Bugyuta kérdéseim naplója.

• Anita999
      Anita999
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.06, Hozzászólások: 477
      Üdv mindenkinek.Úgy döntöttem új naplót kezdek hátha ez ad egy kis lökést a pókeres énemnek:f_love: .Mivel sikerült pont annyit játszanom, hogy elérjem az ezüst státuszt ezért nézegethetem az ezüst tananyagokat.NL4-10 en játszom de csak minimális menyiséget .A pozitív,hogy nyereségesen teszem, de a tudásom nagyon hiányos.A naplóm címe nem vicc, fel fogom tenni a bugyuta kérdéseimet:f_biggrin: és ezt vehetitek fenyegetésnek:s_cool: :s_cool: .Mivel kell valami cél , és az NL50 számomra elérhetetlennek tűnik ezért ezt választom.Az NL50 karácsonyra:f_thumbsup: .Bárkinek van ötlete hogyan kéne lehetne ezt megvalósítani ne fogja vissza magát írja meg. Köszi mindenkinek és kitartást az asztaloknál:f_love: :f_drink:
  • 314 válasz
    • 24magus24
      24magus24
      Bronz
      Regisztrált: 2010.04.19, Hozzászólások: 3.780
      Szia Anita999!

Sok sikert és kitartást a naplóíráshoz! :gl:
      NL50-et egyszerű elérni, csak tanulni, elemezni és játszani kell hozzá. :coolface:

üdv
      magus
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      hy!

Kezdésnek minden amit r4zor9b csinált szinte kötelező. A lehető leggyakorlatiasabb tanácsokat adja mikrolimithez :)

Üdv,
      bogec
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.569
      Eredeti hozzászólás: 24magus24
      NL50-et egyszerű elérni, csak tanulni, elemezni és játszani kell hozzá. :coolface:
      még ezt sem kell, elég ha rollod van rá :profit:

viccet félre téve, bogec leírta a tutit!

nagyon összeszedett, alapos munka minden videója r4zorb9-nek :s_thumbsup:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Köszi mindenkinek !:f_love: Ma benéztem a PS-re NL2-re, csak mivel régen játszottam ott és megnézni mi folyik ott.Én ekkora halastavat még nem láttam, nem tudom mi van NL5-10-en ( mivel én a partyn vagyok bekötve):s_thumbsup: :s_thumbsup: de eszméletlen az NL2 mezőnye :f_drink: :f_drink: ami vasárnap itt folyik :f_biggrin: :f_biggrin: . A videókat megnézem.
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Gyors kérdésem lenne.Letöltöttem a partypóker klienst de magyarul. Át lehet állítani angolra valahol mert nem találom sehol, hogy hol ?Vagy töröljem le és újra telepítés angolul ?:f_mad: :f_mad:
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.768
      Szia Anita999!

Sajnos nem tudod átállítani utólag a nyelvet magyarra.
      Újra kell telepítened a klienst angolul.

Üdv
      Uzbul
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Köszi!:f_thumbsup:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      A héten benéztem kacsa naplójába és megnéztem a kocsitörős videót.Szuper volt:f_thumbsup: . De amikor ugyanezt átéltem NL10-en amit ott láttam, nem volt akkora élmény. :f_ugly: :f_ugly: Hasítottam a mezőnyben elhittem,hogy én vagyok a király aztán bezúgtam egy kaktuszerdőbe.Szerencsére pár beülő bánta csak. Ja és kis önbizalomvesztés:f_frown: . Átálltam lottó sng- re 1$ megnéztem pár videót is a témába. A mezőny visszaadta az önbizalmam :f_eek: . Egy asztalon lejátszottam kb 30-at kis plusszal mikor beadta az 50$ .Mind a három ellenfél gyenge játékos volt és jó játékkal sikerült megnyernem.A játékomnak jobban örültem mint a nyereménynek.Végig koncentrált maradtam nem zökkentett ki semmi :f_thumbsup: :f_thumbsup: .Na mostanra ennyi megyek játszani.:s_cool: :s_cool:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Ismét egy kérdésem lenne.a Partypokeren hol lehet kikapcsolni a hangot .Nagyon idegesít:f_mad: és nem találom.A válaszadók cserébe megkapják :f_drink: vagy :f_love: , az egyiket csak neki címezve:f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 2.914
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Köszi ! Megy a jutalom.:f_drink: :f_love: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      A hétvégén sikerült lenyomnom 50db spin&go-t a Partyn.Nagyon fel vagyok dobva, hogy sikerült ennyit játszanom.Jövő héten lehet, hogy megismétlem, de előtte szeretném fejleszteni a tudásomat.Ha lesz edzés remélem 8 után kezdődik. További jó hétvégét mindenkinek!:f_drink: :f_drink: :f_biggrin:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Ma vérfürdőt rendeztem a spin&go asztaloknál!!!:s_biggrin: :s_cool: 22-ből 10-et behúztam és főleg amiket kellett :s_biggrin: :s_biggrin: .:f_drink: :f_drink: :f_drink: :f_drink: :f_biggrin:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Jóóó most kicsit dolgozik bennem az adrenalin, de rohadt jó néha egy ilyen nap.Holnap majd jönnek a dolgos póker esték.De néha tudjunk örülni ha van minek.:banana: :banana: :banana:
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.768
      Gratulálok és sok sikert a bankrollépítő promócióban is, indításnak akkor kiváló volt ez a mai nap! :f_drink:
      Fontos megélni a sikeres napokat, mert ez ad motivációt a későbbiekben ha lesz egy-két rosszabb session.

Üdv
      Uzbul
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Köszi Uzbul! Egyetértek veled a napi sikerekkel kapcsolatban. Amikor lemákolnak, vagy csak rossz játék miatt nem nyerek, manapság nagyon ritkán dühöngök rajta.Régen amikor a póker komolyan megtámogatta a családi kasszát arra próbáltam törekedni, hogy ha nyerek ha vesztek egyként kezeljem.Ma már a sikereknél nem fogom vissza magam és kiélem a pillanatot.Tegnap mondjuk Tom és Jerrys volt a néma üvöltés az éjszakába, mivel a család aludt.:f_biggrin: :f_biggrin: Tudjunk örülni a kis és nagy sikereknek .:f_thumbsup: :s_thumbsup: .
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Hali!

Akkor végül a jackpot SnG világa mellett tetted le a voksod? Vagy csak kis kitérőt tettél ebbe az irányba?

Üdv,
      bogec
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Hali Bogec! Nem mondhatnám, inkább csapongok ide oda. A probléma a kevés ráfordítható idő. Erre jónak találtam a SnG és a cash asztalokat. A tanulás rohadt nehéz fáradtan, játszani meg ilyen állapotban nem kifizetődő.:f_mad: . Amikor tudok időt szakítani inkább játszom. De nem adom fel, az NL50-et karácsonykor verem (vagy a bilentyűzetet:f_biggrin: ). Próbálok motivációt szerezni a tanuláshoz, néha egy egy siker jól jön:f_thumbsup:
    • Anita999
      Anita999
      Bronz
      Tegnap úgy döntöttem szintet lépek.Mostantól 3$-ron nyomulok a spin&go-kon.Eddig le is ment 33 db. :f_drink: :s_drink: Ha valami nagy vesztő szériába futnék bele visszalépek .Tegnap próbáltam az edzésen részt venni de, a twitch -es edzéssel az a gondom,hogy nem találtam a chatet.Más edzéseken megtaláltam a beállításoknál most ez nem sikerült.Egy darabig próbálkoztam aztán hagytam az egész edzést.:f_frown: Tudom milyen hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz, de nem tudom mit hibáztam el.:f_mad: . Na ennyit az "élménybeszámolókból". Mindenki menjen pókerezni!!!:f_thumbsup: :f_thumbsup: