Partypoker valódi pénzes számla

• peter75bg
      peter75bg
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.04, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!

Ha valaki tudna segíteni az alábbi problémámban!

Olvasva fórumot próbáltam megtalálni a választ a Partypoker-es esetemre.
      Nem tudom átállítani a számlámat valódi pénzesre! A 49$-t látom a bónuszaim között, de a számlámon nem jelent
      meg az 1 $. Valahol a számla létrehozásakor ronthattam el vagy a Partypokeren kell-e még adatokat megadni?
      Előre is köszi a segítséget!
  • 3 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!
      Az 1$ akkor lesz rajta, ha átküldtük, és odaért, tehát nem magától.
      Ha követted az útmutatót lépésről-lépésre, akkor minden rendben.

Volt benne egy ilyen pont is:
      Add meg a személyes adataidat, hogy lezárulhasson a regisztráció. Fontos, hogy a helyes adataidat add meg, mert csak ebben az esetben tudod megkapni a kezdőtőkét. Csukd le nyugodtan az ezután felugró befizetési opciós ablakot.
    • hgabris
      hgabris
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.01, Hozzászólások: 11
      Hello!

A PartyPoker -en csináltam egy felhasználónevet de számlát nem(nem fizettem be 25$) A kvízt megoldottam de pénzt nem kaptam meg akkor előfordulhat hogy emiadt?Hogy nincs valódi pénzes számlám,mert úgye ahoz 25$ be kellet volna fizetnem.És így elveszett az 50$ amit erre a felhasználónévre átutaltak?Vagy ha csinálok egy számlát 25$ akkor késöbb megkapom még?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia! Ha megoldottad a kvízt, és a számlakészítést a megfelelő útmutató szerint végezted el, akkor minden rendben van. Ahhoz hogy megkaphasd a kezdőtőkét valóban nem szabad befizetned. Ne nyiss második számlát, mert akkor azonnal zárolni fogják mindkettőt. Vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal, és érdeklődj utána, hogy miért késik a kezdőtőkéd kiutalása.