Zotyisama 1.250.000 pont unibet + bankroll építő promóció

• Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Regisztrált: 2015.05.20, Hozzászólások: 81
      Hát hol is kezdjem? Talán az elején lesz a legjobb =)

Na szóval mivel bemutatkozó posztom kimaradt gondoltam letudom itt ha már úgyis naplót nyitok. Na szóval:

Üdv mindenki zotyi vagyok nemrég töltöttem a 18 at. Igazából a póker elég hamar beköszönt az életembe. 13 évesen vesztettem el pókeres "szüzességem" és azóta aktívan foglalkozok a témával fateromnak köszönhetően meg annak, hogy az egész családi köröm nagy hobbi póker lázban égett szóval ja elég hamar csöppentem ebbe az egészbe :) és mit nem mondjak totálisan megfogott a dolog és mára már életem részévé vált. 15 éves koromig én is hobbi szinten gondoltam erre az egészre, heti egyszer családi kör összeült pár száz fts tétekbe játszani meg bográcsolni néha nyertem néha vesztettem. Netet böngészve 16 éves korom körül faterral rátaláltunk erre az oldalra. Azt hiszem akkor kezdődött minden... fateromal elkezdtük tanulni a pókert és ő elkezdett online játszani ahova nem tarthattam vele és azóta minden napon úgy telt hogy aztvártam mikor leszek 18 és mellette folyamatosan úgy tanultam a pókert hogy nem volt lehetőségem játszani max nagyonritkán élőbe :) . Kérdezhetnétek miért foglalkoztam vele ennyit amikor játszani nem is tudtam. Igazából annyi hogy megfogott az egész és merész kijelentés de sokszor éreztem úgy hogy nekem ez az út amit járnom kell, ezt szeretem csinálni és ezt is akarom. Most pedig eljött az a pillanat amikor végre nekikezdhetek ennek az egésznek és kiderül, hogy minden célom ami a pokerhez kapcsolódik csak gyerekes álmok maradnak-e vagy pedig képes vagyok megvalósítani ezeket.

Ennyit a múltról ugorjunk rögtön a jelenbe :f_tongue:

Előzőhét elején fizettem be pokerstarsra és kezdtem el játszani. Mivel a legaljáról akarom kezdeni ezért nem akartam nagyobb összeget befizetni így 45$ kezdő rolll indultam NL2 őn SH et játszva. Utóbbi egy hetet kevés játékkal töltöttem mégpedig azért mert nagyon sok tanult dolog van a fejemben amiket most próbálok ki először ezeket akartam beépíteni játékomba ami szerintem sikerült is, PT4 rendelkezésemre áll így tehát használatát tanultam meg, beállítottam azokat a statokat amiket ilyen kis téten érdemes figyelni magyarán testre szabtam az egészet. Jelenleg ott tartok hogy kényelmesen tudok játszani 6 asztalon minden tanult dolog beépült a játékomba és a PT4 et is kényelmesen használom mellette. Meglepett mert azt hittem több időre lesz szükségem ezekhez.

Előző hetem grafikonja és a mai napé:

Igaz ez még nagyon az eleje és kis minta de örülök, hogy viszonylag könnyen indul az eleje 8-)

Célok és közeljövő:

NL2 pont olyan könnyen verhető mint gondoltam szóval marad az a célom amit még az indulás első napján megfogalmazódott bennem:
      -Minnél gyorsabban elérni NL10 et. Ehez elég laza brm et fogok használni (20bi) de amilyen lazán lépek majd limitet szopószéria esetén olyan lazán is lépek vissza. Jelenleg rollom 71$ és 100$ nál lépek majd fel NL5 re 200$ nál evidens, hogy NL10 re. NL10 től feszesebbre veszem majd a brm et de alatta nem sok értelmét látom. Úgy gondolom célokból sok kicsit érdemes felállítani és szépen haladni előre, szóval egyenlőre ennyi elsőnek ezt szeretném teljesíteni.

Napi minimum 2 órát töltök cg vel és ha időm engedi akkor többet. A héten masszív nl2 grind lesz aztán megnézzük, hogy ível e a grafikon tovább felfele jó lenne jövő hetet NL5 ön kezdeni. Tanulás nem tudom hogy hogy lesz mivel jelenlegi státuszommal minden elérhető tananyagot már régebben bevágtam :milord: Mindenesetre ha van még működő skype csoport szívesen csatlakoznék :pcuser: Első posztnak szerintem ennyi.

Szép estét :s_drink:
  • 27 válasz
    • Commodus007
      Commodus007
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.20, Hozzászólások: 266
      Minden napos CG-vel az arany státusz sima ügy, szóval gyorsan lesz mit olvasgatnod.
      Kérdések: faterodnak hogy megy? :) Tanulsz valamit? Van B terv, vagy póker-póker-póker? :)
      Hajrá, nyomasd neki! :)
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Hmm ja valószínű hónap fele felé meglesz az arany, addig meg csak tolom neki és a nagy potos handeket átnézem max session után. Hát faterom, hogy is fogalmazzam meg inkább az az élő pokeres arc jól játszik szerintem de semmit nem tesz azért hogy tovább fejlődjön jelenleg elvan munkahelyén és havi kereset kiegészítésként nyer :) neten jelenleg egyáltalán nem játszik ő az a "csalik a site" fajta ember :f_biggrin:
      Jah suliba járok jövőre leszek végzős úgy konkrétan tervem nincs vele lesz egy érettségim jövő tanévre és kész. Tanulással kapcsolatos döntés az alapján hozok majd, hogy hogy alakul a nyaram póker szempontjából de persze mindig jó ha van egy szakmája az embernek.
    • 24magus24
      24magus24
      Bronz
      Regisztrált: 2010.04.19, Hozzászólások: 3.780
      Szia Zotyibacsi97!

Üdv a fórumon és a naplóírók között!
      Sok sikert kívánok céljaid eléréséhez. :gl:

üdv
      magus
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      2.75 deepstack 1,5k garanted verseny 2/17 7 és fél órája megy kell a csíííí be kell húzni 367$ ért megyünk. Verseny vége után jön az előző heti összefoglaló :)

up: 1/14 330 bb vel elég szépkis deeprun asztaloka kezembe ha nem száll velem szembe rng bácsi easy hu ^^

up2: FT 1/9 240-250 bb

12 és fél óra után végre vége :)

PokerStars Verseny #1246734572, no limit holdem
      Nevezési díj: $2.50/$0.25 USD
      815 játékos
      Teljes nyereményalap: $2037.50 USD
      Verseny kezdete 2015/06/08 5:30:00 ET

Kedves zotyibácsi97!

2. helyen zártad a versenyt. Valódi pénzes számlád egyenlegén jóváírásra került 309,92 USD értékű díj.

Ezen a versenyen 290,55 Verseny ranglista pontot szereztél. További információkat a Verseny ranglistáról weblapunkon, a http://www.pokerstars.hu.com/poker/tournaments/leader-board/ címen találsz.

Gratulálunk!

Köszönjük részvételed!

3 főnél dealoltunk 310 310 210 arányba ^^
      ( előző heti összefoglalót hornap írom meg zuhanok be az ágyba)
    • Commodus007
      Commodus007
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.20, Hozzászólások: 266
      Gratulálok! :D Azt hittem, hogy csak CG-zel. Nekem is jól jönne valami ilyesmi mostanság, de mindig pont lemaradok a döntő asztalokról :(
      Jössz ezüst találkozóra? :)
    • Kosztirita
      Kosztirita
      Bronz
      Regisztrált: 2010.07.07, Hozzászólások: 4.717
      Gratulálok! :nh:

Szép eredmény, csak így tovább!!!
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Köszi remélem lesz ez még jobb is :)

Azt hittem, hogy csak CG-zel. Nekem is jól jönne valami ilyesmi mostanság, de mindig pont lemaradok a döntő asztalokról :(
      Jössz ezüst találkozóra? :)
      Áhh dehogy is MTT ben ezerszer jobb vagyok mint chasben és jobban is élvezem. Azért kezdtem cg vel mert ahhoz volt bankrollom. Majd a közeljövőben kiderül melyik játékforma mainelése mellett döntök de valószínűleg vegyesen fog menni a dolog. Benne van, hogy nehezem jön a score toljad neki és biztos odaérsz te is :s_biggrin:
      Nem, a mostani találkozót kihagyom.

Utóbbi 2 hét:
      Mivel heti összefoglalókat ígértem ezért külön szedem az előző hetet és a mostanit.

Előző hét:

2 nap játszottam csak, nagyon sok dolgom volt. Voltam varratni ezzel elkészült 3. tetoválásom is :f_cool: suliba utolsó két hét volt javítottam pár tantárgyból és végre most nem buktam meg semmiből :f_drink: :f_drink: volt egy nap ivászat meg barátnőzés. Igazából ennyi tette ki a hetem.

graf.:

1-2 rosszul megjátszott hand eredménye meg pár cooleré/lejavulásé.

E heti eredmények:

27 lejátszott MTT pár db ITM és a hétfőn játszott 2.75 deepstack 1,5k garanted verseny 3 fős deal +309,92$.

Mivel szabolcsi vagyok és a nyíregyházi onyx casiotól 15km re lakok így benéztem egy versenyre és megnéztem a helyet.
      Június 19, Péntek: 1.000.000 Ft Garantált, 30.000 Ft Second Chance versenyre neveztem (úgy volt faterral együtt megyünk és nevez ő is de éjszakás volt aznap).
      fél 6 ra érkeztem meg rövid regisztráció volt bementem szétnéztem a helyen és mit ne mondjak sokkal jobb mint amire számítottam profi személyzet meg minden ami kell. 6 kor beneveztem a versenyre elmentem kajálni elszívtam egy cigit és már is 7 óra volt. Mivel 7 órakor még csak én voltam ott a nevezők közül így 7 15 kor kezdődött el a verseny. első 30 leosztásban 4 en voltunk még csak 2 asztalon ment a HU, utánna persze elkezdtek megérkezni az emberek. A versenyen végül 28 an indultak el és 7 vagy 8 an vettek second chancet. A verseny nehézkesen indult másképp kellett játszani mint interneten de ezerszer élvezetesebb volt. A verseny nehézkesen indult 1,5 óra játék után elbuktam minden zsetonom KJ köreim voltam ahol K 9 3 floppon allin kerültem TPFD vel K9 ellen és nem jött a színem. 1 óra volt a szünetig még. Megvettem én is a second chancet akko tudatosult bennem, hogy itt nem fg működni aza betanult "robot stat nézegetős nyerek egy all int bukok egy all int stratégia" így hát teljesen átszellemültem figyeltem ellenfeleim és elkezdtem jól játszani alkalmazkodtam minden szituációhoz. Első szünet fél órás volt letudtam a wc-t elszívtam 1-2 cigit ittam valamit a bárpultnál gondolkoztam mit tudnék még javítani játékomon stb. Fél óra után elindult a verseny 18 an voltunk akkor játékba amikor a CL ellen átlag stackel összecsaptam. Emeltem ő pozíción kívülről megadott. Flopp Q 7 2 nálam kézbe osztott 7-esek voltak srácnál Q7o törnöm all in kerültünk és behúztam a potot. Ezután átültettek a másik asztalhoz ahol nemvolt semmi laptalálkozásom de mivel ez sokkal feszesebb asztal volt az ellenfeleimre volt írva a laptartományuk könnyű volt játszanom ellenük szóval szépen lassan pár jól időzített blöffel és vaklopással CL stackre tettem szert.

FT.:

1.5x volt nagyobb stackem mint a második legnagyobb zsetonú ellenfélnek. 10 fővel indult el Cl ként egy olyan fél órára FT indulása után volt 4 limp :6c: :6d: votl a kezembe nagy vakról checkeltem. flop :5s: :6h: :9s: a második legnagyobb stack all in tolt egy short stack megadta és én is. Short nál :Kd: :Kc: volt a second CL nél :Ks: :2s:
      behúztam a potot így 8 főnél magasan cl voltam. hajnali 3 kor 6 főnél alkut kötöttünk én kaptam 200 000 ft-t a többiek meg szétosztották a maradékot 5 felé. Amúgy a kifizetési struktúra eredetileg 1. hely 500 000ft 2. hely 300 000ft 3. hely 200 000ft.
      Szóval ja előző 2 hét elég sikeresen alakult.

Jövőbeli dolgok:
      NL10 re bőven megvan a bankrollom már szóval sikeresen teljesítettem első célkitűzésem.
      Jövőhéten hétfőn elmegyek onyxba chas gamezni pénteken nevezek megint erre a versenyre, neten nem játszok jövőhéten. Aztán megnézzük nyerek e még a br emhez vagy netalán vesztek. Utánna mérlegelek, hogy mennyi pénzzel kezdek neten MTT-t vagy chast fogok játszani és mennyit hagyok élőzni. Végre nyári szünet szóval msotmár ezerszer több időm lesz foglalkozni a pókerrel.

Jövőhéten jelentkezem a heti összefoglalóval és addigra megfogalmazom a fejemben a következő célomat és, hogy hogyan tovább.
      Szép napot és lapot :profit: :f_drink: :f_drink:
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Hello mindenki aki idetéved, rég volt már hogy ide írtam már olyan rég hogy arra sem emlékszem mégis mi okbol nem folytattam a naplóm írását tovább mikor az utóbbi 2-2,5 évben masszívan toltam a pokert. Gondolkoztam, hogy visszamenőleg szépen leírom a dolgokat, hogy mégis mik történtek velem de nem hiszem, hogy oylan nagyon részletesen érdekes dolog sülne ki belőlle + irdalmatlan hosszú lenne, szóval így első posztnak elég lesz annyi, hogy elmondom miért döntöttem végül úgy, hogy mégis vezetek egy naplót + nagyjábol leírom, hogy mégis mi történt ebben a 2-2,5 évben velem.

Naplóírás folytatásának az oka:

Mint ahogy a napló új címéből is kiderült Unibet pokeren 1.250.000 pont elérése a következő negyed évben NL25-50 en játszva fegfőbbként és ha nem sikerül kellő játékmennyiséget beletenni akkor utolsó hónapba NL100. Konkrétumokat majd hó végén írok erről kapcsolatban.

Az utóbbi pár hónap/év:

Amikor abbahagytam a napló írást, az pont 2 éve nyáron volt az a nyaram nagyon jól ment de nem kezeltem jól a dolgokat (nem volt elég tapasztalatom). Röviden jól futottam élőbe/neten cashen/mtt-n de elkövettem azt a hibát, hogy mivel szinte mindíg csak nyertem nem tanultam semmit + keveset játszottam, emiatt persze később szívtam meg később kellett a sok tanulást bepótolni.
      Sulival kapcsolatba úgy döntöttem, hogy tovább tanuok amit nagyon nem bántam meg örülök, hogy így döntöttem (hálózati rendszergazda/programozónak tanulok a mostani az utolsó évem). Voltak nagy pofonok (úgy igazás csak egy) és nagy élmények is amit a pókertől kaptam. Azt a bizonyos nagy pofont már kifejtettem azthiszem nemrég egy hsz-ben lényeg annyi, hogy neten átáltam totál cashre és már NL100 at shootolgattam ahol elkapott egy nagy down és egy mégnagyobb tilt és hát mit ne mondjak előtte hónapok munkáját tettem "tönkre" pár nap alatt. Nem bánom hogy ez akkor megtörtént mert akkor nem lehetnék olyan szintem játéktudásilag illetve tiltkezelésileg ahol most vagyok. Amikre büszke vagyok az az, hogy nagyon régóta nem volt - os hónapom, 5000 euros twister jackpot, ha jól emlékszem valami 22bb/100 as eredmény egy hónapba NL10 en betfairon és az összes cg handet nézve NL4-50 ig valami 12-14bb/100 jelenleg nemtudom pontosan megmondani (utóbbi kettőröl majd teszek fel képet). Amire pedig a legbüszkébb vagyok, hogy sikerült ilyen szinten fejlődnöm játéktudásilag és mint pokerjátékos teljesen egyedül.

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=51521868053_1557208517695.jpg

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=88221886978_1557208994362.jpg

Szerintem most elég lesz ennyi egyenlőre, és akkor október 1. indul a grind! :f_drink:
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.550
      Grat az eredményekhez!

Egy kérdés, kb szakmádba is vág:
      Tudod hogy létezik egy prtscr gomb :f_o:
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      haha :D vártam valaki megemlítse (egyébként az oka az, hogy nem most készült képek és csak a telefonomon találhatók meg jelenleg le printelni nem tudnám)

Egyébként köszönöm :f_drink:
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Csináltam egy gyors kis számolást, hogy mégis lássam mennyit kéne játszanom, hogy teljesítsem a kihívást:

Átlagosan ennyi leosztás megcsinálni egy küldetést:

1 minor = ~500 hand
      1 major = ~2000 hand

Hand/h ennyi leosztást tolok le óránként (6 asztalozom mindig)

1 cash game table = ~90 hand/h
      6 cash game table = ~540 hand/h

Ennyi kihívás pontot kapok átlagosan egy küldetés elvégzéséért tétre lebontva:

NL 25: minor ~800 major ~3500
      NL 50: minor ~1600 major ~7000
      NL 100: minor ~2750 major ~12000

Ennyit kellene játszanom ahhoz, hogy elérjem az 1.250.000 pontot egy limiten játszva csak:

-NL 25:
      90nap 8óra/nap = 388.800 hand = 680.400 major 622.080 minor = 1.302.480 kihívás pont

-NL 50:
      90nap 4óra/nap = 194.400 hand = 680.400 major 622.080 minor = 1.302.480 Kihívás pont

-NL 100:
      90nap 2.5óra/nap = 121.500 hand = 729.000 major 668.250 minor = 1.397.250 Kihívás pont

NL25 ön semmi esetben sem játszanék 3 hónapig napi 8 órában, meg hát elég lehetetlen is lenne suli mellett + úgy, hogy azért legyen idő kicsit magammal is foglalkozni (heti3-4x edzés) + barátnő ++++ sorolhatnám még. Jelenleg NL25 ön játszom ebben a pillanatban 1007 euron áll a bankrollom + számításaim szerint 150 euro fog jönni rake race ből jövőhónap eleje fele. Terv az, hogy NL50 et 1250 es bankrollnál akarom shootolgatni ha visszaesnék 1000 euróig akkor visszalépek NL25 re és így egészen addig amíg el nem sikerül azt érni, hogy fix NL50 en tudjam tolni. 2 eshetőséget vettem számításba vagyis 4 et de kettő van levezetve.

1.: Ez akkor fog bekövetkezni, ha nehezen sikerül nagyon megmaradni NL50 en (magyarul nem sikerül első 3 próbára), de jövőhónap végére sikerül 50 re lépni.

1 hónap NL25 5óra/nap + 2 hónap NL50 5óra/nap:
      NL25 271.350 + NL50 1.085.400 = 1.356.750 Kihívás pont

2.: első 3 próbából sikerül fellépni 50 re (még ebben a hónapban).

3 hónap NL50 5óra/nap:
      850.500maj + 777.600min = 1.628.100 Kihívás pont

3.: ez a lehető legjobb eshetőség de azért ehhez az is kéne, hogy nagyon jól fussak (a challenget 50 en tudom kezdeni de még mielőtt befejezném sikerül valamikor NL100 on is megmaradni). Ezt nem vezettem le számokkal mert nem tartom elég valószínűnek, de ki tudja szerencsésebb ember vagyok szerintem mint a legtöbben.

4.: Egyáltalán nemsikerül fellépnem NL50 re vagy pedig túl későn pl.: 2 hónap múlva, ezt azért nem vezettem le mert ebben az esetben nem tudnám teljesíteni a célomat. Ha ez megtörténik akkor azon fogok a maradék időmben dolgozni, hogy minimum NL50 et elverjem és fixen nyereségesen tudjak játszani ott (ebben az esetben újrapróbálnám a dolgot nyilván már csak a következő negyedévben akkor 2018.1.1 től).

Amit még érdemes talán megemlíteni, hogy jelentkeztem ere a bankroll építő promócióra, hétfőnként fogok updatet tolni mostantól kicsit részletesebben ide pár érdekesebb leosztással stb. Erről most csak röviden írnék, így is elég hosszú ez a poszt már :D .

Kezdő br: 930 euro
      Cél: 10.000 euro
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Bankroll promóció update:

Letelt az első "hét" amúgy csak 4 nap de hétfőnként szeretnék mindenképpen összegzőket csinálni, hogy hogyan állok nem pedig hét közepe fele. Eléggé vegyes érzelmek vannak bennem az előző héttel kapcsolatban, hatalmas hullámvasut volt az egész, fel le fel le szess ről szess re. Legmélyebb pont ahol a bankrollom volt az 855 euro volt legmagasabb az 1.075 euro. Végül a "jobbik végén" álltam meg a hullámvasutnak azon a bizonyos sinein így jelenleg 1.018.88 in áll a rollom (nade nem sokáig meg poszt után kezdem is a grindot). Szebben levezetve a dolog:

Lejétszott versenyek: 2 (-14 euro)
      Lejátszott sng-k: 1 (-1 euro)
      Cash Game: 8.247 leosztás (+67.54 euro)
      Kezdő br: 930 euro
      Jelenlegi br: 1.018.88 euro
      (a külömbözet bonuszból illetve a kihívásokból származik)

Supportos srác beírta nekem chaten a report filet xD , ilyennel még nem találkoztam de szerintem azért mert csak 4 nap reportját kértem le.

Most először tapasztaltam meg, hogy milyen AA-val 2 KK ellen kikapni pre allin után :f_love: nem volt kellemes 100 euro körüli pot volt. Rendszeresen kaptam a set over seteket stb-ket, viszont a sok szopó után kaptam egy egy lapos royalt meg 2 szinsort amit nem fizettek ki:f_p: :f_pleased:

A mezőny nagyon parádés még mindíg azt vallom. Csak egy példa, hogy miért:

Kezem: J6s
      BB-n ülök SB rámegészít csekkelek

Flop:
      Ts Qh 8d

SB check BB bet 0.42 SB call

Turn:
      Ts Qh 8d 7c

SB check BB check

River:
      Ts Qh 8d 7c 9c

SB all-in 85-90 BB call
      SB show K9 xddddddddd (mégis miért tol kb 4 nagyvakos kasszára all-int??)
      BB show J6

ilyenekkel álltalába találkozok napi szinten. Nameg a másik dolog, elkezdtem jegyzettömbe "noteolni" ,mivel jópár olyan ember van aki egyszerűen nem vált nevet és rendszeresen játszik de viszonylag szarul hatalmas leakekkel. Feltettem a kérdést GreenNTHumb nablójában is de felteszem itt is, hogy mi a francért vállalnak be ekkora -ev t, esetleg tényleg botok lennének? Mert akkor elég szarok én nem igazán játszatnék ilyen botokat.
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Szeptemberi összegző:

Előző havi teljesítményemmel nagyon meg vagyok elégedve. NL25 ön sikerült 10,1bb/100 at hoznom habár nem túl nagy minta (33,5k hand).

Katt

Ahogy írtam, 1250€ nál megejtettem az 1. szess-t NL50 en, háááát.... Nem akarja valami könnyen adni magát :f_love: .
      3 szess-t toltam le eddig NL50 en, rögtön 1. próbára le is mentem 1010-1015 köré, de szerencsére sikerült hamar visszahozni 25-ön. Kövi próba "sikeresebb" volt jött kb egy fél bi-es +, most toltam le ma a 3. szessönömet 50-en szintén elfolyt 2bi. Amit leszűrtem eddig a limitről az annyi, hogy simán verhető, annyi külömbség van, hogy kicsit több az agro "regszerüség" vagy nem is tudom, hogy nevezzem őket de álltalába over agrok és easybe fizettitek magukat, nem sok handet toltam a limiten de máris belefutottam egy orbitális fishbe:

Katt

Ezt követően csak ennél az asztalnál elszort kb vagy ~20bi-t (én voltam az eggyetlen aki innentől kezdve csak bukott neki) unlucky:f_love:

Unibet 1.250.000 pont eléréséről:

Rájöttem, felesleges óraszámhoz kötni, hogy mennyit játszok adott napokon ma is letoltam már 4 órát és még fogok 4 órát késő este, a napi 5 óra átlagban simán meglesz. Ezért célnak 100k handet tűztem ki aminek remélhetőleg ~80%-a NL50 en fog menni. Pontok gyorsabban jönnek mint gondoltam, 4 óra alatt sikerült összeszedni ~20-21k pontot (6 asztalon) ami nagyon jónak számít mivel napi átlag 13.889 pontot kell szereznem, hogy elérjem az 1.250.000-et. Továbbá azt hittem, hogy nem fogok asztalszámot növelni, de mai szessön közbe egyszerűen rájöttem túl sok "holt idő" van grind közbe. Szóval tervbe van asztalszám növelése 8 ra hónap végére, természetesen minőség romlás nélkül.

Bankrollépítő promo:

Nem tudok, túl sok mindent hozzá fűzni + amit akartam feljebb már kifejtettem szóval beszéljenek a számok:

Lejátszott versenyek: 2 (+9 €)
      Lejátszott sng-k: 9 (+4.23 €)
      Cash Game: 14.888 leosztás (+196.57 €)
      Kezdő br: 930 €
      br alakulása: +511.09 €
      2. hét a promóban
      (a külömbözet az bonuszból rake raceből illetve a kihívásokból származik)

Katt

ééééés akkor grind start, gl mindenkinek az asztaloknál! :f_drink: :f_thumbsup:

• GreenNThumb
      GreenNThumb
      Arany
      Regisztrált: 2017.07.24, Hozzászólások: 25
      Hajrá, hajrá!

Van egy nagyon jó mondat amit Probirstől hallottam:

"A pókerhez két dolog kell: egy kicsi tehetség, és nagyon - nagyon sok szorgalom."

A tehetségedről nem tudok nyilatkozni, de a blogodon látszik, hogy a szorgalmad, akaratod az megvan. :) Ha ezt tudod tartani, akkor pikkpakk NL100 -on leszel, de abba a hibába se ess, hogy elbízod magad. A póker hosszútáv futás, nem sprint :)

Ja, és jó a zenei ízlésed :)
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Hajrá, hajrá!

Van egy nagyon jó mondat amit Probirstől hallottam:

"A pókerhez két dolog kell: egy kicsi tehetség, és nagyon - nagyon sok szorgalom."
      Nagy igazság, habár szerintem az is nagyon fontos, hogy szeresd amit csinálsz (nagyon sok befásult grinder van, aki ki van égve) meg kell találni a "meló" részébe is a szépet és akkor a szorgalom már jön magátol. Legalábbis velem így volt :)

de abba a hibába se ess, hogy elbízod magad. A póker hosszútáv futás, nem sprint
      Estem már ebbe a hibába sajnos, remélem már megtanultam a "leckét" :f_biggrin:

Köszönet a bíztató szavakért, jól esnek. Gl, sok sikert neked is a továbbiakban :f_thumbsup:
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Mini update:

Letoltam 4. szessönömet is NL50 en tegnap, laza 8 órát sikerült játszanom a téten utánna meg 1 órára lementem NL25-re. Egyszerűen no comment nagyon furcsa nap volt a tegnapi, nem csak az asztaloknál de az élet minden terén kibaszott szerncsétlen voltam kb mint akit elátkoztak :f_mad: . Számokban ~8,5 bi ment el 50-en
      ami pozitívum az az, hogy tilt nemvolt időbe visszaléptem NL25-re nem volt az mint régen, hogy "oké azt terveztem, ha nem jön össze xbi-nél visszalépek de még várok még 1 bi minuszig akkor már tényleg visszalépek aztán utánna még egyet meg még egyet :f_ugly: ". Még hamarabb is léptem vissza úgy igazábol szóval no para.

Nemrég ezt írtam ugye egy fentebbi posztban:
      Amit leszűrtem eddig a limitről az annyi, hogy simán verhető, annyi külömbség van, hogy kicsit több az agro "regszerüség" vagy nem is tudom, hogy nevezzem őket de álltalába over agrok és easybe fizettitek magukat.
      Kis minta alapján, rosszúl szürtem le a dolgokat. A regek jobbak mint NL25 ön, sokkal jobbak viszont fishek is vannak rendesen és ezek olyan fishek, hogy nem csak 1-2 bi-t elszornak és mennek is a dolgukra, gondolok itt ugye arre a tagra aki ~20bi-t elszort 1 asztalnál :D . Legnagyobb változtatás a játékomba amikor majd legközelebb elkezdem shootolni NL50-et az az lesz, hogy mivel pre már egyáltalán nem overfoldolnak az emberek ezért pozibol feszítem és jobban eltolom a 3bet skálám value felé emellett pedig lazítom a call skálám (a thin value 3betekkel és pár olyan lappal amik jól játszanak post de mivel nagyon dúrván overfoldoltak NL25-ön így inkább a 3 betet választottam velük). Ugyan ez BB-n kevesebb 3bet blöffből és több call stealre olyan lapokkal amiket 3betelgettem előtte. SB-n nemtudom, hogy változtatok e valamit. Amit még észrevettem, hogy nagyon sokat Squeezelnek így korai pozíciók ellen pár darab AA-t is beteszek a flat rangembe, nyílván csak akkor ha úgygondolom adott asztalon jobban megéri mint a 3bet. Nagyon, de nagyon sokat 3betelgetnek és védekeznek callal 4betre.

kérdés:
      Ki milyen 4bet skálát használna ilyen asztalokon pozira lebontva?

Hogy legyen egy kis pozitívum is:

Így fizessék ki mindíg a flopp pókerem:

Katt:f_thumbsup:
      AA-emelt 3beteltem, a KK csak megadta és valami indoknál fogva az AA is csak callolt (a kis sunyi xD ) floppot csekkeltem elnéztem az asztaltol cselekedni másikon mire visszanéztem azt látom minde a ketten, all-in vannak már csak rá kell nyomnom a megadásra :f_love:

Katt
      Ebben a handben pedig ellenfelünk nem tudom, hogy miért callozott riveren egy 7€-s betet ne is kérdezzétek. Megtörtént és kész (biztos 22-re tett xD ). Mondjuk azért belegondoltam, hogy mégis mit éreztem/szoltam volna hozzá ha tényleg 22-van nálam blöffölök riveren és lecalloz egy 4 es magas :f_confused: .

A hetet szerintem, NL25 ön tolom már végig mindenféle képpen akár visszanyerem a 2x-esét akár nem asztalszám növelésre koncentrálok. Hétfőn 1 órát toltam 7 asztalon 25-ön ma pedig 5 órát 8 asztalon, kényelmesen ment és könnyebben mint gondoltam, szóval nem 8 hanem 9 lesz a cél hét végére. Gondolkozom rajta, hogy holnap vagy csütörtökön felteszek egy 1 órás videót ahol NL25 ön játszom és közben magyarázom, hogy mit miért teszek és hogy éppen adott szituba mit gondolok. Mivel nem várom el senkitöl, főleg manapság hogy ennyi időt eltöltsön egy videó elemzésével ezért, mielőtt majd kiteszem ide írok egy listát percben megadva, hogy hol van érdekesebb hand/akció. Hátha jön pár jobb meglátás illetve könnyebben hagyom el a hibáimat (tudjátok több szem többet lát:f_thumbsup: ).

Azthiszem, ennyit akartam. A tegnapi szopó napommal kapcsolatban pedig még annyit, hogy:

Relax, take it easy!!!
    • GreenNThumb
      GreenNThumb
      Arany
      Én a videód szívesen megnézném, és akár véleményezném is. Feltehetnél akár 2x 45 percet is, nekem az a tapasztalatom, hogy olyan 45 perctől landkad már a figyelmem, úgyhogy én az 1 órás videókat is 2 részletben szoktam megnézni. Ami fontos lenne, hogy a videónál max 4-5 asztalon játssz egyszerre, semmiképp ne többön, mert akkor csak nagy káosz lesz az egész magyarázásból.

GL!
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Platina
      Gondoltam, ha már feltöltöttem akkor kiteszem most még a holnap esti összegző posztom előtt a videót:

Ami fontos lenne, hogy a videónál max 4-5 asztalon játssz egyszerre, semmiképp ne többön, mert akkor csak nagy káosz lesz az egész magyarázásból.
      Igen 5 asztal kicsit nehézkes volt :D legközelebb csak 4 el lesz valószínű + az unibet hangereje kicsit hangos volt kövinek az is fixálva lesz. Várom a véleményeket/meglátásokat és köszönöm ha bárki is időt szánna rá.
    • GreenNThumb
      GreenNThumb
      Arany
      Belenéztem, kb. az első 10 percet, a minőség miatt. Legközelebb szerintem is inkább 4 asztal, mert már az elején timeoutoltál. A kép jó, szépen kivehető minden, viszont az Unibetes hangokat én legközelebb kikapcsolnám, marha idegesítő ez a hangos pittyegés :D Illetve az asztal elrendezés az ok, de a képernyő tetejéhez húzd inkább legközelebb az asztalokat, ne a képernyő aljára. Valamelyik nap végignézem az egészet. GL!
    • 1
    • 2