kissebb problémám van

• Robi85
      Robi85
      Globális
      Regisztrált: 2009.02.14, Hozzászólások: 3
      hétvégén regriszráltam az oldalra, kitöltötem kvizt.party pokert választotam platformnak és a késöbbi regisztrácio során derült ki h. ott van már felhasználo nevem,amire már nem is emlékszem .azthittem evvel elrontotam mindent hagytam is.ekkor gondoltam akkor csinálok egy ujj freemailt és ujra regizek,kitöltöm a tesztet. sikerült regrisztálnom a partyra... elküldtem személyi igazolványom meg minden késöbb probáltam belépni az ujj nevemel ide(zsemle85)ként de azt irta deaktiváltak!asszem ez miat... szeretnéma hibát javitani megoldani nem akkartam csallni!egy témába olvastam orvosolhato a probléma avval ha kérem az egyik regisztráciom törlését.. nem tom mitegyek !melyiket töröltesem?amugy háány embert hivhatok meg az oldalra?testvérem is szeretne élni evvel lehetöségel?lehetséges?köszönöm szépen!!!
  • 5 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

A legegyszerűbb, ha elfelejted a másik számlát, és ezzel keresel egy másik termet, és odakéred a kezdőtőkét.
      Minél előbb írj a supportnak, ha már nem tudod beírni az új teremben lévő felhasználóneved, azt is írd meg a supportnak, és ők beírják.

A testvéred általában jöhetne, de ezek után, mindenképp értesítsd erről a szándékról a supportot előre.

Vedd figyelembe, hogy:
      A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
    • Robi85
      Robi85
      Globális
      igen értem!de aza gáz hogy elküldtem a személyi igazolványom mint zsemle85. és most késöbbiek folyamán regisztrálok tegyük fell a titánra...és kérik a személyim ?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Szerintem ebből nem lesz gond.
      De ha úgyis írsz a supportnak, beleírhatod, hogy nem akartál csalni, és ha utána elküldöd a szeméylidet, akkor már biztos, hogy nem lesz gond.
    • Robi85
      Robi85
      Globális
      bocsánat ! mindent értek amit irsz!az a helyzet hogy már irtam help-be a supportnak mint (zsemle85)kértem számlám vissza állitását !és hogy nem akkarok csalni!azt nem lehetne hogy az éljen tovább.és ezt töröljék.hogy ne legyen probléma két számla létezése... evel már semmi értelmes platformra nem tudnék regizni me má levagyok, többit nem ismerem... nem szeretném elszurni a lehetöségemet....vallami ötleted van kérlek oszd meg! köszönöm
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Ha a másikkal tudsz regizni, akkor ezzel is...
      Nem adok nagy esélyt annak, hogy el tudnád intézni, hogy "megcseréljék" a két számlát.
      Összesen annyi a különbség, hogy ha magadtól nem tudod beírni a számlanevedet, akkor írni kell a supportnak, és ők beírják helyetted.