Sürgős segítség!!

• baratmarikab
      baratmarikab
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.01, Hozzászólások: 4
      Én megcsináltam a kvízt és kiválasztottam a partypokert mint poker szolgáltatót de a regisztráció során elfelejtettem valódi pénzesre átállítani a számlám azaz a "Deposit now" ra elfelejtettem rákattintani!!Visszont bónuszként 49 $ van tehát mikor érkezik meg és honnan tudom ha megérkezett az egy 1$ induló tőke!!És Hogyan kel valódi pénzesre állítani a számlám átutalás nélkül!!
      Nagyon fontos segítsetek!!
  • 9 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!
      Állítsd át most.

http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/1

Ahhoz, hogy átutalhassuk a kezdőtőkét, a számládat át kell állítanod valódi pénzes számlává. A regisztrációt követően klikkelj a „Deposit Now" ablakra. Fontos: Nem kell illetve nem szabad befizetned (különben nem tudjuk átutalni a kezdőtőkét), hanem csak a személyes adataidat kell megadni.

Add meg a személyes adataidat, hogy lezárulhasson a regisztráció.

Fontos, hogy a helyes adataidat add meg, mert csak ebben az esetben tudod megkapni a kezdőtőkét.

Csukd le nyugodtan az ezután felugró befizetési opciós ablakot.

Onnan tudod meg, hogy nem 0$ lesz a számládon, hanem 1.
    • ZoliKaa
      ZoliKaa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.12, Hozzászólások: 31
      Hihetetlen hogy jártam Néztem egy pokeres forumot kiderült hogy hacker a tulajdonos. A full tiltes számlámon az 50$ kezdőtőkémnek nyoma sincs :(
      Ismerősöm is így járt .Ilyenkor gondolom nem sok mindent lehet tenni ugye?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von ZoliKaa Hihetetlen hogy jártam Néztem egy pokeres forumot kiderült hogy hacker a tulajdonos. A full tiltes számlámon az 50$ kezdőtőkémnek nyoma sincs :(
      Ismerősöm is így járt .Ilyenkor gondolom nem sok mindent lehet tenni ugye?
      Üdv!

Ha nem az Ft-n keresztül törték fel a számlát, akkor sajnos nem igazán. :(
    • ZoliKaa
      ZoliKaa
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.12, Hozzászólások: 31
      Akkor mindegy
      Van bettsonon 28$ -om.
      Valaki segítene hogy,hogy tudom átutalni? Köszi
    • baratmarikab
      baratmarikab
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.01, Hozzászólások: 4
      Akkor abba szeretnék segítséget kérni ha a regisztáció során nem kattintottam rá Desposit now gombra akkor most hogy állítható át valódi pénzesre a számlám átutalás nélkül!!Kérlek ha teheted írd le lépésről lépésre .(partypoker)!
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von baratmarikab Akkor abba szeretnék segítséget kérni ha a regisztáció során nem kattintottam rá Desposit now gombra akkor most hogy állítható át valódi pénzesre a számlám átutalás nélkül!!Kérlek ha teheted írd le lépésről lépésre .(partypoker)!
      Üdv!
      Csak tippelni tudok, hol lehet az a gomb. Sajnos már elég rég regsiztráltam a PPre :)
      Bejelentkezés után.
      Bal oldalt menj a my accountra, majd a cashier részre.

Ha ott nincs, akkor az account többi menüpontját próbáld végig.
    • Fecni
      Fecni
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 2
      Hello!

Nekem az a gondom, hogy még mindig nem kaptam meg az 1$-t. Kaptam egy mail-t hogy küldjem vissza a személyim másolatát e-mailben. Amit ugyan kicsit tartva tőle, de megtettem! Ez 2 napja volt, és egyenlőre semmi válasz semmi pénz. Csak a 10000 gyakorló pénz van a számlámon továbbra is.
      Van rá esély, hogy megkapom a pénzt?
      Vagy én rontottam el valamit?
      (PartyPóker)
    • rkc003
      rkc003
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.15, Hozzászólások: 953
      Igen, nekem a személyit és a lakcimkártyát is kérték.
      De 4-5 munkanap is lehet amig utalják a pénzt.
    • Fecni
      Fecni
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 2
      Akkor türelmesen várok.
      Köszi a választ!