PokerStars -- VPP szerzés

• 12 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv! ;)

Sajnos mikrolimiten elég lassan gyűlik a VPP.
      http://www.pokerstars.hu/fpp/#earn

Tehát legalább 8$-os potnak kell összegyűlnie, hogy pontot tudj kapni.
      Vagy
      Öt (5) HűségPont (FPP) jár minden egyes dollár után, amit a versenyekre történő nevezéskor adminisztrációs díjként befizetsz

Úgyhogy a leggyorsabban talán SNG-k játszásával lehet összegyűjteni, vagy először SNG és ha a roll engedi, akkor eggyel magasabb szinten lévő cash game.
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.28, Hozzászólások: 1.387
      Öööö, ezt nem teljesen értem.

A rake az az összeg, amit a szolgáltató kap. Igaz?

Akkor az mit takar, hogy: "a $0.40-t az $1/$2, vagy annál kisebb alapú Fix Limit játékokban"? Azt értem, hogy 1$/2$, de ha ez egy cash game, akkor is van rake?

Jah, és a VPP az az FPP. Jól tudom?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Persze, hogy van rake cash gameban. Ha volt flopnézés, akkor a pot 5%-a a teremhez kerül. Illetve ha ez az adott körben eléri a 40centet, akkor a játékosok kapnak pontot.

Lényegében a VPP megegyezik az FPPvel.
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Hát nem értetlenkedni akarok, de pl játszottam olyan cash game-t, ahol a vak kisebb volt, mind 1$/2$, és volt, amikor a flop előtt több volt a pot, mint 40 cent, és nem kaptam pontot. Pedig játékban voltam.

De tutti, hogy nem a rendszerben van a hiba...csak valamit félreértettem...
    • hungary
      hungary
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.10, Hozzászólások: 1.414
      Original von csabyka88 Hát nem értetlenkedni akarok, de pl játszottam olyan cash game-t, ahol a vak kisebb volt, mind 1$/2$, és volt, amikor a flop előtt több volt a pot, mint 40 cent, és nem kaptam pontot. Pedig játékban voltam.

De tutti, hogy nem a rendszerben van a hiba...csak valamit félreértettem...
      8$-os potnál van 40c rake CG
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Wow, így már tényleg ok. Köszi! Akkor én mostanában nem nagyon kapok szerintem VPP-t...
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von csabyka88 Wow, így már tényleg ok. Köszi! Akkor én mostanában nem nagyon kapok szerintem VPP-t...
      Próbálj olyan asztalhoz ülni, ahol szeretnek az ellenfelek all-in menni :)
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Még annyit, hogy ha pl. egy 10$-os SnG-re ülök be, akkor az 10 VPP?

Valahogy azt érzem, hogy ez az 50$ nagyon nehezen szerezhető meg. Úgyértem, nehezen lehet "átalakítani" valós pénzzé. Őrült sok ez az 500 VPP, főleg 90 nap alatt. Ennek van valami esélye, hogy valaki megszerezzen napi 6 VPP-t? (kivéve, ha egész nap a gép előtt ül)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von csabyka88 Még annyit, hogy ha pl. egy 10$-os SnG-re ülök be, akkor az 10 VPP?

Valahogy azt érzem, hogy ez az 50$ nagyon nehezen szerezhető meg. Úgyértem, nehezen lehet "átalakítani" valós pénzzé. Őrült sok ez az 500 VPP, főleg 90 nap alatt. Ennek van valami esélye, hogy valaki megszerezzen napi 6 VPP-t? (kivéve, ha egész nap a gép előtt ül)
      Nem tudom mennyi a fee, annak az ötszörösét kapod meg FPP-ben.

Szerintem ki lehet játszani, SSS-t lehet 6-8asztalon kényelmesen játszani.
      Aztán márcsak meg kell várni, hogy legalább ketten berakják a pénzük felét a potba :)
      Ha jó asztalhoz ülsz, nem olyan ritka az.
    • csabyka88
      csabyka88
      Bronz
      Mire gondolsz? SSS? Az meg mit takar?

Igazából az a bajom, hogy 500 VPP baromi sok, és ilyen SnG-s kátékokkal sohasem gyűlik össze, főleg nem 90 nap alatt. Úgyhogy marad a nagy tétes játék (cash game), aztán vagy bejön, vagy nem.
      De ha van más ötleted, szívesen fogadom :) .
    • borniex
      borniex
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.24, Hozzászólások: 444
      Nem baromi sok, 500 olyan hand ahol nagyobb pot kialakul. És szerintem sng-vel is ki lehet szedni akár a dupla vagy semmivel is. Én az omahat ajánlom mert sokkal nagyobbak a potok mint holdemben és 2-5 centen is ki lehet szedni 1 honap alatt 1000 pontot.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      SSS - Short Stack Strategy (NL kezdő cikkek között találod)
      Ha SNGzel, legalább tudod, hogy hányat kell lejátszani naponta :)
      Omahában legkisebb limiten nekem nem nagyon jöttek a pontok. Bár nem is játszottam túl sokat.

Esetleg el lehet felejteni a bónuszt, és minél többet nyerni, hogyha 90nap után levonják az 50-est még jó sok maradjon :)