, amikor azt írják, hogy nem létezik, azt úgy értik, hogy nem PS-es. Azaz úgy tűnik, valamit elrontottál a regisztráció folyamán. (Nem követted teljesen a leírást)
      http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/4

Azt kéne megkérdezned az Fttől, hogy be van-e kötve a Pokerstrategyhez a számlád. (Vagy esetleg ha rájössz, mi lett elrontva, akkor célzottan azt kéne megírni az FTnek, hogy mit javítsanak ki, ha hajlandóak rá)

Ha ez nem megy, akkor vagy meg kell próbálni töröltetni az FTvel a számlát, és csinálni egy újat, vagy írni a PS supportnak, hogy elrontottad, és máshova kérnéd a pénzt.
    • xarmandox
      xarmandox
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.08, Hozzászólások: 15
      és az én ügyemmel mizu?miért csak egy dodot kaptam?? a bonusznál meg az van kiirva pacific poker bunusz 1$ és miért nem 50??hisz a kvíz siekrült?vagy azt mikor kapom meg???
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von xarmandox és az én ügyemmel mizu?miért csak egy dodot kaptam?? a bonusznál meg az van kiirva pacific poker bunusz 1$ és miért nem 50??hisz a kvíz siekrült?vagy azt mikor kapom meg???
      Üdv! Válaszoltam odaát