RammsteinHUN - vincenzo19

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394

Kedves RammsteinHUN és vincenzo19, ti kezditek a küzdelmet a PokerStrategy.com Heads Up bajnokság 2015-ös versenyének első fordulójában!

Használjátok ezt a fórumtémát a párbajotokkal kapcsolatos részletek tisztázására és az eredmények közzétételére! Természetesen akár piszkálhatjátok is kicsit egymást - ez a topik csak a tiétek!

Hírünkből további részleteket is megtudhattok a PokerStrategy.com Heads-up Championshipről.

RammsteinHUN és vincenzo19 - legkésőbb november 15-ig

Legkésőbb 2015. november 15. 23:59-ig (CET) meg kell mérkőznötök egymással, és a győztesnek ebben a fórumtémában közzé kell tenni egy screenshotot a nyertes meccsről - csak így lehet a következő körbe jutni.

Amiben meg kell egyeznetek:
      • mikor
      • melyik teremben
      • milyen nevezési díjjal
      • hány játékot
      • milyen játéksebességgel játszotok.

Ha valamit nem értesz, vagy nem tudtál megállapodni ellenfeleddel, látogasd meg összesítő topikunkat: Linkek és FAQ

Semmi feszengés, vegyétek lazán, és ügyeljetek a tisztességes versenyszellemre. Jó szórakozást és sok sikert az asztaloknál!
  • 54 válasz
    • vincenzo19
      vincenzo19
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.17, Hozzászólások: 62
      szia!

mikor érnél rá?
      stars?
      nevezési díj?
      2 nyertes meccs?
      turbo?
    • RammsteinHUN
      RammsteinHUN
      Bronz
      Regisztrált: 2013.03.24, Hozzászólások: 363
      Hali!

-Szerda kivételével előreláthatólag megoldható az esti órákban.
      -Mehet. Home gamesed van?
      -Rád bízom
      -Ha regspeed 2, turbóval legyen 3, ha megfelel
    • vincenzo19
      vincenzo19
      Bronz
      akkor legyen mondjuk csütörtökön este 8-tól, ha az jó neked
      HG van, ha megfelel a csütörtök akkor csinálok 5 HU-t $1 gigatéttel ;)

( a tét azért ekkora, h rajtad legyen a nyomás :P )
    • RammsteinHUN
      RammsteinHUN
      Bronz
      Oké :)

GL!
    • vincenzo19
      vincenzo19
      Bronz
      elkészültek a versenyek, jelentkezz a csoportba!

2028920
      championship
    • RammsteinHUN
      RammsteinHUN
      Bronz
      Izgalmas lesz, reggel ota nincs itthon aram.
    • RammsteinHUN
      RammsteinHUN
      Bronz
      Aram meg mindig nincs es lefogok merulni, sajnalom de elegge ugy nez ki hogy nem jon ez ma ossze
    • RammsteinHUN
      RammsteinHUN
      Bronz
      Hazajöttem és áram is van, letolhatjuk most vagy holnap ha jó.
    • vincenzo19
      vincenzo19
      Bronz
      köszi!
      letoltuk tnap és nem jelentél meg, majd legközelebb
    • RammsteinHUN
      RammsteinHUN
      Bronz
      Mondjuk már délután szóltam hogy nem tudok mit csinálni mert nincs itthon áram. Nincs saját erőművem, generátorom stb. De már az előző körben is kiderült hogy te egy marha elfoglalt ember vagy szóval gratulálok és sok sikert a következő körre. :)
    • Berengar
      Berengar
      Bronz
      Regisztrált: 2013.12.28, Hozzászólások: 387
      OMFG

Ink. Nem fejtem ki amire gondolok, de egyértelmű nemtetszésemet, remélem többen is osztják..

Grat a fejpénzhez.
      xD
    • RammsteinHUN
      RammsteinHUN
      Bronz
      Kedves PS!

Elküldtem vincenzonak a fejpénzem, nem szeretném hogy a "hanyagságomat" más fizesse ki.

Részemről be is fejeztem a témát.
    • Berengar
      Berengar
      Bronz
      Regisztrált: 2013.12.28, Hozzászólások: 387
      Semmi feszengés, vegyétek lazán, és ügyeljetek a tisztességes versenyszellemre. Jó szórakozást és sok sikert az asztaloknál!
      Elnézést kérek amiért "tele szemetelem" a topic-ot úgy, hogy nincs is hozzá közöm, de ha valaki ennyire rugalmatlan, akkor ne jelentkezzen a versenyre. Bárkinek közbejöhet bármi, és egyszerűen képtelenség alkalmazkodás nélkül élni a hétköznapokban. Ez nem több, mint egy gyáva megfutamodás. GL a továbbiakban és bízom benne, hogy a döntő játékot veled játszhatom
      Csak neked menjen el az áram
    • vincenzo19
      vincenzo19
      Bronz
      a fejpénz visszaküldve, mert nem tartom jogosnak
      illetve ezúton jelezném, h a további küzdelmekben nem kívánok részt venni...
      nevetséges, h 2 ellenfélből 2 nem tud megjelenni az ELŐRE megbeszélt időpontban, de az ÉN HIBÁM, ha nem találok másik időpontot
      szánalmas dolog az egész, részemről továbbjutott az ellenfél
      ez volt az első, h részt kívántam venni egy ilyen versenysorozatban, DE az UTOLSÓ is egyben
      további sok sikert rammstein
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Helló!

@vincenzo19: köszönjük, hogy visszaküldted a fejpénzt.

Hasonlóan alakul a heted hátralévő része, mint a múlt héten? Nem tudod már bevállalni ezt a pár meccset?

Előre is köszi,
      bogec
    • vincenzo19
      vincenzo19
      Bronz
      Szia bogec!

Én nem a pókerből élek, ez csak egy hobbi és nem szeretném a hobbit a valódi életem elé helyezni. Előre lefixáltunk mindent, csakúgy, mint az előző fordulóban, nem érzem a hibámnak a dolgokat.
      Nem szeretném azt sem, h a történtek után tovább versenyben maradjak, mert úgy látom, h ha vmilyen hihetetlen eseménysorozat után én kerülnék ki győztesen, EGYESEKben rossz szájíz maradna.

További sok sikert kívánok a résztvevőknek!
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Szia vincenzo19!

Azért vetettem fel, mert elsősorban egy olyan megoldásra törekszem, ami nem hagy rossz élményeket lehetőleg senkiben. Egy ilyen szituációban a szabályok értelmében te jutsz tovább, még akkor is, ha ez ellenfeled ezúttal nem figyelmetlen volt, hanem egy áramszünet hátráltatta.

A legjobb az volna, ha sikerülne találni egy időpontot (ahogy nézem turbot toltok, így egy reggeli bögre kv vagy tea mellett le lehet ezt nyomni:)

Természetesen, ha nem megy, akkor nem megy. A kilépéssel kapcsolatos kijelentést gondold át, és kicsit később jelezd, hogy továbbra is fenntartod-e. Ha így döntesz azt is elfogadom, de adj ennek is egy kis időt, semmiképp ne egy felindulás miatt szülessen.

Üdv:
      bogec
    • RammsteinHUN
      RammsteinHUN
      Bronz
      Az előző fordulóban az ellenfeled 10 percet késett és nem vártad meg, majd csütörtök-vasárnap intervallumban nem találtál egy szabad órát hogy lejátsszátok, és most is hasonló a szituáció, elég sok idő van vasárnap éjfélig. Ez két dolog miatt lehetséges, vagy tényleg ennyire tele van a napirended, vagy nem is akartál alkalmat találni. Szerintem mindkét esetben hiba egy ilyen versenyre jelentkezni.

Én a magam részéről végeztem, ilyen intermezzo után elment a kedvem az egésztől, szóval ragaszkodnék a leírt szabályok betartásához, miszerint nem jelentem meg a megbeszélt időpontban, ezért az ellenfelem jut tovább.

Az hogy kiáll-e a következő fordulóban az ellenfelével, szíve joga, nem különösebben érdekel.
    • vincenzo19
      vincenzo19
      Bronz
      Sajnos a rossz élmény már bőven meg van, tekintve, hogy az első meccs se jött létre (megjegyzem nem az én hibámból), illetve a második alkalommal is ott ültem a gép előtt, mígnem törölték a versenyeket.

Berengar hozzászólása után pedig számomra egyértelmű, hogy mik mennének a fórumban, így a tartom magam ahhoz, h a további küzdelmekben már nem kívánnék részt venni.

Ami pedig a tisztességes versenyszellemet illeti, nem gondolom, h bármikor is tisztességtelen dolgot csináltam volna. A versenyeket megcsináltam, az időpontokat napokkal korábban megbeszéltük, én ott voltam, az ellenfél nem (számomra pedig lényegtelen, h mi volt az oka).
      Megjegyzem fordított esetben én nem követelnék "visszavágót", maximum tisztelettel elfogadnám, ha a már továbbjutott versenyző felajánlana egy újabb lehetőséget...

Sajnálom, h ez így alakult, de számomra semmi tétje sincs már ennek, így pedig csak elviccelném az egészet (tét alatt pedig a bajnokság megnyerését értem, nem pedig a 10 dolláros giga fejpénzeket).