NL16-NL25 SH

• paatika
      paatika
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.24, Hozzászólások: 1.019
      Sziasztok!

Azért nyitom a naplót, hogy a pókeres tevékenységem jobban nyomon tudjam követni, illetve a hibáim számát a játékban csökkenteni, a játékom javítani tudjam.
      Elég régóta kezdtem pókerezni, kb. 6 éve mióta pokerstrategy tag vagyok. Kizárólag no-limit, 6 max játékot játszom NL10-NL25 a pokerstars termében. A kezdeti strategy-s 50$-ból építkezem, ami az utóbbi években sajnos inkább csökkenést jelent. A játékom sose volt makulátlan, annak ellenére, hogy folyamatosan próbálom javítani (nem egy, saját készítésű excel táblázattal; szeretem a valszámot). Ennek is köszönhető, hogy a bankrollom kb. 2 éve 3400$-ig sikerült feltornázni (leginkább a rakeback-nek köszönhetően), ami azóta kb. megfeleződött. Egy időben felmentem NL50-NL100-ra, megfelelő bankroll nélkül. Azóta - a megtapasztalt nagy swingeknek köszönhetően is - sokkal szigorúbb BRM-et tartok (főleg, hogy jelenleg nem vagyok nyerő játékos:) ).
      Nem tartom magam tiltelősnek, viszont az eredmények alapján is feltehetően tele van hibákkal a játékom, és úgy gondolom, hogy gyakran - még ha hosszú távon a szerencse szerepe elhanyagolható is - , hogy a szerencse nem az én oldalamon van (ezt az EV vonal is mutatja, de egy ideje már nem foglalkozom vele, ha úgyse tudom befolyásolni).
      Amúgy programozóként dolgozom, de a póker - mióta megismerkedtem vele - az életem szerves része, napi 1-2 órát foglalkozom vele.
      És hiszem, hogy egyszer még leszek stabl nyerő. Ezért is hozom létre a naplót, hátha így könnyebb. Tervezek hand-eket postolni, stratégiákat megbeszélni. Minden építő jellegű hozzászólást szívesen veszek.

Üdv.:
      Peti
  • 357 válasz
    • paatika
      paatika
      Bronz
      Egy érdekes leosztás a közelmúltból, ami sok kérdést felvetett bennem. Mit tennétek riveren és milyen range-re tennétek BB-t?

Statok:
      Hero ( $25.35 USD ) - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 6, AF: 3,2, Hands: 553053
      SB ( $34.76 USD ) - VPIP: 26, PFR: 20, 3B: 8, AF: 2,1, Hands: 202
      BB ( $22.58 USD ) - VPIP: 21, PFR: 14, 3B: 0, AF: 3,0, Hands: 28

Poker Stars, $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $34.76 (139 bb)
      BB: $22.58 (90.3 bb)
      UTG: $30.13 (120.5 bb)
      MP: $44.52 (178.1 bb)
      Hero (CO): $25.35 (101.4 bb)
      BTN: $11.26 (45 bb)

Preflop: Hero is CO with A J
      2 folds, Hero raises to $0.75, BTN folds, SB calls $0.65, BB calls $0.50

Flop: ($2.25) 9 A 5 (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $1.75, SB folds, BB calls $1.75

Turn: ($5.75) 4 (2 players)
      BB checks, Hero bets $3.50, BB calls $3.50

River: ($12.75) 4 (2 players)
      BB bets $16.58 and is all-in, Hero ?
    • paatika
      paatika
      Bronz
      Érdeklődés hiányában leírom, hogy én mit gondolok.
      Megadtam az emelést.

Hibáztam? Nagyon valószínű, hogy igen.

Mit gondoltam játék közben? Nem volt villainről mintám, de feltételeztem, hogy nem rossz játékos. 55, 99 lapokat kizártam, mert azt gondoltam, hogy azzal flopon, de legkésőbb turnön emelne. Egyébként ez valószínű így is van. Azt gondoltam leggyakrabban besült színhúzóval akar kiblöffölni AK, AQ-szerű handeket, ami leggyakrabban lesz nálam.
      Milye volt? 4c 2c. A pre call érdekes, viszont flop után mindig van jópár outja.

Hol hibáztam? Ismeretlen játékos játékáról feltételeztem olyan dolgot, aminek nem volt alapja.

Miért elgondolkodtat a hand számomra? A húzós board-okon általában a nagyon erős lapokkal (setek, 2 párok) visszaemelünk (de lehet csak én?) és feltételezzük, hogy egy átlagos játékos is így játszana. Holott az eredeti emelő range-ében pl. egy ilyen board-on viszonylag ritkán lesz húzója a másiknak (illetve ha az is van, 3-ból 2-szer nem fog neki jönni). Ha viszont visszaemelünk erős lappal, akkor pont azokat a lapokat dobatjuk be, amitől értéket lehetne nyerni. Más kérdés, ha úgy emelünk vissza, hogy tudjuk, hogy kb minden ásszal és húzóval adni fogja a visszaemelést az eredeti emelő, odds-on felül is.
      Ugyanakkor azt is gondolom, hogy flop, turn emelhettem volna kisebbet.
    • paatika
      paatika
      Bronz
      Mai elgondolkodtató handek.

1.) CO ismeretlen

SB: $24.02 (96.1 bb)
      BB: $43.67 (174.7 bb)
      UTG: $26.94 (107.8 bb)
      MP: $25 (100 bb)
      CO: $34.05 (136.2 bb)
      Hero (BTN): $25 (100 bb)

Preflop: Hero is BTN with Q Q
      2 folds, CO raises to $0.75, Hero raises to $2.25, 2 folds, CO calls $1.50

Flop: ($4.85) T J 2 (2 players)
      CO checks, Hero checks

Turn: ($4.85) Q (2 players)
      CO bets $3, Hero calls $3

River: ($10.85) 3 (2 players)
      CO checks, Hero bets $5.18, CO calls $5.18

2.) MP 51/27 (88)
      CO 20/12/7.5 (211)

Poker Stars, $0.08/$0.16, $0.04 ante No Limit Hold'em Cash, 5 Players

Hero (SB): $41.09 (256.8 bb)
      BB: $56.30 (351.9 bb)
      MP: $34.84 (217.8 bb)
      CO: $27.02 (168.9 bb)
      BTN: $14.07 (87.9 bb)

Preflop: Hero is SB with K A
      MP raises to $0.48, CO raises to $1.44, BTN folds, Hero raises to $3.04, 2 folds, CO calls $1.60

Flop: ($6.92) 5 Q T (2 players)
      Hero bets $3.30, CO calls $3.30

Turn: ($13.52) 4 (2 players)
      Hero checks, CO bets $20.64 and is all-in, Hero folds

3.) BB 70/16 (37)

Poker Stars, $0.08/$0.16, $0.04 ante No Limit Hold'em Cash, 6 Players

SB: $39.16 (244.8 bb)
      BB: $26.22 (163.9 bb)
      Hero (UTG): $43.30 (270.6 bb)
      MP: $144.14 (900.9 bb)
      CO: $49.72 (310.8 bb)
      BTN: $50.59 (316.2 bb)

Preflop: Hero is UTG with K K
      Hero raises to $0.48, 4 folds, BB calls $0.32

Flop: ($1.28) 7 6 8 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.61, BB raises to $1.22, Hero calls $0.61

Turn: ($3.72) Q (2 players)
      BB bets $0.96, Hero raises to $4.48, BB raises to $16.96, Hero folds

4.) SB 22/20 (48)

SB: $52.19 (208.8 bb)
      Hero (BB): $25.80 (103.2 bb)
      UTG: $25 (100 bb)
      MP: $40.70 (162.8 bb)
      CO: $13.95 (55.8 bb)
      BTN: $25 (100 bb)

Preflop: Hero is BB with J J
      4 folds, SB raises to $0.75, Hero calls $0.50

Flop: ($1.50) 7 Q T (2 players)
      SB bets $1.25, Hero calls $1.25

Turn: ($4) 8 (2 players)
      SB bets $2.25, Hero calls $2.25

River: ($8.50) K (2 players)
      SB checks, Hero checks
    • szantoze
      szantoze
      Arany
      Regisztrált: 2010.12.22, Hozzászólások: 12
      1. hand: nem értem a F check-et. Kint van szín- és sorhúzó is, jöhet le A, K, én itt emeltem volna egy nagyot. Ha ezt megadta volna, és ezek után még emel T-n, akkor megadás, ha nem emel, akkor újabb bet.

2. hand: szerintem ez így korrekt lejátszás, esetleg PF lehet gondolkodni egy sima call-on, hogy bent maradjon a fish, és aztán ha lejön a TP, akkor lehet betelgetni, más esetben meg dobni.

3. hand: T-ön vagy csak call (aztán call R-en is), mert gyanús, vagy kisebb emelés, pont azért, hogy ha az történik, ami itt, akkor kisebb bukóval dobhassunk. Mert amúgy szerintem is dobni kellett.

4. hand: én azért itt 3beteltem volna a JJ-vel SB emelés ellen. Igen, akkor sok mindent eldob, és ha megadja, akkor lehet, hogy prémiummal teszi, de azért itt szerintem van esély rá, hogy mondjuk szélesebb range-dzsel ad meg a vakharc miatt. Plusz szokja meg, hogy ha a vakomat akarja, akkor számíthat 3betre. Amúgy utána szerintem nem lehetett mást csinálni, mint lecallozni és checkelni a végén.

Hol vannak a megoldások? :)
    • maksagery
      maksagery
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.13, Hozzászólások: 5.526
      Eredeti hozzászólás: paatika
      Egy érdekes leosztás a közelmúltból, ami sok kérdést felvetett bennem. Mit tennétek riveren és milyen range-re tennétek BB-t?

Statok:
      Hero ( $25.35 USD ) - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 6, AF: 3,2, Hands: 553053
      SB ( $34.76 USD ) - VPIP: 26, PFR: 20, 3B: 8, AF: 2,1, Hands: 202
      BB ( $22.58 USD ) - VPIP: 21, PFR: 14, 3B: 0, AF: 3,0, Hands: 28

SB: $34.76 (139 bb)
      BB: $22.58 (90.3 bb)
      UTG: $30.13 (120.5 bb)
      MP: $44.52 (178.1 bb)
      Hero (CO): $25.35 (101.4 bb)
      BTN: $11.26 (45 bb)

Preflop: Hero is CO with A J
      2 folds, Hero raises to $0.75, BTN folds, SB calls $0.65, BB calls $0.50

Flop: ($2.25) 9 A 5 (3 players)
      SB checks, BB checks, Hero bets $1.75, SB folds, BB calls $1.75

Turn: ($5.75) 4 (2 players)
      BB checks, Hero bets $3.50, BB calls $3.50

River: ($12.75) 4 (2 players)
      BB bets $16.58 and is all-in, Hero ?

sima fold. monster line.
    • paatika
      paatika
      Bronz
      Válaszom pirosban Megoldásom nincs, csak kérdésem. :) Az esetleges terítést direkt vágtam ki, hogy ne befolyásoljon.

Eredeti hozzászólás: szantoze
      1. hand: nem értem a F check-et. Kint van szín- és sorhúzó is, jöhet le A, K, én itt emeltem volna egy nagyot. Ha ezt megadta volna, és ezek után még emel T-n, akkor megadás, ha nem emel, akkor újabb bet.
      Azt gondolom, hogy a T és a J nagyon eltalálja a feltételezett range-ét (TT, JJ), és egy check-raise ellen nagyon nehéz szituációban lennék. Sok gyengébb lapot nem teszek a range-ébe. Mitől akarunk itt értéket nyerni?

2. hand: szerintem ez így korrekt lejátszás, esetleg PF lehet gondolkodni egy sima call-on, hogy bent maradjon a fish, és aztán ha lejön a TP, akkor lehet betelgetni, más esetben meg dobni.
      Igen, a PF call, ami bennem is felmerült, de valahogy AK-val mégse akartam 3bet potban 3way játszani, mert nem fogom tudni hol állok. Postflop viszont szerintem nem jó a cbet, legalább is nem minden AK-val, mert a feltételezett range-e mögött leszünk legtöbbször és dobatni szerintem ritkán tudok. Valószínű azt gondolja legtöbbször AK-m lesz. És igaza van.

3. hand: T-ön vagy csak call (aztán call R-en is), mert gyanús, vagy kisebb emelés, pont azért, hogy ha az történik, ami itt, akkor kisebb bukóval dobhassunk. Mert amúgy szerintem is dobni kellett.
      Nagyon húzós a board. Nem akarok neki ingyen lapot adni. Ha visszaemel, akkor hiszek neki, de egy nagy emeléssel a húzói ellen és esetleges calljával hibára akarom kényszeríteni.

4. hand: én azért itt 3beteltem volna a JJ-vel SB emelés ellen. Igen, akkor sok mindent eldob, és ha megadja, akkor lehet, hogy prémiummal teszi, de azért itt szerintem van esély rá, hogy mondjuk szélesebb range-dzsel ad meg a vakharc miatt. Plusz szokja meg, hogy ha a vakomat akarja, akkor számíthat 3betre. Amúgy utána szerintem nem lehetett mást csinálni, mint lecallozni és checkelni a végén.
      Igen, utólag nem is tudom PF miért nem 3bet mellett döntöttem. Viszont így játszva, szerintem a river játékom rossz. Könnyen lehet nálam QK az adott szituációban, amit nagyon hasonlóan játszanék, és nem tudnék-e sok jobb lapot dobatni, mondjuk egy fél potos emeléssel? Leginkább AQ-t ami legtöbbször lesz nála. Terítéssel viszont JJ-vel valószínű legtöbbször bukni fogok.

Hol vannak a megoldások? :)
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Regisztrált: 2009.07.07, Hozzászólások: 5.335
      Az 1. handhez:

Kérdés itt hero 3bet range-e, illetve egy ismeretlennek nehéz 3bet calling range-et adni, jobb híján próbáltam egy "átlag" NL25 regből kiindulni.

Preflop a mi range-ünk erősebb, ami érthető, mivel nálunk a blöffök mellett ott vannak mind a top handek (QQ+/AK), míg nála nincs (nem tudom JJ-vel 4betelne-e CO vs BTN, de a pesszimistább verziót vettem, hogy csak megad). Persze lehet, hogy ennél szélesebben is megad, T9s/98s/Axs, de inkább szűkebb range-el számoltam.

Equity Win Tie
      CO 47.49% 46.80% 0.69% { JJ-77, AQs-ATs, KTs+, QTs+, JTs, AQo-AJo, KQo }
      BU 52.51% 51.82% 0.69% { JJ+, AKs, K7s, Q8s, J8s, T8s, 97s, 86s+, AKo, A5o }

Abban igazad van, hogy ez a flop durván telibe veri a feltételezett calling range-ét, ami látszik abból is, hogy az equity-je 47%-ról 56%-ra ugrik, ami elég brutális:

Board: JhTs2h
      Equity Win Tie
      CO 56.17% 55.86% 0.31% { JJ-77, AQs-ATs, KTs+, QTs+, JTs, AQo-AJo, KQo }
      BU 43.83% 43.53% 0.31% { JJ+, AKs, K7s, Q8s, J8s, T8s, 97s, 86s+, AKo, A5o }

Elsőre ebből arra következtetnék, hogy nem cbetelhetünk túl szélesen, elég sokat kell checkelnünk. Kérdés, hogy a konkrét handünkkel mi a jobb.
      Adhatunk Villain-nek egy feltételezett range-et, amivel folytatja a cbetünkre, és megnézhetjük az ellen hogy állunk:

Equity Win Tie
      CO 35.42% 34.87% 0.55% { JJ-TT, AQs-ATs, KTs+, QTs+, JTs, AQo-AJo, KQo }
      BU 64.58% 64.03% 0.55% { QdQh }

Itt megint kérdés, hogy Villain mivel jönne tovább, vlszleg 77-99-et dobja (vagy kisebb pocketeket ha van nála), de vlszleg Tx-et már nem (pláne hogy mindegyikkel van backdoor sor lehetősége is), illetve KQ/AQ is jöhet még egy betre simán. Ez alapján az látszik, hogy Villain range előnye ellenére is sima valuebetünk van (abban igazad van, hogy JJ/TT betalált, de az nem sok kombó, viszont egy csomó Jx/Tx van nála, ami sokkal nagyobb része a range-ének). Persze ha sokat emel flopon (például KQ/AQ-val, vagy akár AhXh-val ha van nála), akkor kerülhetünk kellemetlen szituba időnként, de 64.5% azért elég kövér valuebet.

Egyébként hogyha AQ-t és sima Tx-eket mind el is dobja és csak toppár+ -al, flösshúzókkal és KQ-val jön tovább, még akkor is sima valuebetünk van:

Equity Win Tie
      CO 39.65% 39.26% 0.39% { JJ-TT, AJs, KJs+, QJs, JTs, AhTh, KhTh, AJo, KQo }
      BU 60.35% 59.97% 0.39% { QdQh }

Ahogy játszottad, nem értem turnön miért nem emeltél, gyakorlatilag a nuts van nálunk egy durván húzós boardon, AK pre call után többnyire nem lesz nála, csak 98s/K9s verhet esetleg, ha egyáltalán megad vele preflop.

Szerk.:
      Azon gondolkoztam még, hogy mit csinálnék ha kapnék egy check/raise-t a cbetre, ami ugye elég kellemetlen szitu. Vlszleg határeset döntés, de két okból is a fold felé hajlok.
      Egyrészt az NL25 regek nagy része túl nitty, az emeléseik jelentős része érték (vagy legalábbis erős draw), szóval vlszleg nem vesztünk túl sokat a bet/folddal (annál többet viszont egy kihagyott value cbettel).
      Másrészt a konkrét handünk mindkét lapjával blokkoljuk Villain nyilvánvaló blöffhandjét, a KQ-t (és AQ-t is ha azt emelné), míg a valuehandjei közül (JJ/TT/JTs) semmit nem blokkolunk.
    • paatika
      paatika
      Bronz
      Köszi duder az alapos elemzést, érdekes. És sok kérdést felvet bennem.
      Először elárulom a terítést: AK volt nála.

Jó kérdés, miért nem emeltem turn-ön, megmondom őszintén, nem tudom megindokolni. nagyon NIT vagyok sokszor, sokszor pedig valószínű rossz megadást csinálok.
      Ami felmerült bennem olvasva a elemzésed: tényleg akarunk egy ismeretlen, átlagos reg játékosnak feltétlezett ellen Q8s, J8s, T8s, 97s, A5o szerű lapokkal 3betelni? Leginkább csak a fold equity-ben bízhatunk ezekkel, de amíg nem tudom, hogy megvan mondjuk egy 70% foldTo3bet-em, addig nem szívesen adnék ilyen range-et magamnak.
      Illetve villain helyében calloznál hasonló szituációban OOP TJs, TQs, AJo, KQo, 77 lapokkal OOP?
      Lehet túl NIT vagyok, hogy ilyet kérdezek.

Szerk.: mitől akarnál értéket nyerni egy cbet-tel flopon?
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      A terítés alapján egyelőre annyit szűrnék le Villanről, hogy nit, és gyenge játékos (preflop call AK-val, river x/call AK-val, ami kifejezetten rossz).

Szerintem ez egy teljesen normális 3bet range BTN vs CO, messze nem kell 70% foldto3bet CO-tól, hogy nyereségesen legyen (nagy mintán látott 70% foldto3bet esetén SOKKAL durvább lennék :D ). Ezt itt hosszú lenne kifejteni, de elég jó videók vannak preflop játékról PS-en, érdemes megnézni párat ha bizonytalan vagy.

CO 3bet calling range lehet kicsit laza, mondjuk szerintem simán játszható, de vlszleg nem vesztesz semmit, ha QTs-t vagy 77-et dobod. AJo/KQo-t nagyon sima call-nak tartom, csak akkor dobnám, vagy 4betelném, ha BTN bizonyíthatóan nagy mintán übernit. Mondjuk akkor viszont durván sokat lopnék CO-ról, és overfoldolnék a 3betjeire, de ez más kérdés. :)
    • paatika
      paatika
      Bronz
      Ha CO mondjuk nyit mondjuk 3bb-t, visszaemelek 9 bb-t (SB + BB = 1.5 bb), akkor itt 9 bb-t kockáztatok, hogy nyerjek 4.5 bb-t. Azaz 9/(9+4.5) = 67 % fold equity kell, hogy ez önmagában plusszos legyen. Ha T8s-sel 3bet-elek és a foldTo3Bet közel nincs 70%, akkor azért jó eséllyel a calling range mögött leszek jócskán (igaz, hogy IP, de akkor is), és ritkán fog olyan flop jönni, ami eltalál.

Ha feltételezem, hogy BU vs CO van egy 7%-os 3bet range (szerintem ez valószínű), akkor KQ, AJo-nak van egy 35-37% részesedése. Ez alapján a call kb. határeset, viszont figyelembe véve, hogy OOP leszünk végig, biztos, hogy megéri ezekkel megadni?

Hol a hiba a fenti gondolatmenetekben?
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Ha feltételezem, hogy BU vs CO van egy 7%-os 3bet range (szerintem ez valószínű), akkor KQ, AJo-nak van egy 35-37% részesedése.
      Nem, mert a legtöbben BTN vs CO polarizáltan 3betelnek. 7% ellen közel flipen vagyunk, még ha "erős" blöff handeket feltételezek is (legtöbb micro reg elblöfföl handeket amikkel megadhatna).

Equity Win Tie
      CO 48.90% 47.74% 1.16% { AJo }
      BU 51.10% 49.93% 1.16% { JJ+, AKs, A5s-A2s, K9s-K8s, Q9s-Q8s, J9s-J8s, T8s, 97s, 87s, 76s, AKo }
    • paatika
      paatika
      Bronz
      Ez jogos gondolat, mert én depolarizált 7%-ban gondolkodtam. Köszönöm.
      Mondjuk még mindig felmerül bennem az a kérdés, hogy megadjak-e általában OOP 3bet-et. Ugye sok helyen lehet olvasni, hogy OOP vagy fold vagy 4bet. Valószinű, hogy ha ismerem villain-t, akkor azért ettől érdemes lehet eltérni.

Mit gondolsz T8s-sel, de akár QTs-sel a BU vs CO 3bet-ről? Ha feltételezzük, hogy 60%-ban dob, 20%-ban calloz, 20%-ban visszaemel villain. Biztos, hogy plusszos játék lesz ez, vagy inkább a balance-álás miatt és a range-ünk összetétele miatt fontos?
    • duder1n0
      duder1n0
      Black
      Ugye sok helyen lehet olvasni, hogy OOP vagy fold vagy 4bet.
      Ez óriási butaság, felejtsd el.

Mit gondolsz T8s-sel, de akár QTs-sel a BU vs CO 3bet-ről? Ha feltételezzük, hogy 60%-ban dob, 20%-ban calloz, 20%-ban visszaemel villain. Biztos, hogy plusszos játék lesz ez, vagy inkább a balance-álás miatt és a range-ünk összetétele miatt fontos?
      QTs túl jó, hogy 3beteljünk vele, kb. mindig meg tudunk adni vele +EV-sen.
      Viszont ezt tényleg nem tudom egy fórumposztban összefoglalni, túl sok idő lenne, viszont minden alap preflop játékról, 3betelésről szóló videóban benne van, szerintem nézz utána.
    • paatika
      paatika
      Bronz
      Igazad van, QTs inkább call. Persze ekkor is, lehet nagyon NIT gondolat, de ha 20 %-ot adok CO kezébe, akkor lesz 39%-om QTs-sel. A pot odds pedig 40%. Ez kb pont call igy, illetve miénk a pozíció, igy valószinű ki lehet hozni plusszosra.
      Akkor inkább az a kérdés számomra, érdemes-e polarizálni a range-et, ha a fold equity nincs meg. Egyszerűen csak nem akarom gépiesen azt mondani, hogy ezzel már nem éri meg megadni, igy ezzel a lappal már 3bet-elek. T9s egyértelmű call? 20% ellen van 36% equity.
      Ez már inkább hangosan gondolkodás, de szerintem kevés dolog van, amire azt mondhatjuk, hogy ez triviális. A kérdés miért nekem, hogy miért illetve mikor éri meg.

Szerk.: néztem már pár videot, de semmit nem akarok készpénznek venni.
    • paatika
      paatika
      Bronz
      1.)
      MP 61/28 (77), gyengébb játékos
      hogyan játszanátok?

Poker Stars, $0.10/$0.25, $0.05 ante No Limit Hold'em Cash, 5 Players

Hero (SB): $62.50 (250 bb)
      BB: $25 (100 bb)
      MP: $45.33 (181.3 bb)
      CO: $32.39 (129.6 bb)
      BTN: $44.03 (176.1 bb)

Preflop: Hero is SB with A A
      MP raises to $1, 2 folds, Hero raises to $3, BB folds, MP calls $2

Flop: ($6.50) 4 7 5 (2 players)
      Hero bets $3.10, MP calls $3.10

Turn: ($12.70) 8 (2 players)
      Hero bets $6.06, MP calls $6.06

River: ($24.82) 3 (2 players)
      Hero bets $8.25, MP raises to $21.25, Hero folds

2.) Villain ugyanaz, 61/28 (77), AF% 31

Poker Stars, $0.10/$0.25, $0.05 ante No Limit Hold'em Cash, 6 Players

Hero (SB): $69.17 (276.7 bb)
      BB: $25 (100 bb)
      UTG: $72.80 (291.2 bb)
      MP: $30.75 (123 bb)
      CO: $71.38 (285.5 bb)
      BTN: $38.30 (153.2 bb)

Preflop: Hero is SB with J J
      UTG raises to $0.75, 3 folds, Hero raises to $2.50, BB folds, UTG calls $1.75

Flop: ($5.55) 4 Q 3 (2 players)
      Hero checks, UTG bets $2.50, Hero calls $2.50

Turn: ($10.55) 9 (2 players)
      Hero checks, UTG checks

River: ($10.55) 7 (2 players)
      Hero checks, UTG bets $4.25, Hero calls $4.25

3.) Villain 65/8 (100), AF% 23, AF 1.3

Poker Stars, $0.08/$0.16 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

SB: $16 (100 bb)
      BB: $18.69 (116.8 bb)
      UTG: $20.39 (127.4 bb)
      Hero (MP): $18.54 (115.9 bb)
      CO: $28.97 (181.1 bb)
      BTN: $18.50 (115.6 bb)

Preflop: Hero is MP with A K
      UTG calls $0.16, Hero raises to $0.64, CO folds, BTN calls $0.64, 2 folds, UTG calls $0.48

Flop: ($2.16) 5 8 K (3 players)
      UTG checks, Hero bets $1.28, BTN folds, UTG calls $1.28

Turn: ($4.72) J (2 players)
      UTG checks, Hero bets $2.25, UTG calls $2.25

River: ($9.22) 8 (2 players)
      UTG checks, Hero bets $2.88, UTG raises to $10.56, Hero folds

4.) Villain 61/28(77) :)

Poker Stars, $0.10/$0.25, $0.05 ante No Limit Hold'em Cash, 5 Players

SB: $25 (100 bb)
      BB: $81.69 (326.8 bb)
      MP: $71.33 (285.3 bb)
      CO: $38.25 (153 bb)
      Hero (BTN): $62.50 (250 bb)

Preflop: Hero is BTN with 9 K
      MP folds, CO calls $0.25, Hero raises to $1, SB calls $0.90, BB calls $0.75, CO calls $0.75

Flop: ($4.25) 8 6 2 (4 players)
      SB checks, BB checks, CO checks, Hero checks

Turn: ($4.25) 9 (4 players)
      SB checks, BB bets $1.75, CO folds, Hero raises to $5.53, SB folds, BB calls $3.78

River: ($15.31) 7 (2 players)
      BB checks, Hero checks
    • paatika
      paatika
      Bronz

bankroll: 1788 $
    • paatika
      paatika
      Bronz
      az elmúlt 1 hét