Bonusz-Kerdes

• smog91
      smog91
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.28, Hozzászólások: 2
      Megkaptam az 50$, de sikerult elpazarolnom.MOst karok penzt fel tenni, es azt szeretnem megtudni, hogy azt az 50$ vissza kell elosszor jatszodjam?..es csak az utan vehetek ki penzt?...Vagy ez nem szukseges?Csak az az 50$ utan vehetek ki penzt ?..(888-nal).Koszonet elore.
  • 3 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Ha először fizetsz be a 888.com PacificPoker termébe, akkor 75% bónuszt kapsz 300$-ig. Ahhoz, hogy a teljes 300$-os bónuszt megkaphasd, tehát 400$-t kell befizetned. Nincsen szükséged hozzá bónuszkódra. A 888. Pacific Pokerre történt befizetésed 75%-át megkapod, amint 10 bónuszpontot gyűjtöttél, a bónuszösszeg minden dollárjáért. A teljes 300$-os bónusz kivételéhez tehát 10 x 300 = 3000 bónuszpontra van szükség. A bónusz megszerzéséhez 30 nap áll rendelkezésedre.

Ha nem ragaszkodsz ehhez a teremhez, akkor választhatsz a többi partnertermünk közül. Ezeket, és a hozzájuk tartozó bónuszok teljesítésének feltételeit a főoldalon jobb felül, a termek listájánál találod meg.
    • smog91
      smog91
      Bronz
      Regisztrált: 2008.10.28, Hozzászólások: 2
      Igen ezt ertem. De en mar eddig kaptam a pokerstrategy tol az 50$, de most mar jelen pillanatban nincs semmim belolle.Ez a kerdesem hogy, ha most rakom fel penzt vissza kell egyszer jatszodjam azt a kapott 50$ at?. es csak azutan vehetek ki penzt?..Koszonet elore.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von smog91 Igen ezt ertem. De en mar eddig kaptam a pokerstrategy tol az 50$, de most mar jelen pillanatban nincs semmim belolle.Ez a kerdesem hogy, ha most rakom fel penzt vissza kell egyszer jatszodjam azt a kapott 50$ at?. es csak azutan vehetek ki penzt?..Koszonet elore.
      Üdv!

A kezdőtőkét nem kell visszafizetned! Nem kerül semmiből levonásra a jövőben!
      Semmilyen plusz feltételt nem kell teljesítened, amiatt, mert elbuktad a kezdőtőkét!