100$ Bónusz - Hiba???

• Dracone
      Dracone
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.12, Hozzászólások: 89
      Sziasztok,

Egy érdekes kérdésem lenne. Nem tudom, hogy itt a fórumon előfordult-e valakivel, de én megint belefutottam egy érdekes szituációba. Mégpedig abba, hogy nem aktíválódott a 100$ bónusz. Röviden a történet:

Kb december közepén reg-eltem a Party Pokerre a PS150-es bónusz kóddal. Itt még nem is volt semmi probléma, ahogy kell meg is jött az 50$ cash out restricted bónusz, a bonus detailsben láttam is a feltételeket 90 nap, 300 pont, stb. Azóta már kb 1100 strategy pontot értem el (Party Pointba kb 2000 van), az utolsó 2 frissítésnél megvolt már a 800 pont, azonban a 100$-os bónusz SOHA nem aktíválódott, azaz a Bónuszok között nem jelent meg. ??? Nem tudom mi lehet a probléma.

Esetleg mással is előfordult már ilyen? (arra tudok gondolni, hogy még az 50 dollár kijátszása előtt felmentem kb 100$-ra, ez úgy nézett ki, hogy 50 bonus és 50 real money, majd lementem 40-re és ekkor az 50$ teljesen eltünt. Lehet ez tett be neki, de szerintem nem kellene...)

Meg ha arra még tudna valaki válaszolni, hogy ha azt írja majd a Party, hogy elbuktam ezt a 100$-t, akkor azért lehet már cash out-olnom? hiszen a 800 pontot már elértem (nem mintha akarnék most), vagy a cash out is a 100$-tól függ?
  • 5 válasz