[Skrill/Moneybookers] Kérdések

• Puszu
      Puszu
      Bronz
      Regisztrált: 2007.08.28, Hozzászólások: 40
      Sziasztok!

Na Moneybookers-szel kapcsolatban megvan a véleményem róluk, legalábbis először ez volt.

Kiutaltattam 30k-t, persze csak 22.190,- szép magyar forint érkezett meg a számlámra.

Persze annak rendje-módja szerint küldtem is a reklamáló levelet nekik,hogy miért csak ennyi pénzt kaptam.

Erre azt a választ kaptam,hogy ők a kívánt 30k-t utalták,ha nem annyi érkezett meg a számlámra,akkor menjek be abankomhoz és ott reklamáljak.

Felhív bank,mondom mi bajom van, erre mondják hogy,az nem lehet. Meg hogy ezt telefonon nem lehet elintézni.

Ezért most megyek a bankba és utánna járok a dolognak, még a végén nem is a Moneybookers lesza ludas,hanem a köcsög magyarországi bank szed le valami tranzakciós díjat(gyanítom így lesz)

Ha tudok valamit még erről ígérem megosztom veletek.
  • 4713 válasz
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      Köszönjük, hálásak vagyunk érte! :D
      Bár mi már mindent tudunk erről és te is tudhatnád, ha nem nyitottál volna külön topicot, hanem belenéztél volna a hasonló elnevezésű témákba.
      Bon voyage, amit megspórolhattál volna magadnak. :D
      Ja, meg persze a -8K-t is.
    • gyirevnya
      gyirevnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 6
      Én megmondom mi van, hiába mész be a bankodhoz, mert 8 ezer Ft-ot vonnak le minden egyes kifizetésnél, bizonyos összeg felett. Mi általában 25.000 Ft-nak megfelelő dollárt kérünk ki, ott még nem vonnak. Ezek szerint 30ezernél már igen- Én kértem ki a múltkor 1400 $-t, ott is levonták a 8ezret. Ez mindig így van, ha kikérsz, mert megszűnt a magyar számlájuk (eddig a CIB-nél volt), és ennyi a kifizetés költsége.
    • gyirevnya
      gyirevnya
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 6
      Mellesleg az átváltással is eléggé csalnak, mikor én kikértem az 1400$-omat, a dollár azon a héten nem ment 220 Ft alá, ehhez képest nekem 208 Ft-tal váltották át... Ennyi pénznél azért nem mindegy az a 12 Ft...
    • Puszu
      Puszu
      Bronz
      azt mondod megszűnt a magyar bankjuk és ezért van a 8k-s levonás?

de most meg megint van újra magyar bankjuk,akkor most hogy is van ez?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von Puszu de most meg megint van újra magyar bankjuk,akkor most hogy is van ez?
      A kifizetés továbbra is nemzetközi átutalásnak minősül. Ezért merül fel 8k plusz költség.
    • Puszu
      Puszu
      Bronz
      ez szívás,de ezt miért nem tüntetik fel mondjuk Moneybookers-nél?
      Miért csak azt az 1,8 EUR fee-t?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Original von Puszu ez szívás,de ezt miért nem tüntetik fel mondjuk Moneybookers-nél?
      Miért csak azt az 1,8 EUR fee-t?
      Mert az MB csak 1,8 € von le, a többi költséget pedig a német székhelyű Commerzbank "zsebeli be".
    • VeroniqueK
      VeroniqueK
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1
      így van. kérd ki 25.000 Ft-onként a nyereményed, addig nem vonnak le semmit pluszba.
    • qwertz11
      qwertz11
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.16, Hozzászólások: 513
      .
    • NovemberTerra
      NovemberTerra
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.14, Hozzászólások: 55
      Olyan kérdésem lenne, hogy én utalhatok a banki számlámról, más valaki nevén lévő moneybookers számlára? Én úgy gondolom igen, de jobbbnak látom, tőlem tapasztaltabbakat megkérdezni.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Mivel a saját MB számládat is kizárólag a saját neveden lévő bankszámláról/kártyáról tudod feltölteni, ezért másét sem lehet a tiédről feltölteni. Töltsd fel a tiedet a saját bankszámládról, és a két MB számla között minden akadály nélkül lehet utalni.
    • NovemberTerra
      NovemberTerra
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.14, Hozzászólások: 55
      Úgy is megfelel. Kösz szépen.
    • staad
      staad
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.27, Hozzászólások: 274
      Nem tudja valaki hogy lehet-e Amazonon fizetni MBvel?
    • DjTibu
      DjTibu
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.07, Hozzászólások: 4.524
      Üdv!

Én nagyjából 1 hete reggeltem be a PS legútóbbi promóciós linkjével, de a +100SP nem jött meg. Pedig direkt az itteni linket használtam... Mi lehet a gond? Vagy már lejárt az akció?

Szerk.: Úgy látszik csak türelmetlen voltam, közbe megjött :)
    • herbak
      herbak
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.12, Hozzászólások: 14
      Hello! Most ismerkedek a moneybookers-szel. Nemrég kikértem a teljes bankrollom rá egy pókeroldalról és most be szeretnék fizetni egy másikra, de egyszerűen nem megy. Már két oldallal is próbálkoztam sikertelenül. Mind a kettő elvisz egy oldalra, ahol ki kell választanom, hogy a balance-omról akarok fizetni majd a "confirm" gombra kéne kattintani, de ennek hatására semmi sem történik, se hibaüzenet se semmi, egyszerűen visszatölti ugyanazt az oldalt. mintha csak frissítettem volna. Már írtam a MB-nek és az egyik pókeroldalnak is, de nem igazán adtak érdemi választ. Több böngészővel is megpróbáltam hátha az a baj, de az eredmény ugyanaz. Mással még nem fordult elő ilyesmi? A limitembe elvileg ez még lazán belefér a MB és a pókeroldal részéről is. Régebben próbaként 25$-t utaltam már egy oldalra, akkor semmi gond nem volt. Lehet hogy most az összeg nagyságával van a baj? Minden választ előre is köszönök...

Időközben megoldódott a probléma, hogy mitől azt nem tudom, egyszer csak működött. Ennek ellenére ha valaki tudja, hogy mi okozta, azt szívesen meghallgatom. Valószínűleg az összeg méretével lehetett a gond, mikor kisebbet próbáltam befizetni sikerült. Azt azért hozzátenném, hogy a nagyobb összeg sem érte el a moneybookersnél a tranzakciónkénti limitet.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia staad,

Úgy tudom, hogy sajnos nem lehet.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia herbak,

Érdekes probléma, én inkább valami technikai hibára gyanakodnék. Ugyanazon hálózatba próbáltál befizetni? Ezen limitek elég magasak szoktak lenni, nehéz túllépni, vagy ha ez mégis megtörténne, akkor úgyis informálna róla a terem vagy a Moneybookers - tehát semmiképpen sem egy üres ablaknak kellene bejönnie.
    • mano666
      mano666
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.30, Hozzászólások: 30
      hello!

azt szeretném megkérdezni, mert mindenfélét olvasok, azoknak a java meg legalább fél éves... hogy most perpill. 09.09.10-én mennyit von le az MB - vagy akármilyen third party cég - egy magyar bankszámlára való kiutaláskor (otp)??

köszi előre is a választ , és bocs ha rossz topicba írtam
    • kisgali
      kisgali
      Black
      Regisztrált: 2007.05.20, Hozzászólások: 3.041
      hali! én nemrég utaltam ki OTP számlára (2hete) és teljesen ingyen volt