Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Up to Spin

• 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      Regisztrált: 2013.10.11, Hozzászólások: 1.613
      Sziasztok.

Talán páran már ismeritek a munkásságaimat viszont sajnos a másik naplóm abbamaradt. Nem sikerült a kitűzött cél ugyanis alapjaiban fordult meg körülöttem a világ. Rengeted dolgot tanultam idén , viszont van egy hatalmas hibám . Úgy néz ki rossz szemszögből nézem a "világot" Nagyon nagy potenciát érzek a játékomban viszont amíg mentálisan ilyen szinten vagyok gyenge addig nincs mit tenni ! A LEGNAGYOBB ELLENSÉGEM SAJÁT MAGAM VAGYOK AZ ASZTALOKNÁL ! Gondolom akinek több sütnivalója van az észre is veszi a játékomból hogy mikor is van probléma az agyamban. Abban nem vagyok biztos hogy ki is használnak minden esetben ezért mert amint észreveszem hogy gond van lelépek az asztaloktól az esetek többségében vagy pedig visszalépek 1 limitet mert oda a B játékom is elég. A konkrét elképzelésem az lenne ezzel a naplóval hogy minden esetben amikor felmegy bennem a pumpa (még mielőtt különféle szavakkal illetném a Pókeroldalakat és elkezdenék folyékonyan beszélni) beposztolom ide a szituációkat és reményeim szerint veletek közösen átlépek ezeken a helyzeteken! Jöhet majd hideg meleg hiszen tanulni szeretnék ebből az egészből és végre kiegyensúlyozott A játékot játszani az esetek zömében !!!! Ha minden jól megy akkor valószínű napi több posztal is fogok jelentkezni amiben leírom az érzelmeket frissen hogy szembetűnő legyen miért is hoztam meg 1 döntést úgy ahogy!

Sok sikert és jó játékot kívánok mindenkinek!
  • 2072 válasz
    • kingofman
      kingofman
      Bronz
      Regisztrált: 2010.05.03, Hozzászólások: 4.802
      hali

szerintem jobb lenne, ha felkeresnél mentál és pokeres edzőt, ha eddig nem sikerült magadtól megoldani ezeket a problémákat

gyorsabb és hatékonyabb munkán kívül még megtérülő befektetés is lenne:s_drink:

:gl:

king
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      Szia. köszönöm a tanácsodat :) Járok mentál edzőhöz :) Küzdünk a dolgon csak 1 kis plusznak gondoltam ezt az egészet és ő is olvasni fogja az ide írt dolgokat ! így nem kell neki külön elküldenem. :)
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      Szép jó reggelt mindenkinek :)

Kezdésnek nem pókerrel kapcsolatos tilt következik hanem 1 kis banki okosság xD 10 nappal ezelőtt mentem megcsináltatni az irataimat. Van master kártyám , Visa , és skrill is. igazából csak a skrillt használom viszont az iratokhoz tettem fel 6000 forintot a kártyára ! nem voltunk mínuszba és így az egyenleg 6023 forint lett ! ezek után az okmányirodában nem tudták levonni az 5500 forintot mert nem volt elég pénz a kártyán ami önmagában érdekes hogy hova a p........a tűnt el ....... na ezek után elmentem a postára befizettem ..... és mehettem vissza az okmányirodába...... gyűlölöm ezeket a helyeket főleg 36 fokban ..... törölköző a nyakba és törölgetem a pofámat állandóan... Itt még nem durran el az agyam.... Az érdekesség ma reggel történt... utaltak 30.000 forintot a számlára és ezek után kapom az üzenetet hogy 26300 az egyenlegem ............. Na itt szakadt el a cérna..... azóta hozzá sem nyúltam.... találtam 1 üzenetet amin átsiklottam és abban az áll hogy levontak 6370 forintot bankkártya költség ! tavaly ilyenkor készült a kártya így tudom hogy az éves díjat vontál le !!!! gondolom feltűnt mindenkinek hogy a 6023 forintból ha levonnak 6370 forintot akkor nem lehetek 3700 mínuszban...... és hogy a k........ életbe nem tudott levonni az okmányiroda 5500 forintot ha rajta volt 6000? ugyanis arra gondoltam hogy a sikertelen tranzakció miatt esetleg levonás kaptam...... Lényeg a lényeg eltűnt a számláról kb 10.000 forint egy 6370 forintos levonással ! délután bemegyek az otp-be megszüntetem az egészet és 1 kicsit helyreteszem őket mert kissé szánalmas hogy azt hiszik mindent megtehetnek 1 kis apró betűs jogi szarakodással. Magyarázat biztos lesz rá de utálom a magyarázkodást ! ha belekezd garantáltan kiütöm a fogsora alól !!!!! aztán jöhet a biztonsági őr és utána elmagyarázom majd a rendőröknek hogy nem a tolvajokat kell védeni ! Természetesen ilyen esetekben nem beszélek ügyintézővel hiszen nem kap elég pénzt azért amilyen stílusban reagálok ezekre a dolgokra ! Számot végkép nem húzok ! "kérem a főnököt de most" Na őt megfizetik azért hogy benyeljen 1-2 fülest a cége nevében.....

Ezek után kérdezem én hogy hogy a picsába kezdjek bele nyugodtan a mai napomba ?:D :D megittam 1 erős levendula és citromfű keveréket hogy ne legyek a plafonon és beszedtem a mai gyógyszereimet is ( Bilobil,MagneB6,Cálcium) mellé még most kortyolgatom a kellemes ízű Ginzeng teámat és azon agyalok miért vagyok ilyen pszihopata XDXDXD

Természetesen nem az összeg idegesít.... ha beülők játszani 1 rossz kattintás a többszörösébe kerül ! Csak tele van a tököm azzal hogy minden multi cég megtehet a buta magyarral mindent ! Vicc hogy azt hiszik nekik mindent szabad mi meg csak bólogassunk mellé mint a kutyák ......
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz

Na hát kezdődik is ! tipikus ajándék partynak kéne lennie! Ismeretlen arc gombról támadja a co emelést és ugye szerintem a 4bet az opciónk ! ha az eredeti emelő visszateszi természetesen kiszállunk és ha megadja akkor alacsony flopon cbetelek Q+ flopon kb feladom mert onnantól eltalálta a range felét kb és nem szívesen kerülnék be! Jelen esetben a buta paraszt akitől a pénzt kéne begyűjtenünk megadja és üresen sem tudja dobni a flopon ! amennyiben üresen nem tudja dobni kérdezem én minek is a csak megadás pre ? tolja vissza ha már nem akarja elengedni ! persze nincs változás . Tudom ....... nem várhatok el ilyen eszmefuttatást tőlük viszont a tiltnek az első lépcsőfoka az ilyen party ! ÖRÜLÖK ÉN HOGY ELÖLRŐL TESZEM BE ÉS TUDOM HOGY EZZEL KELL FOGLALKOZNI VISZONT AMIKOR EZ A SZEMED ELÖT TŐTÉNIK ÉS NEM 1 ÜGYES REGULÁRNAK VAGY SORTYNAK ADOM ODA A PÉNZT AKKOR MEGÁGYAZZA BENNEM A TILT ALAPJAIT ! REMÉLEM ELÉG RÉSZLETESEK ÍGY AZ ÉRZÉSEIM !
    • Csibola
      Csibola
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.02, Hozzászólások: 1.330
      Sürgősen fordulj szakemberhez, és hagyj fel a pókerrel. Ilyen idegekkel ez a sport nem neked való.
    • Goonigoogoo
      Goonigoogoo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.26, Hozzászólások: 3.887
      Nem tudom, hogy ez miért működne, hogy KAPSZLOKK BEKAPCSOLVA FRUSZTRÁLT VAGYOK ÉS LEÍROM MEGINT. Azt nem látod, hogy mi a tilt gyökere. Naphosszat írhatod ezt az egészet, a többiek ráadásul csak még jobban fogják szuggerálni és erősíteni a folyamatot. Nem látom, hogy ez miért segítene, sőt szerintem konkrétan rontani fog. Ha akarod jelölj priváton, ha szeretnéd, kifejtem az egészről a véleményem és megpróbálok segíteni.
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      köszönöm a tanácsodat de ez nem kivitelezhető :) Járok szakemberhez és nyerő játékos vagyok. Érdekelne azért hogy te elfutsz minden nehézség mellett ? Én a megoldást keresem .

ez lennék én augusztus óta . Szerinted szaladjak el dolgozni ? :D 3éve folyamatosan minden hónapban pénzt keresek vele !!!! januárban tilteltem el a rollomat viszont addig nem volt hónapom hogy rackbacckel együtt ne keressek 700$ fölött de javarészt 1K mindig megvolt . Szponzorált játékos lettem az eltiltelt rollom után és azóta is az vagyok ! Szóval szerintem ezeknek tudatába értékeld át azt a kedves egysoros üzeneted :) Sok sikert és sok tanulást ;)
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      Kedves Goonigoogoo . Felvettelek barátnak és kíváncsi lennék a véleményedre hiszen minden segítség jól jön. A célja ennek az egésznek hogy kiadjam magamból . És megtaláljuk a gyökerét az egésznek. Ha lemákolnak azt azért tudom kezelni és nem egy ilyen szitu borít ki. Sokkal nagyobb baj mikor ezek után én hibázok. a saját hibáim jobban fájnak és azzal hogy posztolom a handeket és leírom mellé az érzéseimet láthatják a leosztást a többiek és ha én hibáztam rám tudnak pirítani ! így nem maradok abban a buta tudatban hogy jól játszottam meg a handet csak nem volt szerencsém .
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      Na meg persze míg leírom nem grindelek és nyugszom ! nem az asztaloknál jön ki belőlem hanem itt. Szerencsére mindenkinek a saját dolga hogy olvassa-e a naplót vagy nem. ha valakiben ellenszenvet kelt az sem nagyon érdekel ! Amikor beírtam ide hogy Szponzort keresek kaptam olyan vicces megnyilvánulásokat hogy kétségbe estem hirtelen viszont fél nap alatt találtam 3 szponzort és kettő el is kezdett ismeretlenül segíteni és szponzorálni. Szóval elnézést kérek majd a továbbiakban ha nem mindenki szavára adok ezen az oldalon
    • Goonigoogoo
      Goonigoogoo
      Bronz
      Írtam üzenetet.
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      köszönöm !
    • piftugen
      piftugen
      Bronz
      Regisztrált: 2014.11.29, Hozzászólások: 419
      Eredeti hozzászólás: Goonigoogoo
      Nem tudom, hogy ez miért működne, hogy KAPSZLOKK BEKAPCSOLVA FRUSZTRÁLT VAGYOK ÉS LEÍROM MEGINT. Azt nem látod, hogy mi a tilt gyökere. Naphosszat írhatod ezt az egészet, a többiek ráadásul csak még jobban fogják szuggerálni és erősíteni a folyamatot. Nem látom, hogy ez miért segítene, sőt szerintem konkrétan rontani fog. Ha akarod jelölj priváton, ha szeretnéd, kifejtem az egészről a véleményem és megpróbálok segíteni.
      Elküldenéd nekem is ..? Nagyon hálásan köszönném, ha igen. üdv !
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      Na hát közel eddig tartott Goonigoogoo-val történő beszélgetésem és elég sok hasznos dolgot hallottam tőle. Konkretizált benne olyan dolgokat amiket eddig nem sikerült és ő is felhívta a figyelmemet a tudatosságra a mentál részel kapcsolatban viszont 4 óra alatt sikerült sokkal mélyebbre jutnunk és sokkal jobban elgondolkodtatott a tévhiteimmel kapcsolatban. Természetesen nem mondom hogy mostantól a toppon vagyok :) elég hosszú folyamat ez az egész de mint idén már sokadszor ismét 180fokot kell fordulnom csak most nem pókerelméleti szinten hanem mentál szinten ! Ha esetleg valaki szintén hasonló dolgokban szenved mint én abban az esetben csak ajánlani tudom ! Nem konkrét mentál edző de szeretne az lenni és úgy gondolom megvan benne minden ahhoz hogy segítsen másokon ezen a területen. A naplót továbbra is folytatom hiszen ez az 1 leosztás amit kitettem nem fedi a valóságot pusztán a legelejéről akartam kezdeni a leosztások posztolását hogy lehessen látni az esetleges tilt kifejletet! Most visszatérek az asztalokhoz és Folytatom a játékot és próbálok tudatosan odafigyelni és nem hagyni magam kizökkenteni. ettől független az ominózus kezek érkeznek :)
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz

Elég gyakran szoktam megsülni ilyen esetekben mikor visszahívnak 3v .Minden bizonnyal azért mert erős range kell hozzá hogy megtegye és könnyen túlértékelhetők a lapjaink ! Érdekelni ki hogy játszaná meg az AA-t flopon visszarakjuk? turnön tolnátok vissza ? Az én játéktervem a turnön call-és ha az eredeti visszaemelő visszatette volna kiszállok !!! Gondolom én hogy az aki visszaemelt kizárólag azért passzol hogy az utánam következőtől indukálja a pusht és és engem bent tartson de miután sikeresen bent tart már rám teszi a setteket 2 párokat !

Nagyon leveling lenne részemről ha a helyében így játszanám a setteket ? esetleg rossz dobás lenne a húzók miatt ha a turnön eldobnám arra hogy visszatolja ?
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz

Tudom itt lehet értéket veszítettem és bet-fold lett volna a játék , de mi van ha nem . a besült húzókban nincsen érték . ilyen jellegű laptol nem vártam hogy passzolna szóval igazából nem láttam olyat ami megadhatna viszont a csapda sokkal esélyesebb volt . Ki mit gondol ? ha itt visszatolja riveren az számomra ismét a tilt melegágya lenne . ha ebből indulok ki már csak a saját nyugalmam miatt elhanyagolható ez a minimális esetleges plusz EV.
    • Goonigoogoo
      Goonigoogoo
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: piftugen
      Eredeti hozzászólás: Goonigoogoo
      Elküldenéd nekem is ..? Nagyon hálásan köszönném, ha igen. üdv !
      Szia! Nem tudom elküldeni, ugyanis nincs mit :D . Ezek a gondolatok a fejemben vannak, ha szeretnél beszélgetni ilyen témában akkor a privátot javaslom, jelöltelek. Minden jót!
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz
      És hidd el kedves piftugen a fejében tényleg benne vannak:)
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz

Jelen esetben nem az a lényeg hogy én állok a nyertes oldalon ! Mi lenne ha én lennék a túloldalon ? Könnyű Hero fold ? Na csak azért mert ha a call gombra kattintok és látom a mutatást ismét tépném a hajam ! Hogy miért ? Na ez a tiltem egyik legfontosabb része ( HIBÁZOK) még beletenném az eddig ráfordított pénzem 4 szeresét !!!! tökéletesen buta megadás volt a részéről és a részemről is az lenne viszont 2-3 olyan helyzet amivel kezdtem a naplót és máris elveszíthetem a körültekintésem és csak nyomok 1 call gombot mert sorom van.... ennek tudatába nagyon keményen megindulok a leejtőn. A realitás talaján maradtam ?

Éreztetek már hasonló érzést ? Volt gyógymód rá a dobáson kívül ?
    • 1989pokerstar1989
      1989pokerstar1989
      Bronz

A river döntésre lennék kíváncsi abban az esetben ha nyit ! 99-1010 nem folytatná es szerintem a 7-esekben sem lenne túl nagy érték ezen a riveren . Viszont lőhetné a színt és a besült sorhúzót is ! abban az esetben ha igy játszom a 10J-val ami kizárt mert ha én visszaemelek flopon az nagyobb méretű lenne de tegyük fel hogy így játszottam ! Én garantáltan nyitnám a rivert overbettel ugyan úgy ahogy a színnel is !

Szóval érdekelne hogy 1 ismeretlen ellen dobnátok a riveren vagy megadnátok ?

1 .esetben betméret legyen kb 65%pot

2. esetben legyen overbet