magyar support.

• Laci99
      Laci99
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.04, Hozzászólások: 5
      Sziasztok

Az érdekelne valójában hogy a magyar support mennyi idő után válaszol egy levélre ?
      Az ok az az hogy tegnap és ma is írtam nekik az 50$ kezdőtőke kapcsán de idáig semmi visszajelzést nem kaptam.

Laci99
  • 6 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Nagyjából 2nap, leterheltségtől függően lehet kicsit több is.
      Viszont minden alkalommal, amikor újra írsz a leveled a lista végére csúszik, és újraindul a 2nap.
    • csekaj
      csekaj
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.08, Hozzászólások: 1
      én múlt hónapban csináltam a kvizt egy hete irogatok de válaszra sem méltatnak kamu ez szerintem
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von csekaj én múlt hónapban csináltam a kvizt egy hete irogatok de válaszra sem méltatnak kamu ez szerintem
      Üdv!

Viszont minden alkalommal, amikor újra írsz a leveled a lista végére csúszik, és újraindul a 2nap.

A support minden levélre válaszol, de ez leterheltségtől függően csúszhat.
      Hidd el, nem lennének itt ennyien, ha kamu lenne az egész.
      Adj egy esélyt a supportnak, veszíteni nem veszthetsz vele ;)
    • szucsdiamond
      szucsdiamond
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.27, Hozzászólások: 4.862
      Original von csekaj én múlt hónapban csináltam a kvizt egy hete irogatok de válaszra sem méltatnak kamu ez szerintem
      Eltaláltad! Kamu az egész, át lettél ****va:) Kitöltették veled a kvízt, ami csak arra volt jó, hogy egy felmérést végeznek, hogy hány ember hajlandó elolvasni megérteni 5db 3 oldalas anyagot 50$ért, persze a beígért pénzt nem adják oda... Jahh és persze a naplók meg minden más, a posztolt kezek is mind kamuk, amik azt mutatják, hogy emberek ebből az 50$ból havi sokszázezreket keresnek....
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      de szerintem nem kellett volna közölnöd.
      had rágododjon rajta.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Original von szucsdiamond
      Eltaláltad! Kamu az egész, át lettél ****va:) Kitöltették veled a kvízt, ami csak arra volt jó, hogy egy felmérést végeznek, hogy hány ember hajlandó elolvasni megérteni 5db 3 oldalas anyagot 50$ért, persze a beígért pénzt nem adják oda... Jahh és persze a naplók meg minden más, a posztolt kezek is mind kamuk, amik azt mutatják, hogy emberek ebből az 50$ból havi sokszázezreket keresnek....
      Ezzel nem segíted feloldani a srác bizalmatlanságát...