Pokerstarshoz segítség

• csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.23, Hozzászólások: 1.955
      Üdv! az a problémám hogy ma küldött a PS egy levelet hogy a pokerstars nem fogadta el a kezdő 50$-t. Ez után irtam a pokerstars supportjának hogy most mi a gond és irták ahhoz hogy megkapjam be kell kapcsoljam a kérelmeknél az információ megosztást. na most megnéztem és kivan pipálva. akkor most mi tévő legyek?
  • 27 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Ha nem jelenik meg az "Információ megosztás" (Information Sharing)" pont, uninstallálni kell a szoftvert, a sütiket törölni, majd innen a szoftvert újra letölteni és telepíteni.

Ebben megtalálod az említett linket:
      http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/2
    • csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Uh bocsánat utólag szerkesztettem a kérdésem. csak figyelmetlen voltam megtaláltam végül de kivan pipálva jol emlékeztem hogy mikor regisztráltam megcsináltam de akkor most mi tévő legyek?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von csibeszke91 Uh bocsánat utólag szerkesztettem a kérdésem. csak figyelmetlen voltam megtaláltam végül de kivan pipálva jol emlékeztem hogy mikor regisztráltam megcsináltam de akkor most mi tévő legyek?
      Nincs jobb ötletem, mint újra írni a Starsnak, és jelezni, hogy de hát az be van kapcsolva, tehát valami más lesz a gond :)
    • csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Rendben nagyon szépen köszi a válaszod és bocsi hogy midnig nekem kell válaszolgass! Az isten fizesse meg a jóságod;) :D meg a türelmed:)
    • csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Üdv! Lenne egy újabb kérdésem. Írta nekem a support néhány napja, hogy nem fogadta el a pokerstars a kezdőtőkét amit küldtek. én ezt megbeszéltem a pokerstarssal és írták hogy, most már mehet. Ezt meg irtam ide a supportnak angolul nagyából, és erre ma vissza küldték ugyan azt a levelet, amit először írtak csak angolul. Most mi legyen várjam inkább meg, amíg lesz magyar support és beszéljem meg velük inkább vagy tudtok ti segíteni ebben?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Megpróbálok utána érdeklődni a dolognak. Sajnos ez is eltarthat 1-2 napig.
    • csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Rendben van és nagyon szépen köszönöm!
    • GergoKiss
      GergoKiss
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.07, Hozzászólások: 36
      Üdv.

Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy ha az 50 kezdőtőkét elbukom teljesen 0-ára akkor nem lesz belőle semmi károm?
    • tibi1987
      tibi1987
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.31, Hozzászólások: 256
      annyi hogy utánna saját magadnak kell befizetni ha játszani akarsz
    • GergoKiss
      GergoKiss
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.07, Hozzászólások: 36
      Oké, de ha utána befizetek teszemfel keresekn 50 dollárt akkor aztnemfogják levonni utolag,hogy akkor ígyvisszaveszik a kezdőtőket, ugye?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von GergoKiss Oké, de ha utána befizetek teszemfel keresekn 50 dollárt akkor aztnemfogják levonni utolag,hogy akkor ígyvisszaveszik a kezdőtőket, ugye?
      Üdv!

Természetesen nem fogják.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Original von csibeszke91 Rendben van és nagyon szépen köszönöm!
      Szia! Sajnos azt a választ kaptam, hogy továbbra sem tudunk oda utalni. A Stars support gyakran sajnos nincs tisztában a 2 cég közötti megállapodás részleteivel, és nem tudják pontosan milyen feltételeknek kell megfelelnie 1-1 embernek ahhoz, hogy az illető jogosult legyen a kezdőtőkére. Sajnos pontosabb választ én sem kapok, mert ez érintené a két cég közötti szerződés részleteit, ebbe viszont csak a vezetésnek van belelátása, és nem publikus információ. Arra kérnélek, hogy válassz másik termet, ahogy az üzenetben is írtuk, ennél többet nem tudok mondani sajnos. Elnézést a kellemetlenségekért.
    • csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Oké köszönöm, hogy utána kérdezősködtél. És tegyük fel egyszer fizetnék be oda, akkor azért kapok érte majd strategy pontokat?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Mivel a mi útmutatónk alapján készítetted a számlád, valamint az információ megosztás be van állítva,
      így ennek sztem semmi akadálya. Hogy az első befizetésedre járó 50$ bónuszt megkapod-e, azt a Stars tudja megmondani, de szerintem igen.
    • csibeszke91
      csibeszke91
      Bronz
      Oké, köszi a segítséget és bocsi, ha raboltam az időd.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Semmi probléma, azért vagyunk hogy segítsünk. ;)
      Inkább mindig kérdezzetek először, ezzel magatoknak is csak időt és bosszúságot spóroltok meg. :)
    • TomGuru
      TomGuru
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.23, Hozzászólások: 17
      Tiszteletem!:)

Magam is ezúton szeretnék segítséget kérni, mert mint tudjuk, februárban nincs magyar ügyfélszolgálat. (angol levelezést pedig nem erőltetném, mely módon problémám hamarabb megoldást nyerhetne..)Anno amikor az oldalra találtam, megcsináltam a tesztet. Odáig eljutottam, hogy jött a mail, hogy személyigazolvány másolata az ellenőrzés céljából. Ezt nem küldtem el és azóta sem éltem a lehetőséggel. Az oldalra most találtam vissza napi gyakorisággal. Tudna segíteni valaki olyan információval, hogy az említett esetben még élhetek az oldal nyújtotta lehetőségekkel vagy már elvesztette aktualitását a kezdőpénz. Igaz jobban érdekel, hogy a Pstrategy aktív tagjává válhassak és pontokat gyűjthessek. Mondjuk nem dobnám vissza az 50 dollárt sem, de jelenleg pontokat sem gyűjthetek- ez természetes. Viszont dolgozni szeretnék azokért a leckékért melyeket nem érhetek el, ha mód van rá számomra megérné a saját befizetés is.
      Bízom benne, hogy kissé zavart mondataim mögött kiderül problémám lényege.

Üdvözlet Mindenkinek!

Valamint ezúton szeretném tiszteletemet tenni a pokerstrategy klán minden tagja előtt!:)
    • TomGuru
      TomGuru
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.23, Hozzászólások: 17
      (Elnézést mindenkitől, hogy sikerült a nem megfelelő topicba írnom)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

A kezdőtőke nem évül el. Ha küldöd a személyit, utána elvileg automatikusan folytatódik a folyamat.

Pontokat akkor tudsz gyűjteni, ha a profilnál lévő termek egyikébe regisztrálsz a leírás alapján, majd ott játszol. (VAgy ha a kezdőtőkéből játszol)
    • 1
    • 2