partypoker

• lofat
      lofat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.08, Hozzászólások: 2
      Hello! Már több mint egy hete kitöltöttem a kvízt és elküldtem a személyim fénymásolatát, de még mindig nem jött meg a pénz. Partypokerre kértem a pénzt. A nagyobb baj h én a bónuszok között a 49 eurót sem látom.
      Ráadásul az elején kicsit elszúrtam a dolgot mert a party pokernek azt a platformját töltöttem le ahol csak play moneyval lehet játszani. Oda regeltem először. Azt a felhasználónevet írtam ide be, ráklikkeltem h mentse, és azt írta ki h ok. Még azelőtt észrevettem hogy rossz platformot töltöttem le mielőtt a személyim fénymásolatát elküldtem, és a normál partypokeren is beregeltem ugyanazzal a felhasználónévvel. Azóta nem történt semmi, és ahogy mondtam az aggaszt jobban h a 49eurós bónuszt nem látom ahogy annak elvileg lennie kéne. Meg az is furcsa, hogy hogyan fogadták itt el a felhasználónevet, ha akkor még a partypokeren az nem is létezett.(újra kellett regelni a másik platformon, nem fogadta el a első platformról a regisztrációt)
      Ilyenkor mi a teendő? Nekem az is jó lenne ha egy másik platformra tennénk át a kezdőtőkét.
      Köszi, Dani
  • 2 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Csak akkor tudod megkapni a kezdőtőkét, ha a leírás szerint regisztráltál. (Egyébként 49$, nem euro :) )
      Valószínűleg ebbe a terembe már nem fogod tudni megkapni a pénzt.
      Írj a supportnak (segítség menüpont, új üzenet készítése), hogy elrontottad a regisztrációt, és másik terembe szeretnéd megkapni a kezdőtőkét.
      Célszerű előtte kitalálnod, hogy hova is, de nem muszáj.
      A support majd elküldi neked a regisztrációs leírást.
      Vedd figyelembe, hogy:
      A magyar ügyfélszolgálat februárban nem elérhető

Ja igen, amikor beírod a számlát, nincs ellenőrizve, hogy létezik-e, egyrészt nem érdekel senkit, másrészt erre mód sincs.
      Ha nem létezik egyszerűen hibaüzenet jön a tőke elküldésekor :)
    • lofat
      lofat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.08, Hozzászólások: 2
      Köszönöm szépen a gyors választ:)