Kezdőtőke hol vagy ???

• 18 válasz
    • Mentalog
      Mentalog
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.26, Hozzászólások: 335
      Szerintem ird le a következőket:

- Hova kérted a kezdőtőkét?
      - Volt-e extra kérés a pokerteremtől? (Nekem személyi ig. fotót kellett küldenem e-mailben.)
      - Kitől, milyen kifogást kaptál eddig?
      - Ha korábban már ebben az ügyben irtál a fórumra, akkor a linket rakd be.

Igy egyszerűbben meg tudják nézni az adminok, hogy hol a hiba, illetve más felhasználók tudnak adni tippeket, hogy miért nem kaphattad meg a kezdőtőkédet.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Pontosabb infók nélkül csak annyit tudok mondani, hogy a support mindig segítőkész, csak hát meg kell csinálni, amit mondanak, pontosan. Ha valaki nem hajlandó, azt csinálni, amit a support mond, annak hogy lehet segíteni?

Persze olyan is van, hogy valaki akkora hibát követ el, hogy utólag a support már enm tud segíteni, de ugye arról se mi tehetünk.

Kb. ezzel ki is merült minden lehetőség.
    • Marisa46
      Marisa46
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.11, Hozzászólások: 3
      Nem tudták rárakni a nevemre a kezdőtőkét , erre megkapták nickemet ,jelszavamat,játékos nevemet ,de semmiféle reakció nem jött !!!!!!!!!!!!!!
      Ilyenkor mi van csak félig meddig intézik a dolgokat ?Név szerint Tobiról és Csabárol van szó .

Marisa46
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Sajnos rossz felhasználónevet adtál meg. Ez a kifogás!!! (a játékosneved adtad meg amire nem lehet pénzt utalni). Erre akarták küldeni a pénzt ami nem létezett, ezért írták vissza azt az üzenetet.

Neked csak annyi most a dolgod, hogy írj vissza, hogy a felhasználóneved .....és utalják arra a pénzt. Ennyi, semmi több. Ezt viszont angolul vagy más nyelven, mert a magyar ügyfélszolgálatos kolléga március 9-ig nem elérhető. Ha magyarul írsz, nem értik meg és nem tudnak segíteni és nem is tudnak válaszolni.

Köszönjük a megértést.
    • rkc003
      rkc003
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.15, Hozzászólások: 953
      Hellosztok, nos jött az email, hogy jóváirták ma négykor a bonuszt ft-re :) , viszont ott még nem mutatja, lehet, hogy késöbb fogja mutatni? :)

Oké megvan az ötvenes, most néztem és megjött :) köszönöm
    • vanbasten23
      vanbasten23
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.17, Hozzászólások: 7
      Hello!
      én összeszedtem a 300 pontot, de még nem jött a 100 dollár.
      ilyenkor mi van?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Melyik teremről van szó ?
    • vanbasten23
      vanbasten23
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.17, Hozzászólások: 7
      A PartyPokeren játszom.
      mi lehet a gond?valamit nem jól értelmeztem?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Igen, sajnos úgy tűnik. :) A 300 ponttal egyelőre még csak az 50$ lett végleg a tiéd, innentől szabadon rendelkezhetsz vele, kiveheted stb. Ezután a +100$-t 4 részletben tudod kijátszani. 150 Party pont = 25$, de arra figyelj, hogy csak a standard (szorzók nélküli) pontok számítanak. Olvasd át az útmutatót újra, különös tekintettel az utolsó pontban foglaltakra.

Party útmutató
    • Zakmilien
      Zakmilien
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.02.17, Hozzászólások: 1
      Hali !

Most regiztem, és egyre jobban érdekel az oldal. ( nem rossz, gratu )
      A kérdésem az lenne, hogyan kaphatom meg azt a kezdőtőkét, és hol használhatom fel. Mert én a PKR-en játszom, és érdekelne, hogy ott tudnám-e érvényesíteni ezt a tőkét.

Ja, és a PKR-hez létezik segédprogram ?

Köszi !

Hali !

Márk ( Zakmilien )
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló! A kezdőtőkéhez egy kvízt kell kitöltened, erre 5 próbálkozásod van. Amennyiben nem sikerül hibátlanul megoldanod a kvízt, akkor nem tudunk kezdőtőkét adni. Természetesen akkor is használhatod az oldalt, ha nem sikerül a kvízt kitöltened, ám ebben az esetben csak úgy, ha saját pénzt fizetsz be valamelyik partner pókertermünkbe. Ha sikerül hibátlanul megoldanod, akkor jelenleg 6 terem közül választhatsz, de csak egyszer és egybe adunk kezdőtőkét, ezt a kvíz kitöltése után választhatod ki. Fontos, hogy csak olyan terembe tudunk kezdőtőkét adni, ahol még korábban sosem volt számlád. A PKR nincs a partnereink között, és szerintem nem is működik ott semelyik progi. Üdv az oldalon, és sok sikert a kvízhez! ;)
    • hgabris
      hgabris
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.01, Hozzászólások: 11
      Hello!

A PartyPoker -en csináltam egy felhasználónevet de számlát nem(nem fizettem be 25$) A kvízt megoldottam de pénzt nem kaptam meg akkor előfordulhat hogy emiadt?Hogy nincs valódi pénzes számlám,mert úgye ahoz 25$ be kellet volna fizetnem.És így elveszett az 50$ amit erre a felhasználónévre átutaltak?Vagy ha csinálok egy számlát 25$ akkor késöbb megkapom még? ?(
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von hgabris Hello!

A PartyPoker -en csináltam egy felhasználónevet de számlát nem(nem fizettem be 25$) A kvízt megoldottam de pénzt nem kaptam meg akkor előfordulhat hogy emiadt?Hogy nincs valódi pénzes számlám,mert úgye ahoz 25$ be kellet volna fizetnem.És így elveszett az 50$ amit erre a felhasználónévre átutaltak?Vagy ha csinálok egy számlát 25$ akkor késöbb megkapom még? ?(
      Üdv!
      Ahogy írtuk:
      Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.

Valódi pénzes számlát úgy tudsz csinálni, hogy kitöltöd az adataidat.
      Egy felhasználónak csak egy számlája lehet, így semmiképp ne csinálj új számlát.

Játszottál már valahol PokerStrategys számlával? Ha nem, akkor a bronz azt jelenti, hogy átutaltuk a kezdőtőkét.
      Ha nem kaptad meg, akkor vedd fel a kapcsolatot a supporttal, kérlek vedd figyelembe, hogy:
      A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      De ú ember, ötször megkérdezni, mit gondolsz, minden fórumrészt más olvas? :p
    • hgabris
      hgabris
      Bronz
      Original von Valezius4 De ú ember, ötször megkérdezni, mit gondolsz, minden fórumrészt más olvas? :p
      Csak azért hogy hamarabb kapjak rá választ.
    • hgabris
      hgabris
      Bronz
      Original von Valezius4
      Original von hgabris Hello!

Üdv!
      Ahogy írtuk:
      Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.

Valódi pénzes számlát úgy tudsz csinálni, hogy kitöltöd az adataidat.
      Egy felhasználónak csak egy számlája lehet, így semmiképp ne csinálj új számlát.

Játszottál már valahol PokerStrategys számlával? Ha nem, akkor a bronz azt jelenti, hogy átutaltuk a kezdőtőkét.
      Ha nem kaptad meg, akkor vedd fel a kapcsolatot a supporttal, kérlek vedd figyelembe, hogy:
      A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
      Van saját számlám de nem kaptam meg a pénzt.És ez az oldal szerint cselekttem mikor a számlát megcsináltam mindent úgy csináltam ahogy ezen az oldalon le van írva.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Mindenki kap választ, és ahogy valamelyikünk meglátja a kérdésed, válaszolni fog rá. Attól, hogy 5 helyre beírod, még nem fogsz előbb választ kapni, ezzel max. annyit érsz el, hogy teleszemeteled a fórumot. Egy kérdést elég egy helyre feltenni, ezt akkor most jegyezd meg légyszíves. Köszi.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Ahogy a kolléga már leírta, ez ügyben a supporttal kell egyeztetned.
      Mi innen a fórumból nem látunk bele, hogy a te számláddal mi a helyzet, a support viszont igen.
      Nézd meg légyszi a Party kliensben, hogy van-e aktív bónuszod a Cashier/Bonuses (Kassza/bónuszok) pont alatt.
      Ha nem találsz olyat, hogy PS150 / 49$, akkor bizony mégsem úgy töltötted ki az adataid, ahogy itt le van írva.