Deaktivált számlák

• AtyoZ
      AtyoZ
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.12, Hozzászólások: 4
      Üdv!

Regeltem a pokerstrategyn és megkaptam a kezdőbónuszomat amiből nagyon jól elvoltam egy ideig (ez azt jelenti, hogy biztos utalnom kell majd:) )! Aztán a húgom is regisztrált, mert ő is szeret játszani élőben és betöltötte a 18-at, szóval a neten is próbálkozik! A problémám: a baráti társaságom nagy része szeret játszani és regelni is akartak...én segítettem nekik a regelésben kvízkitöltésben meg, hogy mimerrehányórahányperc :) .....persze hátsó szándék, hogy beírtam magam, mint barátot, hogy kapjam utánuk a toborzás utáni bónuszt ;)
      A lényeg, hogy deaktiválták őket és gőzöm sincs, hogy miért (gondoltunk arra, hogy egy az ip cím vagy valami, de ez csak esetleg a húgomnál fordulhatott elő) és most ki vannak égve, hogy elszúrtam a játékukat stbstb.
      A barátlistám meg tele van 9 emberrel és a nagyrészük deaktiválva van.
      Írtak levelet, hogy töröljék a számlájukat, de semmi reagálás.....
      Remélem érthető, hogy mi a problémám és elnézést ha hosszúra sikeredett...
      Előre is köszönöm a segítségeket ha kapok....

Tisztelettel: AtyoZ
  • 9 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! Bármilyen egyezést találnak a regisztrációnál, akkor fennáll a lehetősége, hogy deaktiválják a számlát. A kvízt természetesen mindenkinek magának kell kitöltenie, úgyhogy ez már magában kimeríti sajnos a csalás fogalmát. Számlát innen a PS-ről nem lehet töröltetni, maximum tisztázni lehet a supporttal a helyzetet, bár ebben az esetben erre én nem sok lehetőséget látok. Bárki, akinek deaktiválják a számláját tud írni a supportnak a segítség menüben, csak figyelni kell a mezők pontos kitöltésére. Ennél több segítséget sajnos innen a fórumból nem tudunk adni.
    • AtyoZ
      AtyoZ
      Bronz
      Köszi a gyors választ:) . Még az érdekelne, hogy a "bármilyen egyezés" fogalma miben merül ki, mert édesapámon kívül senkivel sem egyeznek az adataim (bár ő csak szabadidejében omaha-zott volna :) ) , szóval nem tudom mi egyezhet....Csalás egyáltalán nem motivál, ők is elolvasták a stratégiát és úgy töltötték ki a kvízt(volt aki ismerte már az oldalt).
      Szóval az lehet a probléma, hogy mindannyian engem írtak az "ő szervezett be" rovatba és barátoknak vannak felvéve?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Erre csak a support tud választ adni nekik, mi nem. Gyanítom azonban, hogy ők sem fogják kiadni a pontos indokot, mert ezzel csak elősegítenék a csalók eredményességét. De ahogy már írtam, hozzájuk lehet fordulni ilyen ügyekben.

Amúgy nem veled kell egyeznie bárminek is, hanem az ő adataiknak az adatbázissal.
      Ha neked lenne egyezésed, akkor téged deaktiváltak volna. :)
    • AtyoZ
      AtyoZ
      Bronz
      Okés köszi mindent, remélem reagál majd nekik a support!
      Én meg próbálok hódítani sss-ben.... :D
    • Megakino
      Megakino
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.22, Hozzászólások: 64
      Hello egyik ismerősöm nevében irok a felhasználóneve : deddi74
      számláját deaktiválták és megkért hogy kérdezzem mi a teendő
      azt mondta nekem már a segitség menüben 5 - 6 levelet irt de nem válaszoltak
      Kérek valakit nézze meg segitsen neki

köszönöm
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!
      Az üzenetek megválaszolásra kerülnek.
      Ha újra ír, mielőtt megérkezne a válasz, akkor újra a lista végére kerül, és akkor fogják megválaszolni, amikor ismét sorrakerül (ha addig újra ír, akkor megint sor vége...)
      Úgyhogy várni kéne a válaszra.
    • Megakino
      Megakino
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.22, Hozzászólások: 64
      Köszönöm a gyors választ

Dezső barátom azt mondja kb 1 hónapja írta az utolsó levelet
      én igazából nem tudom mennyi idő kell ehhez
      csak mondta ezt még irjam meg ;)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Addig nem tart...
      Akkoriban a magyar support szabin volt, ez bezavarhatott. Kéne írnia mégegyszer, ugyanígy a segítség menüpont alatt.
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      Regisztrált: 2008.11.11, Hozzászólások: 2.220
      Es megint a sor vegere kerül :p :D