Miért adunk csak úgy $50+$150 kezdőtőkét?

• kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Kedves új PokerStrategy felhasználók,

Először is köszöntünk a PokerStrategyn. Biztos sok mindenkibe felmerül az a kérdés, hogy miért is adunk csak úgy $50+$150 kezdőtőkét semmi kötelezettség nélkül.

Nagyon sokan nem szeretnének saját pénzt befizetni egy terembe amelynek több oka lehet. A PokerStrategy megteszi ezt nektek abból a célból, hogy nektek ne kelljen befizetni és, hogy ne kelljen saját pénzt kockáztassatok. A kezdőtőkén kívül nagyon sok oktatási formával találkoztok nálunk és mindezt teljesen ingyenesen kínáljuk minden tagunknak. A célunk, hogy ne veszítsétek el ez a kezdőtőkét és, hogy oktatásunkkal egyre jobban legyetek, lépjetek fel a limiteken, egyre sikeresebbek stb. és ezért mi mindent megteszünk. Aki többet szeretne megtudni erről az olvassa el az "Üzleti modellünket".

Sajnos sokan mégis félreértik a helyzetet és nagyon sok esetben miután megkapták a pénzt azonnal ki akarják utalni maguknak a bankszámlájukra. Ez semmiképp sem lehetséges és nem ebből a célból utalunk át nektek pénzt. Ha csak ezért szeretnél regisztrálni, akkor azt javasoljuk, hogy ezt inkább ne is tedd meg. Ahhoz, hogy a pénzt ki tudd venni különböző feltételeket kell teljesítened. A számla készítési útmutatókban megtalálod ennek a feltételeit.

Mi történik ha teljesítetted a feltételeket?

Ez után ki tudod venni a kezdőtőkét valamint a nyert összeget. Innentől már a te döntésed, hogy mit szeretnél kezdeni a pénzzel. Viszont a kérdés az, hogy miért akarod azt a kis pénzt, sok esetben 50$ vagy 100$-t kivenni? Mit tudnál ennyi pénzzel kezdeni? Bizonyára nem mennél sokra vele. Ha kiveszed azt a kis pénzt, soha nem fogsz feljebb jutni, nem tudsz lépni a limiteken, ahol sokkal nagyobb összegek várnak rád. (feltételezem, ha igazán érdekel a póker). A PokerStrategy a szívetekhez köti, hogy ha igazán érdekel a póker, ha sikeresek akartok lenni, talán a későbbiekben csak a pókerből élni, akkor használjátok ki az itteni lehetőségeket. Mindent amire szüksége van egy kezdő vagy akár egy haladó játékosnak, megtalál nálunk:

- Élő edzések
      - Tanvideók
      - Kézelemzések
      - Stratégia cikkek
      - Póker szoftverek
      stb.

És ahogy feljebb is írtam, ha kiveszitek azt a kis összeget nem fogtok sokra menni vele és ezzel csak visszavetitek magatokat egy lépéssel ahelyett, hogy előre haladnátok. Kérjetek tanácsot, véleményt a fórumba a tapasztaltabb játékosoktól vagy tőlünk, szívesen segítünk.

Sok szerencsét az asztaloknál

Üdv.
      kisike
  • 11 válasz
    • Csalamade
      Csalamade
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.24, Hozzászólások: 1.813
      Ez mind szép és jó csak azt nem írtad le, hogy ebben nektek mi az üzlet. Gondolom sok kezdőnek megfordul ez a fejében és ha röviden vázolnád a dolgot akkor lehet több embert meggyőznél arról, hogy nem átverés az egész.
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      De igen, pontosan ezért linkeltem fent be az üzleti modellünket ;)

Úgy kezdődik, hogy.. " Aki többet szeretne megtudni erről...."
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      de amúgy "csak" 50+100 nem?

amúgy csatlakoznék csalahoz,én is pont ezt hiányoltam..

update: akkor kussolok :]
    • Csalamade
      Csalamade
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.24, Hozzászólások: 1.813
      Oks, bevallom az üzleti modellbe nem olvastam bele :) Bocsi nem akartam okoskodni :D
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.28, Hozzászólások: 1.387
      Hali!

Tudnátok nekem mondani valamit arra, hogy mivel tudnám viszonylag gyorsan összeszedni az 500VPP-t? Mert ha 90 nap alatt akarom ezt teljesíteni, akkor az majdnem 6 VPP per nap, és ennyit nem ülök a gép előtt. (PokerStars-ról van szó)

Igazából az sem valami tiszta, hogy miért mennyi VPP jár. Bár már kérdeztem, de még elég zavaros a kép.

Köszi!
    • hungary
      hungary
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.414
      Original von csabyka88 Hali!

Tudnátok nekem mondani valamit arra, hogy mivel tudnám viszonylag gyorsan összeszedni az 500VPP-t? Mert ha 90 nap alatt akarom ezt teljesíteni, akkor az majdnem 6 VPP per nap, és ennyit nem ülök a gép előtt. (PokerStars-ról van szó)

Igazából az sem valami tiszta, hogy miért mennyi VPP jár. Bár már kérdeztem, de még elég zavaros a kép.

Köszi!
      500 1$ SNG, de komolyan azt gondolod h ezt itt kell megkérdezni?
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Hát nem azért, de én is 1$-os S'n'G-ket kerestem, de eredménytelenül...
      PokerStars-on belül S'n'G-nél nem láttam olyat
    • hungary
      hungary
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.414
      Original von csabyka88 Hát nem azért, de én is 1$-os S'n'G-ket kerestem, de eredménytelenül...
      PokerStars-on belül S'n'G-nél nem láttam olyat
      ne legyen zöld a filter(szűrő)...
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Ááááh, hihetetlen! Most meg jó...bár biztos én nyomtam el valamit.

Köszi szépen!

MOD: De amúgy ez a VPP hogy is van? 1$-os SnG mindenképpen 1 VPP? Mivel lehet többet szerezni?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von csabyka88 Ááááh, hihetetlen! Most meg jó...bár biztos én nyomtam el valamit.

Köszi szépen!

MOD: De amúgy ez a VPP hogy is van? 1$-os SnG mindenképpen 1 VPP? Mivel lehet többet szerezni?
      Alapvetően nem vesszük nagyon szigorúan a fórumtagozódást, de ez egy kitüntetett téma, és aki ezt olvassa nem arra kíváncsi, hogy lehet 500VPP-t összeszedni, úgyhogy kérlek kérdezd meg újra egy a témához jobban illő topikban, vagy nyiss egy új topikot :)
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Ok, bocsi!

Máshol meg az a baj, ha minden hülyeség miatt új témát nyit valaki...na de akkor ezt teszem. :)