Megcsináltam mindent,mégis baj van.

• kissszilard
      kissszilard
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.17, Hozzászólások: 4
      Sziasztok.
      Nekem olyan problémám lenne hogy megcsináltam mindent,és z jött vissz a a pokerstrategy supporttól hogy a cashierbe írjam be az adataimat és érvényesítsem az emailemet.
      Ezeket megcsináltam,és most is ugyan az a magától generált üzenetet kaptam.
      Tud valaki valami okosat mondani?
  • 11 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Helló! melyik terembe kérted a kezdőtőkét ? És milyen üzenetet kaptál a supporttól pontosan ?
    • kissszilard
      kissszilard
      Bronz
      Szervusz!

a partypokerre kértem a pénzt,és egész pontosan ezt az üzenetet kaptam 3x is,hiába írtam h megcsináltam a kritériumokat.

Szia kissszilard!

Mivel még nem regisztráltál a pókeroldalon a Cashier-nél (kassza), a pénzedet még nem sikerült átutalni. Arra kérünk, hogy pótold ez a hiányosságot, és egyben ellenőrizd azt is, hogy érvényesítve van-e az e-mail címed, illetve hogy a számlanevet helyesen adtad-e meg nekünk.

A regisztráció a következőképp történik: elindítod a pókerszoftvert, majd "Cashier" ("Kassza") és ott a "Deposit" ("befizetés") gombokra kattintasz. Egy böngészőablak fog megnyílni, benne egy űrlappal, amit értelemszerűen és pontosan kitöltesz a megfelelő valós adatokkal. Ezután ezt az ablakot be is zárhatod.

Az e-mail címed visszaigazolásához a pókeroldaltól kapott e-mailre lesz szükséged. A kódot, amit az e-mailben találsz, be kell írnod a "My account" "Change/validate email" ablakon a "Validationcode" mezőbe. Amennyiben szükséges, akkor itt új igazolókódot is kérhetsz. Kész is vagy. Ha ezeken túl vagy, írj egy üzenetet, és újra elindítom az átutalást.

Üdvözlettel,
      Tobi
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! az a probléma, hogy ez valószínű elkerülte a figyelmedet :A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
      Mivel magyarul írsz, a rendszer automatikusan az utolsó neked küldött üzenetet küldi válaszképpen. Vagy írnod kéne az említett nyelvek valamelyikén, vagy meg kéne várni, amíg lesz újra magyar support. (március 9.)
    • kissszilard
      kissszilard
      Bronz
      Szervusz.
      Sajnos nem kerülte el a figyelmemet és angolul írtam,úgy is ezt az üzenetet kaptam.
      Na remélem h holnap nagyobb sikerrel járok
    • Edina8
      Edina8
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.30, Hozzászólások: 2
      nekem sem érkezett meg a kezdötőkém,pedig már 3 hete várom,pedig mindent a leirtak szerint csinálltam,és nekem küldtek olyan üzenetet amiben az irataim másolatát kellene visszaküldenem.vagy talán ez a baj?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Original von Edina8 nekem sem érkezett meg a kezdötőkém,pedig már 3 hete várom,pedig mindent a leirtak szerint csinálltam,és nekem küldtek olyan üzenetet amiben az irataim másolatát kellene visszaküldenem.vagy talán ez a baj?
      Szia! És el is küldted az irataid másolatát? Ha igen, és így várod a kezdőtőkét, akkor vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal.
    • kissszilard
      kissszilard
      Bronz
      Ezt a levelet kaptam ma:

Szia kissszilard!

Please choose another poker platform from the following webpage and make sure you choose a platform where you do not have an existing account yet and strictly stick to our registration instructions.

http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Afterwards, please reply back to this ticket telling me your newly created account name as well as the platform you decided for.
      Thanks in advance.

Üdvözlettel,
      Jeff
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Ezek szerint nem sikerült a Partyra utalni a kezdőtőkét. Választanod kéne egy másik termet, de figyelj rá, hogy csak olyan terembe tudunk utalni kezdőtőkét, ahol még sosem volt reged, valamint az útmutatót lépésről-lépésre betartva készítesz egyet. Ha megvagy, akkor válaszolj erre az üzenetre, hogy melyik termet választottad, illetve mi lett ott a felhasználó neved.
    • km32n
      km32n
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.03, Hozzászólások: 127
      Heló

Egyik toborzott ismerősömről kérdeznék.
      Pedrosztina néven van fent. Megcsinálta a kvízt, majd elküldte a személyes iratait, de nemhogy az 50$ nem kapta meg, hanem még a számláját is deaktiválta a Strategy... :)

Tudnátok segíteni, vagy valami magyarázatot adni?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      helló! Ez szinte minden esetben csalás kísérlet miatt történik. Mindenkinek magának kell a kvízt kitölteni, mindenki csak 5x próbálkozhat a kvízzel, mindenki csak egyszer kaphat kezdőtőkét, csak 18 éven felülieknek, stb. Pontos választ nem fog kapni, valamilyen módon megsértette az Általános Üzleti Feltételeket .
    • km32n
      km32n
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.03, Hozzászólások: 127
      Értem, köszönöm, továbbítom neki. Valószínűleg a kvízes dologgal volt a probléma.