Egy családból több regisztráció!

• Revanton
      Revanton
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.25, Hozzászólások: 15
      Sziasztok

Én már be vagyok regisztrálva egy pókerterembe és az egyik családtagom is be akar regisztrálni ugyanabba a pókerterembe. Abba szerintettek bele kötnek, ha egy családtagból ugyanazzal az IP címmel és ugyan ahhoz az asztalhoz ülünk le játszani? (Nem csalásról beszélek).

A válaszokat előre is köszönöm.
  • 6 válasz
    • easydriver
      easydriver
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.06, Hozzászólások: 14.016
      Szerintem ha valamibe, akkor abba biztosan belekötnek, ha ugyanarról az IP-ről játszotok ketten egyszerre egy asztalon.

(Sőt, akár az is zavarhatja őket, ha mindketten csak be vagytok jelentkezve!)
    • lui011
      lui011
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.19, Hozzászólások: 79
      Ráadásul pl a Titan nem is enged több reget egy IP-ről
    • Revanton
      Revanton
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.25, Hozzászólások: 15
      Két külön gépen nyomnánk. Csak egy a kiszolgáló.
    • ferencz1985
      ferencz1985
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.13, Hozzászólások: 2
      Nekem belekötöttek itt a strategyn nem utalták a pénzt mert azt írták hogy csaló vagyok még a reget is törölték! Pedig öcsém nevén volt és még személyi másolatot is küldött!
    • bobaol
      bobaol
      Globális
      Regisztrált: 2007.11.14, Hozzászólások: 1.471
      Jobb ezeket előre tisztázni, hogy mit lehet, mit nem. Mikor feleségem beregisztrált, azonnal nyomtam ide egy üzenetet a supportnak, hogy nem lesz-e gond belőle, mert akkor küldünk bármilyen papírt. Így aztán nem is volt gond. Akkor direkt külön terembe regeltünk, csak után a Mansion is ipoker lett mint a Titán. Nyilván ment egy levél azonnal Titánnak, hogy nem lesz-e ebből gond. Visszaírták, hogy nem, de nem ülhetünk egy asztalhoz (triviális). Aztán mentem én is a Mansionra. Ott próbáltam már előre küldeni egy levelet, hogy ne legyen gond, de Mansion support egy shit, nem válaszoltak. Pár napra rá persze feleségem accountját blokkolták. Levél ment személyi másolatokkal, úgyhogy már ez is rendbe jött.

Nem lehetetlen ez, csak nem kell csalni, és mindent le kell levelezni.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von Revanton Abba szerintettek bele kötnek, ha egy családtagból ugyanazzal az IP címmel és ugyan ahhoz az asztalhoz ülünk le játszani?
      Azonnal zárolják a számlákat (főleg az iPoker hálózatban).