kérdés

• zsolt1972
      zsolt1972
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.06, Hozzászólások: 89
      hali!
      már régebben regisztráltam az itt fellelhető termekbe (2-3éve) ahol lehet pontokat gyüjteni. Mostanában viszont találtam az oldalon néhány cikket ill videót amit szívesen megnéznék elolvasnék. pontok ill vip szint nélkül csak a beharangozót tudom megnézni.
      Már kérdeztem hasonlót, de valahogy nem tudnék én is pontot gyüjteni?
      Gondolom nem, de hátha változott valami?
  • 12 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Pontot csak azzal lehet szerezni, hogy a Ps alá tartozó számlával játszl (PS teremben)
      A főoldalon megtalálod a termek listáját, és a regisztrációs leírást. Abban mindig benne van, hogy meglévő számlát be lehet-e kötni, vagy sem.
      De általában nincs mód a bekötésére.
    • zsolt1972
      zsolt1972
      Bronz
      hali!
      igen elolvastam, hogy kezdőtőkét nem tudtok utalni(ez nem is érintene) csak arra nem volt válasz, hogy a meglévő számla beköthető-e?
      Szerinted van értelme megpróbálni a Pokerstars supportját megkérdezni, hogy ők manuálisan betehetnek-e a pontrendszerbe? Vagy ez ettől sokkal összetettebb dolog?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

Nem a kezdőtőkére, hanem erre a listára gondoltam:
      http://hu.pokerstrategy.com/home/bonus-info

Starsnál ez áll:
      Már rendelkezel számlával a PokerStarson? Ha van számlád a PokerStarson (mindegy, hogy valódi vagy játékpénzes számla) és ezt nem a mi bónuszkódunkkal készítetted, sajnos ez nem számít a mi jutalmazási rendszerünknél és nem tudsz Strategy pontokat szerezni.
    • zsolt1972
      zsolt1972
      Bronz
      köszönöm a fáradozást!
    • leopard88
      leopard88
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.09, Hozzászólások: 48
      A mansion főtopikba már betettem a kérdésemet,igazából azért teszem ide mert elég fontos lenne,hiszen ha minden igaz már a holnapi 250K-ra lenne jegyem.
      Szoval ne haragudjatok hogy két helyre is beteszem a postot,kérlek titeket hogy az eggyik helyről szedjétek ki.
      Köszönöm

Sziasztok!!!!
      Most olvastam az eggyik mansionos hírben hogy aki elér legalább 1000 MCP-t az kap token-t egy $1000-s freere és 3 jegyet a vasárnapi 250K GTD versenyre,nekem most 17XX pontom van,de még nem jött semmi ilyesmi,egyedül a weekly $400 freere kaptam tokent,azt is ki kellett könyörögnöm a supporttol.
      Kérdés kihez forduljak a 250K GTD és a $1K free tokenekért?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Sajna egyelőre nem akadtam rá az ominózus hírre/topikra.
      Be tudnád linkelni?
      amúgy meg a legjobb ott megkérdezni, ahol olvastál róla :)
    • leopard88
      leopard88
      Bronz
      http://hu.pokerstrategy.com/news/pokerstrategy/PokerStrategy.com-Mansion-Poker-Series-Versenyek-egy-honapon-keresztul_13856

Lap alja :)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!

Igény tényleg úgy néz ki, hogy ezt automatikusan kellett volna megkapnod, tehát csak a Mansion support tudja odaadni, náluk kell érdeklődni.

Viszont az nem világos, hogy meddig van érvényben a dolog, mivel ez egy januári, úgyhogy lehet, a Mansion azt fogja írni, hogy már nem érvényes.
      Persze erre én is rá tudok kérdezni, de nincs garancia, hogy hétfő előtt kiderül, úgyhogy jobban jársz, ha előbb írsz a supportnak, és ők mondják meg :)
    • leopard88
      leopard88
      Bronz
      Welcome to Chat.Mansion.Com, Shift Leader Hannah will be right with you.
      Shift Leader Hannah
      R: registered via pokerstrategy,1000 MCP completed

NewLife88
      Good Morning

Shift Leader Hannah
      Hello

Shift Leader Hannah
      How may I help you ?

NewLife88
      I registered to your site via pokerstrategy,and they a promotion,which means when i collect 1000 MCP i get a token to a $1000 freeroll and 3 tokens for sunday 250K GTD

NewLife88
      i like to get this tokens,becouse now i have more than 1600 MCP-s

Shift Leader Hannah
      Please could I take your Mansion User name

NewLife88
      NewLife88

Shift Leader Hannah
      You will need to contact Poker Strategy we have not had details of this promotion

Shift Leader Hannah
      Can I help you with anything else ?

NewLife88
      I will contact you later

NewLife88
      have a nice day

Szerk: Angolt ne nézzétek,tuti nem jó :D megy 5 asztal .. :$ :D
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Üdv!
      Rákérdezek, remélhetőleg hamarabb kiderül, de igazából nem lepődnék meg, ha visszaküldenének a Mansionhoz. :(
    • leopard88
      leopard88
      Bronz
      Rendben,köszönöm szépen.Talán annyi kéne hogy ti,vagyis valaki a PS-tól megerősítse hogy igenis van ilyen promója a mansionnal,és akkor mikor ujra beszélek vele akkor pakolhatja fel a tokeneket.

Előre is köszi

Üdv
    • leopard88
      leopard88
      Bronz
      Közben a másik topikban megkaptam a választ,miszerint ténleg lejárt a promó ..
      Azért köszi mindent