kacsaman - Uzbul

• bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.354

Kedves kacsaman és Uzbul, ti kezditek a küzdelmet a PokerStrategy.com Heads Up bajnokság 2015-ös versenyének második fordulójában!

Használjátok ezt a fórumtémát a párbajotokkal kapcsolatos részletek tisztázására és az eredmények közzétételére! Természetesen akár piszkálhatjátok is kicsit egymást - ez a topik csak a tiétek!

Hírünkből további részleteket is megtudhattok a PokerStrategy.com Heads-up Championshipről.

kacsaman és Uzbul - legkésőbb november 22-ig

Legkésőbb 2015. november 22. 23:59-ig (CET) meg kell mérkőznötök egymással, és a győztesnek ebben a fórumtémában közzé kell tenni egy screenshotot a nyertes meccsről - csak így lehet a következő körbe jutni.

Amiben meg kell egyeznetek:
      • mikor
      • melyik teremben
      • milyen nevezési díjjal
      • hány játékot
      • milyen játéksebességgel játszotok.

Ha valamit nem értesz, vagy nem tudtál megállapodni ellenfeleddel, látogasd meg összesítő topikunkat: Linkek és FAQ

Semmi feszengés, vegyétek lazán, és ügyeljetek a tisztességes versenyszellemre. Jó szórakozást és sok sikert az asztaloknál!
  • 3 válasz
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.674
      Szia

- Mikor: Hétfőn, kedden és csütörtökön jó a 19:00 utáni időpont.
      - Melyik teremben: Szerintem Starson a Home Gamesben a legegyszerűbb lejátszani.
      - Milyen nevezési díjjal: 1$-3$.
      - Hány játék: 3 győzelemig (maximum 5 játék).
      - Milyen játéksebességgel: Normál.

Jelöllek a közösségin, hogy megbeszéljük a részleteket.

Üdv
      Uzbul
    • kacsaman
      kacsaman
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.15, Hozzászólások: 17
      - Mikor: Hétfőn, kedden és csütörtökön jó a 19:00 utáni időpont. Ez necces lesz csak szerdán van szabad napom
      - Melyik teremben: Szerintem Starson a Home Gamesben a legegyszerűbb lejátszani. ok
      - Milyen nevezési díjjal: 1$-3$.1 sztem oké
      - Hány játék: 3 győzelemig (maximum 5 játék).ok
      - Milyen játéksebességgel: Normál.uncsi lesz de legyen:f_cool:

Jelöllek a közösségin, hogy megbeszéljük a részleteket.ok sztem skájpon is, ott gyorsabb és egyszerűbb lesz megbeszélni az időpontot
      üdv
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.674
      Sikerült 4-2 re hoznom a párbajt.
      Kacsaman nagyon jó játékos és komoly ellenfél volt, de ezen az estén a szerencse mellém állt.