Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Rorooen:

• roroen
      roroen
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.12, Hozzászólások: 830
      Gondoltam írok én ,mert miért ne. Ezt már nem most gondoltam ki hanem kb fél éve , azóta vezetem a naplóm ,de csak egy füzetbe. Úgy döntöttem megosztom a helyzetet másokkal is...
      Nos hát úgy kezdem 20 éves vagyok ,nem dolgozom ,nem járok iskolába és csóró is vagyok. Úgy érzem ez most meg fog változni. február 10.én tettem be egy oldalra 80$ most és már elkerültem a félezret. Azért vágtam bele egyből így a közepébe ,mert számításteknikailag a tudásom 0a és idegesít h itt a statuszom kezdő ,mert nem kötettem be az oldalt ahol most játszom a kezdőtőkém is bent nyugszik. Idegesít h kezdő a statuszom ,mert férfi vagyok és nem csípem h így lekicsinyítenek, no mind1. A tervem h nl100on meglegyen a heti 10beülő. nl10ez már megy. A minap kezdtem el nl25.ön és az első siker elkönyvelve. Majd írok még de kezd megtelni a monitor asztalokkal:)
  • 1055 válasz
    • tibi009
      tibi009
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.21, Hozzászólások: 295
      Sok sikert! Nekem nincs 500 dodom, pedig azt hittem, hogy nem vagyok csóró :-)
    • gyaloggalopp
      gyaloggalopp
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.02, Hozzászólások: 8.902
      Ha ennyire zavar a státuszod, akkor a kezdőtőkéd ki tudod kérni valamelyik terembe ahol elég mindössze 1 SP-ot elérned, és máris bronz leszel.
    • mcmester
      mcmester
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.25, Hozzászólások: 2.814
      melyik hálózaton vagy oldalon játszol ahol ilyen jól megy? :) benthagyni a kezdőtőkét? bűn. sürgősen utaltasd ki valamelyik terembe, ha még nem késő. egyébként itt nem azt nézik, hogy milyen tál van a neved mellett. inkább hogy milyen elvetemült vagy :D pl. az extrém fogadásokra jönnek mint a sáskák. :P engem az elején lehűtöttek, mikor magas hasznot termeltem (a várható fölött jóval), hogy majd szurkolnak a lejtőn. franc a pofájukat. :D na ez annyira segitett, hogy neki is álltam szépen bukni. én ezt most kihagynám és inkább azt mondom, hogy jó játékkal és némi szerencsével tartsd meg az emelkedőd ameddig csak lehet! :)

és még valami. csóró vagyok, nincs munkám, nincs normális kapcsolatom, nem járok suliba sem. de azért még itt vagyok és eszem ágában sincs feladni ;)
    • gyaloggalopp
      gyaloggalopp
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.02, Hozzászólások: 8.902
      Megtennéd hogy mások naplójába nem magadról ömledezel? :D :D :D

*ma mekioltós nap van :D *
    • roroen
      roroen
      Bronz
      Adtam kölcsön a népnek 13$. picsában. Szeretem a kisletéteseket ,ma ő verte le aa-mat qq-val.Akkor elverték a settem, pedig jól hívtam meg, vagy nem? 4szín volt floppon és végig 3/4esset hívtam ,de nem adtam nekik sokat. nah mind1 , ez egy ilyen volt. Úgyis csak kölcsön adtam....
      Partrypoker
    • roroen
      roroen
      Bronz
      Akko r magamról picit. :
      ,, Ez lesz a pokernaplóm ,úgyérzem jól játszom. A terv a következő vhova beteszek 600$ és csinálok belőle 3000et. Számolnom kell.... Szerintem ebből csak a következő hónap végén lesz vmi.Pokerezn akarok ,meg dugni,de inkább szeretkezni , picsába ,kéne vmi gáré.Járok suliba ,de az a 22es csapdája csak a családiért meg a diákért iratkoztam be. ...,,
    • roroen
      roroen
      Bronz
      12.01
      Játszok folyamatosan. Eldöntöttem h csinálok magamnak egy exlusive szabályok tartalmazó könyvet, persze ez nem alapszabályokat fog tartalmazni ,hanem pl azt ha vki utg pozicióból limpel és nekem van qq kézben akkor nem megyek vele allin preflop, meg vigyázok rá.Rendeztem a 7vgn a faluban egy 2000ftos tornát ,18 an voltunk, 5ik lettem de úgy estem ki h loppon mentunk allin és ott 9% esálye volt. Két over pár ,vagy mi a szösz.Holnap megyek éjszaka Bp.re játszani egy 10+2 nevezésű verseny lesz. És min 100 induló. Hát majd meglátjuk ,ott is csak emberek vannak....
    • roroen
      roroen
      Bronz
      12.03 HÉfőn voltam játszani a Hősökterén. Jól sikerült. 10+2 a nevezés 150ből 130ik lettem kb. lol. ez talán azért volt így mert be voltam szrva , ez votl az első ilyen nagyobb nevezéi díjú versenyem.Utána Cash game jól ment 18 ből 65ezer.
      De bevallom őszintén h hajnal 3ra mentem fel kb 65re és hajnal 5kor indult a buszom , inkább kiszálltam. Jól sikerült az este 30ből 65, egy 5ös elment cigire sörre és kajára... Most kb egy hónapig nem játszom élőben. A 600$ helyett inkább 100$ lesz a kezdés.
    • roroen
      roroen
      Bronz
      12.06.
      Ma este Paksra megyek játszani.
      Voltam .
      eredmény nincs rögzítve...
    • roroen
      roroen
      Bronz
      12.08.
      Ide annyit ,hogy mi van veled pokerstar hol van a vágy??hm
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      :spade: Sok szerencsét az élő versenyhez!

Meg a célokhoz is! Igazán impozáns, és végülis valóban olyan egyszerűen kell belevágni ahogy csináltad!

Sok Sikert!
    • roroen
      roroen
      Bronz
      12.28
      Megvagy napló. Elhagytalak. A helyzet a következő Pokerstrsra tettem be 50$, Ma egésznap nyomom a játékot..
    • roroen
      roroen
      Bronz
      01.15.
      Nem voltam még idén iskolában ,meg már nem is megyek.
      A nikit már utálom, . de csak kedvességből. de vajon én voltam kedves vele vagy ő velem:) A lillát akarom de még soha nem beszéltem vele,+mást a társadalmi rangja. Ő miller én csóró.lol
    • roroen
      roroen
      Bronz
      Dátum nélkül
      Pokerstars 50$ felmentem 130ra aztán vissza 80 persze ezt kb 2hét alatt , és meguntam annak az oldalnak a cash.részét , ritka buzi lapütközések. rake mindenekfelett. a versenyek jók. de én cg parti párti vagyok.
    • roroen
      roroen
      Bronz
      Kivettem a pénzem Ps-ről. Go draculaholdem: Hétfő be 33euró pénteken van 175eu. Persze a bankrollmanagment vagy mi az semmi ,mert akkor nem tudtam volna ennyit összeszedni, Pénteken elmentem élőben játszani meg szombaton is ,egy 10est nyertem kb. NAgyon jó vagyok
    • roroen
      roroen
      Bronz
      Vasárnap reggel , a hét az király volt:) Már azt hittem h a bab is hús. Draculaholdem NL 175euróból , Húsz perc múlva 0. Picsába jó hulye voltam. Legközelebb betartom h mindig legyen 25 full beülőm és csak úgy játszok...
    • roroen
      roroen
      Bronz
      02.10. A partyra tettem be 80$
    • roroen
      roroen
      Bronz
      03.13
      A party játszhatok már, nl25ön ez van most....
    • roroen
      roroen
      Bronz
      amúgy meg tűzoltó is szeretnék lenni , sokat sportolok ,de azok nem akarnak felvenni. Régebben 15éves koromtól kb 18ig szétbasztam a szrvezetem mindenféle szarokkal. a-z. jó az z az lemradthat. manapság csak a cigicigi, meg a sör...