Kérdés

• murcis
      murcis
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.20, Hozzászólások: 1.156
      Üdv !
      Ha most nyitni akarok Pokerstarsra egy számlát anélkül hogy befizetnék(backdeal játék kedvéért ) ,a későbbiekben ott szerzett pontokért kapok strategypontot vagy ez csak azzal az oldallal megoldhato ahova a kezdőtőkét kaptam?
      Köszi.
  • 29 válasz
    • Mentalog
      Mentalog
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.26, Hozzászólások: 335
      Teljes mértékben megoldható, hogy több teremben is legyen Pokerstrategy-s számlád.
      Így mindegyik teremből érkezhetnek pokerstrategy pontok.
      A lényeg az, hogy erről az oldalról töltsd le a klienst.

http://hu.pokerstrategy.com/home/bonus-info

Követsd pontról-pontra az utasításokat és akkor nem lehet baj.

/Mentalog
    • murcis
      murcis
      Bronz
      Köszi. Meg is csináltam most viszont egy olyan problémám támadt hogy az ID beirásánál van egy kérdőjel, és oda nem tudom beirni. Könnyen lehet hogy valamit trükközgettem mikor még regeltem ide az oldalra, mert ugy volt hogy oda kérem a kezdőtőkét. Remélem azért van vmi mod arra hogy betudjuk oda vinni valahogy az adatot :)
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von murcis Köszi. Meg is csináltam most viszont egy olyan problémám támadt hogy az ID beirásánál van egy kérdőjel, és oda nem tudom beirni. Könnyen lehet hogy valamit trükközgettem mikor még regeltem ide az oldalra, mert ugy volt hogy oda kérem a kezdőtőkét. Remélem azért van vmi mod arra hogy betudjuk oda vinni valahogy az adatot :)
      Üdv!

Van rá mód, de csak a supporton keresztül, úgyhogy nekik kell írnod, hogy mit írjanak be, és hova. (segítség menüpont, új üzenet készítése)
      Vedd figyelembe, hogy:
      A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető
    • Mentalog
      Mentalog
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.26, Hozzászólások: 335
      Original von Valezius4
      Üdv!

Van rá mód, de csak a supporton keresztül, úgyhogy nekik kell írnod, hogy mit írjanak be, és hova. (segítség menüpont, új üzenet készítése)
      Vedd figyelembe, hogy:
      Ha kell angol nyelvű segítség, akkor ird be ide, hogy mit szeretnél írni a supportnak. Majd bikfa-angolsággal lefordítom. Csak megértik. :)
    • murcis
      murcis
      Bronz
      Köszi szépen, már megirtam a levelet,remélem értik is majd mire gondolok :p
      Minden jót.
    • murcis
      murcis
      Bronz
      Ilyen választ kaptam még délután, azota se történt semmi,ugyanugy kérdőjel van ott.
      Másik érdekessége hogy angolul irtam a levelet :D

---
      Szia murcis!

Vielen Dank, ich habe die Daten entsprechend deiner Auskunft abgeändert.
      Wünsche dir weiterhin viel Erfolg.

Üdvözlettel,
      Jeff

---
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Üdv! Előfordul...:)

"Nagyon szépen köszönöm, az információdnak megfelelően megváltoztattam az adatokat."
    • murcis
      murcis
      Bronz
      Original von MaxMad Üdv! Előfordul...:)

"Nagyon szépen köszönöm, az információdnak megfelelően megváltoztattam az adatokat."
      Leforditottam énis de mit változtatott meg ha egyszer még mindig kérdőjel van ott , pedig elküldtem neki az idt is, no mindegy akk megvárom a magyart :)
    • danny87ers
      danny87ers
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.12, Hozzászólások: 130
      A partypokeren ahhoz hogy kivegyél pénzt tényleg 5000$ a potba kell raknod?
    • danny87ers
      danny87ers
      Bronz
      Freerol és sng ért jár partyponts?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von danny87ers Freerol és sng ért jár partyponts?
      Üdv!
      Verseny esetében 1$ fee=2PP.

Tehát freerollért nem kapsz pontot, SNG-ért igen. (A fee az, amit nem osztanak vissza a játék végén a nevezőknek, hanem elrakja a terem)
    • danny87ers
      danny87ers
      Bronz
      Original von danny87ers A partypokeren ahhoz hogy kivegyél pénzt tényleg 5000$ a potba kell raknod?

És ez igaz?
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von danny87ers
      Original von danny87ers A partypokeren ahhoz hogy kivegyél pénzt tényleg 5000$ a potba kell raknod?

És ez igaz?
      Nem, az igaz, amit leírtunk: ha elérsz 300 pontot, azt csinálsz a pénzeddel, amit akarsz.
    • Balublooe
      Balublooe
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.26, Hozzászólások: 221
      Üdv Minden Kedves Olvasónak, Forumozónak!

A következő kérdésem lenne:

Mielőtt a Pokerstrategy oldalon regisztráltam volna, már rendelkeztem számlával a Pokerstars teremben. Azzal tisztában vagyok, hogy ilyen esetben nem vagyok jogosult a kezdőtőkére és nem szerezhetek Pokerstrategy pontokat, azonban érdekelne, hogy a Pokerstars teremben lévő edzéseken van e mód részt venni és ha igen akkor hogyan?

Köszönöm a türelmeteket és segítségeteket!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia!

Természetesen az edzéseket tudod követni, ehhez elvileg még számla sem kell.
      Tehát amint egy edzés időpontja elérkezik, a főoldalon az edzésnél megjelenik egy zöld "Bekapcsol" gomb. Erre klikkelve megnyílik a coaching player, ami egy chat-szerű online progi, ami az edző és a hallgatók közt teremti meg a kapcsolatot. Ebben minden szükséges infót meg lehet találni, hogy melyik teremben, milyen limiten, melyik asztalokon játszik az edző. Neked nincs más dolgod, mint megnyitni azokat az asztalokat ahol az edző játszik, és hallgatni, hogy hogyan játszik, illetve hogy mit miért csinál. További infót találsz itt : http://hu.pokerstrategy.com/coaching/
    • dzsolt1986
      dzsolt1986
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.24, Hozzászólások: 35
      Sziasztok egy kérdésem lenne kaptam egy levelet hogy rosszul adtam meg a számlám ahova kéne küldeni a 50 dollárt ez a Pokerstarson van, ez igaz is mert elirtam, de viszont nem tudom hol lehet ujra megadni másik számlát és az nem is Ps-en lenne már hanem átvinném partyp-re...
      please valaki segitsen ....
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Szia! Ebben csak a support tud neked segíteni. Írni kéne egy üzenetet, amiben leírod, hogy a Partyra szeretnéd inkább kérni a kezdőtőkét. A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, de kérlek ezt is vedd figyelembe:
      A választ is a Segítség menüben tudod majd elolvasni, általában 48 órán belül.
    • metastaza
      metastaza
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.27, Hozzászólások: 11
      sziasztok. 2 kerdesem lene. 1: a PS-re egy email-t attam meg es a starszon pedig egy masikat. ez problema a kezdotoke attutalasara?
      2: mikor a starszra reggeltem nekem nem jelent meg sehol az hogy hova irjam be aszt hogy PSVIP100 cod. iljencor mit kel tenem?

elore is koszi.
      UI: bocs hogy nem irok rendesen magyarul de ez azert van mert csak 1 eve tanultam meg a nyelvet :( remelem lehet erteni mit irtam. sziasztok
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      1. ez nem probléma
      2. Nem is kellett, hogy megjelenjen. Ez nem a kezdőtőkére, hanem a First Deposit bónuszra vonatkozik.
      Kezdőtőkénél az fontos, hogy a mi linkünkről töltsd le a klienst, illetve marketing kódot kell beírni, illetve beállítani a Starson az információ-megosztást. Ha nem az útmutatónk alapján készítetted a Starson a számlád, akkor nem lesz jó sajnos.

UI: A magyar nagyon nehéz nyelv, és ha így írsz egy év tanulás után, akkor az szép eredmény.
      Persze vannak benne hibák, de tökéletesen lehet érteni. ;)
    • 1
    • 2