A boldogság keresése

• Unger11
      Unger11
      Bronz
      Regisztrált: 2015.11.13, Hozzászólások: 404
      Sziasztok!
      Egy kis motiváltságot szeretnék szerezni ezért most kitűzök magam elé pár célt amit naponta teljesítenem kell.
      Magamról egy kicsit: 2009ben ismerkedtem meg a pokerezés világával akkor elég sok ember tolta az ismerősök közül. Első "termem" nem a Stars volt vagy a többi nagy terem hanem a Governor of Poker nevezetű miniclipes (ha jól tudom) online játék volt ahol gépekkel lehetett pókerezni. Ebben a játékban volt meg az első sikerélményem és utána mentem is a Starsra freerollozni. Akkoriban még a magyaroknak megrendezett freerollon szereztem mindig ilyen pár dollárt amit utána elcasheztem aztán úgy nagyjábol ennyi is volt az akkori kemény pokerezés.
      Aztán 2013ban újra kedvet kaptam a játékhoz, de akkor már komolyabban vettem és váltam a 0,25$ 45 fős SnGken nyerő játékos. Szerettem ezeket tolni ezerrel. De utána megint abbahagytam mert ráuntam meg volt pár idegesség és hülység miatt roll 0ázás... De most (illetve tavaly) elkezdek komolyabbab foglalkozni a pokerrel és nem abbahagyni ha esetleg egy kicsit megunom..
      A mostani Starsos karrierem szintén egy freerollon kezdődött a Ronaldos freerollon még nyáron sikerült nyernem 13$ amiből megindulhatott amit régebben is tudtam és élveztem: a 25centes 45 fős SnGk tolása.
      Röviden annyi hogy 236 SnG után 30$ volt a profitom.
      Na de írnám a célom amit naponta szeretnék teljesíteni mert kicsit hosszúra sikeredett a bemutatkozás :D (Bocsi)

Naponta:

- 10db 0.25$ 45fős SnGt letolni
      - 25db 0,25$ Spin n Got letolni
      - teljesíteni minden nap egy lépcsőt az új Vip rendszerben
      - heti 5$ profit
      - minden nap posztolni

Sajnos időhiány és egyéb okok miatt hétköznap nagyon kevés időm van csak pokerezni a nap végén..
      De pár hétvégén azért remélem megszaladnak majd itt a dolgok ^^

Köszönöm, hogy elolvastad és GL mindenkinek!!!
  • 352 válasz
    • Dinka2222
      Dinka2222
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.29, Hozzászólások: 741
      Hajrá,és gl neked is,én is szoktam nyomatni ezeket amiket te,megspékelve az 50 centes spin and goval.
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.739
      Szia Unger11!

Sok sikert és kitartást kívánok neked a a kitűzött céljaid megvalósításához.
      És számolj be arról is, hogy milyen ütemben sikerül teljesíteni a kihívást.

Üdv
      Uzbul
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Hali!
      A mai nap sikerült teljesíteni mindent :D

Naponta:

- 10db 0.25$ 45fős SnGt letolni ✓
      - 25db 0,25$ Spin n Got letolni ✓
      - teljesíteni minden nap egy lépcsőt az új Vip rendszerben ✓
      - heti 5$ profit (Hétfőn kezdtem el ezt az egészet csak tegnap nyitottam meg a fórumot ez a hét eddig + 11,25$)
      - minden nap posztolni ✓ :coolface:

Spin n Goba sikerült több 1$ és 1,50$ is kipörgetni és megnyernem így + 2,50$ lett (10BI)
      45 fősbe megy most csak egy 3. hely és egy 4. helyet sikerült összehoznom így -0.49$ lett
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Tegnap már nem volt erőm írni így most írom le a tegnapi napot:

Naponta:

- 10db 0.25$ 45fős SnGt letolni (ma nem volt kedvem sngzni)
      - 25db 0,25$ Spin n Got letolni (ma letoltam vagy 30at és +2$ lett) ✓
      - heti 5$ profit (ez a hét eddig + 13,25$)
      - minden nap posztolni

Mivel jövőhéten egész végig síelni leszek így inkább pihentetem a pokert a következő hétre.

GL nektek!
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Üdv!

Most este toltam pár spint és elég jó lett (+1,50$). Megvagyok elégedve magammal így az első hetet lezárva mert szinte az összes nap pluszos lett és a heti 5$ profit kitűzést az első héten megtripláztam. Jó persze tudom, hogy nem lesz az összes hét ilyen de szerintem ez jó kiinduló pont.

Naponta:

- 10db 0.25$ 45fős SnGt letolni (ma se sngztem :/)
      - 25db 0,25$ Spin n Got letolni (+1,50$) ✓
      - heti 5$ profit (ez a hét eddig + 14,75$) ✓
      - minden nap posztolni ✓

Kezdő roll: 6$
      Mostani roll: 20,75$
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.739
      Szia

Gratulálok az első heti eredményhez! :f_drink:
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Egy kis update! :D
      Sikeresen, feltöltődve visszaértem az egy hetes síelésből és hétfőn megint belevágok a pókerezésbe.
      A cél ugyan az lesz mint eddig volt.
      Próbálok motivált maradni és nem elveszteni a fejem.
      Távoli célom az 1$ 45 fős limitre fellépni minél hamarabb de ehhez persze megfelelő bankroll is kell.
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Sziasztok!
      A céltől kedv és idő hiány miatt ma kipróbáltam valami mást.
      A mai session az 0,50$ turbo 45 fősökből állt amiből 10et toltam le és +2,50$ lett a profitom.
      Kicsit fura volt mert nem sokat toltam még turbot és egy kicsit más de hamar belefogok szokni úgy érzem.
      Már eldöntöttem, hogy egy biztos célom legyen csak amit tuti hogy befogok tartani az pedig a heti fix profit ami jelenleg heti 5$.
      Azért döntöttem így, mert sokszor nincs kedvem pl spinezni és csak azért hogy meglegyen a mennyiség nem fogom tolni motiváltság nélkül.
      Úgyhogy lehet hogy a későbbiekben ez átvált inkább ilyen naplósba.

Sok sikert kívánok nektek!
      GL
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Üdv!
      Ma is inkább az 50 centes turbókat verettem szokás szerint 10-et sikerült letolnom és rájöttem, hogy nagyon nem tudok heads upozni...
      Egy csomószor alul illetve felül értékelem a lapjaimat és nem tudom mikor jó döntés emelni meg hasonlók.
      Úgyhogy most megpróbálom kicsit jobban áttanulmányozni a késői szakaszt és legfőképp a heads upot.
      Amúgy nem lett rossz seassion + 1,50$.
      Ez a hét eddig + 4$/5$.
      A heti fix 5$ profitra próbálok egyenlőre ráállni később persze majd növelem :D

Béke!
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Sziasztok!
      Ma megvolt az első "komolyabb" mínuszos session. (-2,15$)
      13db 0,50$ turbót toltam és csak egy második hely jött létre.
      Megint elbuktam egy heads upot. Eddig 3ból egyszer se sikerült még nyernem.

Ma nem ment a játék.. Mentálisan nem voltam ott. Olyan moveokat csinaltam amit ha utólag visszanézek 10/10 máshogy játszottam volna meg. Sajnos még mindig vannak ilyen tipikus fish beidegződéseim és néha olyanokat csinálok hogy csak kb 10mp után eszmélek rá, hogy basszus most mi a szart csináltam mégis?!
      De most már megtaláltam pár elég komoly leaket a játékomban és tudatosan van min dolgoznom, fejlődnöm.
      Még mindig motivált vagyok és van hova fejlődnöm mentálisan és technikailag is.

Heti: +1,85$/5

Písz!
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Ez az!!
      Örömmel írom le, hogy 4 nap grind után végre sikerült megnyernem az első 0,50$ turbó 45 fős sngmet:f_tongue:

Büszke vagyok magamra! Lehet a tegnapi kis tanulás is segített vagy az, hogy bíztam a tudásomban és nem vesztettem el a fejem. Ott tudtam lenni mentálisan teljesen. Ezek mind segítettek a sikerem elérésében. :s_tongue:
      Most délután 8at toltam és egyet nyertem meg tehát + 2,30$

Heti: + 4,15/5$
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Így este fele futottam az elmúlt hetek legjobb legpluszosabb grindolását. :f_cool:
      Szokásos 0,50$ 45 fős turbókat nyomattam 10db-ot és ebből 4en eljutottam az ft-ig és egyet sikerült is nyernem :D . Ami három nap alatt nem jött össze azt ma sikerült 2x is teljesítenem.

Heti: + 10,50/5$
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Hétvége/Hét zárása

Szombati program a grindolás volt :s_cool:
      14et sikerült letolnom +5,40$ profittal :D
      3x is harmadik lettem meg 2x hatodik

Vasárnap
      Szokásos 10 SNG.
      2 HU-t is játszottam de abból csak az egyiket sikerült megnyernem
      Profit +5,65$

Heti: + 21,55/5$
      Célom a 75-80$ roll összeszedése és rámenni az 1$ 45 fősekre.
      Remélem jövőhéten sikerül minden nap játszanom a szokásos 10et és megcsinálni a ChromeStart már csak 4,5 lépcső kell.

GL mindenkinek!!
    • kicsirigo1866
      kicsirigo1866
      Bronz
      Regisztrált: 2016.01.19, Hozzászólások: 116
      hajrá!:) látom SnG-s vagy :) én is ebben gondolkozom most hogy volt egy felelőtlen roll bukásom,bár annyi for-ral indulok hogy VIP-ben már a Cromestar és a Silverstar között vagyok több mint félúton,de nagyon szimpatikus hogy tudod tartani magad a kis téthez..nekem pont az vezetett a roll bukáshoz,hogy nem ment,és játszunk egy kis ezt egy kis azt,na most abból csak egyet,és hello,aztán meg széfeljünk a spin&go-val,áh ez nem jött akkor a nagyobbal,de rájöttem hogy ennyire nyomorult módon nem lehet játszani!Úgyhogy most egyenlőre kivárás van amíg lesz roll,bár az nem tudom mikor lesz,pedig nem szeretnék szünetelni,a freerollok meg bossazntóak a sok bolond miatt..
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Üdv kicsirigo1866!
      Hát igen a bankroll menedszment betartása nagyon fontos dolog.
      Talán a pokerben a legfontosabb dolog ennek megértése.
      Nélküle sose fogsz tudni egy normális rollt építeni.
      Ja és nem egy nap alatt fogsz meggazdagodni de a kitartás és a türelem meghozza gyümölcsét.
      Sok sikert az asztaloknál! :f_drink:
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Hali!
      Ma sikerült egy kicsit többet tolnom.
      Szám szerint 26 SnGt amin +8,24$ profitom lett.
      De ma belekóstoltam egy kicsit az MTT-kbe is játszottam egy 0,11$ meg egy 0,82$ tornát de nem lett ITM.
      Meg játszottam az 1,10$ BB szaton is (0,15$ 16fő 4 max shooutout 1-2 hely fizet)
      8-ból sikerült megnyernem egyet)

Ez a nap tehát + 6,67$ lett.

Heti: + 6,67/5$
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Hali!
      Mai nap sikerült letolnom 27db-ot. Nagy plusz nem lett de legalább megint plusz lesz.

A heti 5$ célt megduplázom mert érzem, hogy megy a játék és bízok a tudásomban.

Heti: 9,38/10$

Tehát új célok:

- Heti 10$
      - ChromeStar
      - 80$-nál limitet váltani az 1$ 45 fősekre.

Pacsi!
    • kicsirigo1866
      kicsirigo1866
      Bronz
      Regisztrált: 2016.01.19, Hozzászólások: 116
      hajrá,hajrá!Én is gondolkozom ezeken a 45fősökön,de valamiért annyira nem jön át,inkább a nagyobbak..
    • Unger11
      Unger11
      Bronz
      Én már erre álltam rá. :D
      Amióta pokerezek szinte csak SnG-zek.
      45 fős meg viszonylag gyors is.