[HEADS-UP BAJNOKSÁG] Játék a nyolc továbbjutónak! - határidő: december 4. éjfél

• 7 válasz
    • fszt
      fszt
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.11, Hozzászólások: 4.822
      Hali

- Mihez kezdesz a pénzzel, és a hírnévvel, ha megnyered a küzdelemsorozatot?

Eliszom, a hatalmas hírnevet és befolyásomat pedig latba vetem, hogy isildurrrzero Maestro kitiltását azonnal szüntessék meg:roto2:

- Mit üzensz az otthoniaknak?

Köszönöm családomnak hogy ők ritkábban tesznek tiltre mint a Stars:sorry:
      Ígérem, egyszer lélekben is megérkezem nem csak testben.

- Melyik a kedvenc szaloncukrod?

jagermeister izű
    • vidipapa
      vidipapa
      Globális
      Regisztrált: 2011.12.28, Hozzászólások: 2.219
      Felteszem a feketére mindet és kiplakátolom a kinyomtatott és dedikált elismerést megye szerte.:gl:
      Maradjanak otthon:sorry:

:badteeth:
    • nootarius
      nootarius
      Bronz
      Regisztrált: 2011.04.30, Hozzászólások: 316
      Sziasztok!

Tetszik ez a kis játék, adja magát, hogy valami szellemeset vagy humorost írjak rá, de ezt majd megteszik helyettem a többiek, én igyekszem a legnagyobb komolysággal nekivágni a három remek kérdésnek, hátha valaki tényleg kíváncsi rá?! :D íme a válaszok:

Másnak talán nem egy nagy történet, én mint SNG játékos egy 100$-os nyereménnyel elkönyvelhetném pókeres karrierem legnagyobb online pénznyereményét, és a rollomra is igen jó hatással volna. Az online MTT csúcsom eddig: 81$. :f_biggrin:

A hírnevet megtudnám emészteni, de ha a szabályokban leírtak alapján bejutok a legjobb 4 közé és élőbe mutatják a meccseket, akkor addig kell szereznem egy edzőt, hogy ne legyen túl kínos, vagy egyszerűen nem jutok el egyszer sem mutatásig és probléma megoldva. :f_tongue:

Őszintén szólva a barátnőmnek üzenném, hogy siessen fel Pestre, várom már a szerdát. Múltkor elvittem élőbe pókerezni életébe először játszott hivatalos helyen, 51/ első 4 között elosztották, úgy darálta be az ellenfél AA-it, hogy öröm volt nézni. A családomnak meg, hogy pénteken hazamegyek és szívesen segítek a karácsony előtti nagytakarításban.

Ez azért jó kérdés, mert évek óta egy fogadalom miatt nem eszem csokoládét, ez amolyan bebizonyítom magamnak, hogy jó az akaraterőm dolog, és egészen a megnősülésemig fog tartani, amire egyébként már nem kell olyan sokat várni. :) De van az a színes papírba burkolt színes cukor, csokimáz nélkül, konzum vagy mi a neve, na akkor kizárásos alapon legyen az.

Köszönöm az interjút, maradok tisztelettel,
      nootarius
    • hitman95191995
      hitman95191995
      Bronz
      Regisztrált: 2013.06.30, Hozzászólások: 286
      Mihez kezdesz a pénzzel, és a hírnévvel, ha megnyered a küzdelemsorozatot?
      A pénzt és a plusz hírnevét egy lábosba ütjük. A fentieket alacsony lángon (akár gőz fölött) elkezdjük melegíteni, és robotgéppel folyamatosan keverve addig keverjük, míg besűrűsödik.

Mit üzensz az otthoniaknak?
      Kigyulladt a konyha!

Melyik a kedvenc szaloncukrod?
      "Ez nem publikus"."Nem ugrottam be neki" Csak hogy legyen egy kis izgalom... By Futyi
    • MLMpoharam
      MLMpoharam
      Bronz
      Regisztrált: 2012.07.13, Hozzászólások: 47

-Valószínűleg megpörgetem a 100as spint, vagy beadja a milliót vagy nem.

-Torrentről le lehet szállni!

-Nem szeretem a szaloncukrot :(

• vidipapa
      vidipapa
      Globális
      Regisztrált: 2011.12.28, Hozzászólások: 2.219
      :nh: köszönöm a "sok" like-ot skacok:gl:
    • Hozzászólás törölve