PartyPoker kezdőtőke

• 11 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Ahogy olvashattad:
      Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.

Várd meg, hogy megérkezzen az 1$ a számládra, aztán a bónuszok között vedd fel a másik 49$-t, és akkor elkezdhetsz játszani.
    • trukkmester
      trukkmester
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.15, Hozzászólások: 2
      Üdv!

Nekem is ez a kérdésem,csak bővebben:
      Ott van a 49$-os búnusz, rámegyek arra, hogy "igényelje most".
      Utána kiválasztom a bankkártyatipust és rámegyek, hogy "befizetés".
      Előjön a "Hitelkártyás befizetés" ablak.
      Itt az USD mellé USD-t írjak vagy már HUF-ot?

Ennek nem nagyon értem a jelentését:
      Díj : USD 0.00
      A következő összeget utaljuk át: USD 0.00
      továbbá az alábbi bónuszösszeget: USD 0.00

És végül, ha megadom a kártya számát illetve a biztonsági kódot, és rámegyek, hogy küldés, akkor a pókerszámlámon lesz az 50$?
      Az én kártyámról nem szed le semennyit ugye?

(egy nagyon kezdő)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!
      Ahogy olvashattad...

Miután a számlád bejegyzésre került ezalatt a név alatt, akkor pontosan 1$ lesz átutalva a számládra. Ez az 1$ fogja szabaddá tenni az 50$-os bónuszt a számládon. Ezután máris elkezdhetsz játszani az 50 dollárral!

Nem szabad befizetned, máskülönben elesel a bónusztól! Emellett akkor is elesel a bónusztól, ha bármilyen időpontban a számládon kevesebb, mint egy dollár lesz.

Magyarul ne csinálj semmit, amíg meg nem jön az 1$, ha megjött, akkor menj a bónuszokhoz, és vedd fel a 49$-t, akkor már nem szabad megjelennie a befizetési lapnak.
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.24, Hozzászólások: 793
      sziasztok, előre is bocs, ha feltartok valakit, de hadd rugózzak egy kicsit a témán,
      van ugye ez a bwin-es már létező számla bekötése lehetőség, amire lehetett jelentkezni.
      Nem megoldható vmilyen módon egyéb termekbe is a már meglevő számla bekötése?
      sajna már szinte az összes negyobb teremben van regisztrációm, a többi közül meg nem tudok választani.
      természetesen az összes teremben még "szűzek" az accountok, nem történt befizetés, nem használtam ki a first deposit bonust.
      Egyedül a pacific pokeren van 45cent freerollból.
      Tehát lehet, vagy csak a bwinen?
      köszi
      üdv
      n
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

A főoldalon megtalálod a számlakészítések leírását.
      Minden leírás végén ott szerepel, hogy mi a helyzet, ha már van számlád.

Általában persze az, hogy ez esetben sajnos azt nem lehet bekötni.
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      szia,
      ok, elolvastam, azt irja a pacificnál, hogy töltsd le a szoftvert, és telepitsd, ha már telepitve van akkor előbb töröld, de a telepitéshez és a regisztrációhoz nem ír beíraandó bónuszkódot, mint ahogy a korábbi reisztráció során sem használtam ilyet.
      a végén adjam meg a regisztrált nicket, hogy tudjátok kinek kell küldeni az 50$-t.
      igaz azt is irja, hogy "ha van igazi pénzes számla akkor sn", de mi az az igazi pénzes számla? van nem igazi is? vagy van account vagy nincs, nem?
      nem értem de tényleg, most akkor megadhatom a már korábban regisztrált account nickjét?
      vagy nem kell értenem csak válasszak másikat?
      melyiket ajánlod??????
      köszi
      üdv
      n
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!
      Van játékpénzes számla is, általában akkor válik egy számla valódi pénzessé, amikor kitöltöd a platformon az adatokat.

Bónuszkód valóban nincs, de azt valószínűleg látszani fog, hogy a linkről töltötted-e le a szoftvert, vagy sem.

Arról tényleg nem ír, hogy mi van, ha nincs valódi pénzes számlád.
      Meg kellene érdeklődnöd a supportunknál, hogy elég-e ha beírod a nevet, vagy fel kell-e venni a kapcsolatot a 888supportjával is.
      Vedd figyelembe, hogy
      A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető

De én is úgy veszem ki, hogy ebben az esetben valamilyen megoldás nagy valószínűséggel lesz.

Biztos egyszerűbb másikat választani, de rajtad múlik, hogy meg akarsz-e próbálkozni ezzel. (Ha valódi pénzes számlád van, akkor persze nincs más lehetőség, másikat kell választani.)
    • baratmarikab
      baratmarikab
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.01, Hozzászólások: 4
      Én megcsináltam a kvízt és kiválasztottam a partypokert mint poker szolgáltatót de a regisztráció során elfelejtettem valódi pénzesre átállítani a számlám azaz a "Deposit now" ra elfelejtettem rákattintani!!
      Mit tegyek??A bónuszaim közt 49$ van tehát mikor várhatom az 1$ kezdőtőkét és befizetés nélkül hogy lehet valódi pénzesre átállítani a számlám!!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Elég egy helyen megkérdezni...
    • Marcipan999
      Marcipan999
      Bronz
      köszi, olvastam a kezdőforumban, hogy a freerollon nyert minimális egyenleg nem akadálya a bónusz fogadásának.?
      ha ezt a próbálkozós utat választom a pacific pokerrel, de megfeneklik a történet, akkor van második lehetőség más termet választani?
      ha a nyűgömat meg tudom fogalmazni pl angolul, akkor a nem magyar support tud nekem válaszolni, vagy mindenképp meg kell várni a márciust?
      köszi
      üdv
      n
      p.s.: a ps pacific linkjében semmi eltérőt nem láttam, úgy tünt a pacific hivatalos download oldalára mutat?!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Persze, ha nem sikerül, később is kiválaszthatod a másik termet.

Ahogy az idézetben áll:
      Ügyfélszolgálatunk továbbra is ellátja teendőit, de kérünk, hogy ezen időtartam alatt angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven írj csak üzenetet.

Sajnos technikai részletekben nem tudok segíteni, bár én azt láttam, hogy pacific-kal link szerint működik az azonosítás, nem véletlenül kell kitörölni a sütiket telepítés előtt. De mint mondtam részletekkel nem szolgálhatok.