seneidon - szczgvtr -- legkésőbb november 27. 23:59-ig

• bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.355

Kedves seneidon és szczgvtr, ezen a héten fogtok megmérkőzni a PokerStrategy.com Heads Up bajnokság 2016-ös versenyének elődöntőjében!

Használjátok ezt a fórumtémát a párbajotokkal kapcsolatos részletek tisztázására és az eredmények közzétételére! Természetesen akár piszkálhatjátok is kicsit egymást - ez a topik csak a tiétek!

Hírünkből további részleteket is megtudhattok a PokerStrategy.com Heads-up Championshipről.

seneidon és szczgvtr - legkésőbb november 27. 23:59-ig

Legkésőbb 2016. november 27. 23:59-ig (CET) meg kell mérkőznötök egymással, és a győztesnek ebben a fórumtémában közzé kell tenni egy screenshotot a nyertes meccsről - csak így lehet a következő körbe jutni.

Amiben meg kell egyeznetek:
      • mikor
      • melyik teremben
      • milyen nevezési díjjal
      • hány játékot
      • milyen játéksebességgel játszotok.

Ha valamit nem értesz, vagy nem tudtál megállapodni ellenfeleddel, látogasd meg összesítő topikunkat: Linkek és FAQ

Semmi feszengés, vegyétek lazán, és ügyeljetek a tisztességes versenyszellemre. Jó szórakozást és sok sikert az asztaloknál!
  • 19 válasz
    • szczgvtr
      szczgvtr
      Bronz
      Regisztrált: 2016.10.05, Hozzászólások: 129
      Szia seneidon!
      Én arra gondoltam, hogy a PartyPokeren tolnánk le a "harcot" :D , ha ez Neked is megfelel. Pár napja vettem ki a pénzt, úgyhogy játékpénzesre gondoltam, ami 2000 kezdőstackel indul és 5 percenként nőnek a vakok. A gyakorlózseton fül alatt találhatóak és mondjuk kemény 11 jp-el neveznénk! :D
      PokerStars számlám nincs és nem is tudok regisztrálni oda, de ha esetleg Te ott szeretnéd lejátszani és megengedik nekem itt a Strategyen, hogy a nővérem nevével lejátszhatom, akkor benne vagyok.

• mikor : 11.22. 09:00-től 13:00-ig vagy 11.23. 09.00-től 20:00-ig vagy 11.24. 09.00-től 13:00-ig
      • melyik teremben : én örülnék ha a Party lenne :)
      • milyen nevezési díjjal : játékpénz
      • hány játékot : 5
      • milyen játéksebességgel játszotok. : Turbo
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 500
      játékpénzes nem lehet szczgvtr
      Részletes szabályzat
      Csak a valódi pénzes játékok számítanak. Mi az 1$-3$ közötti nevezési díjakat javasoljuk, így a legtöbb résztvevő bankrollját nem fogja megviselni a játék.
    • szczgvtr
      szczgvtr
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: apuka77
      játékpénzes nem lehet szczgvtr
      Részletes szabályzat
      Csak a valódi pénzes játékok számítanak. Mi az 1$-3$ közötti nevezési díjakat javasoljuk, így a legtöbb résztvevő bankrollját nem fogja megviselni a játék.
      Basszus tényleg... akkor nem tudom mi lesz... mind1, valahogy csak megoldom..
      csak pont vasárnap vettem le a pénzt a Partyról, banki átutalással, és azt írták, hogy 2-4 munkanap mire megjön a pénz. Ha megjön a pénz (remélem nem futunk ki az időből), akkor befizetek a Partyra.
      Ha nem engedig meg, hogy a nővérem számláján toljam a PS-on, akkor az kilőve, mert nem tudok oda regizni (épp azért, mert annó nővérem csinálnt ott számlát ezen a laptopon)
    • senedion
      senedion
      Ezüst
      Regisztrált: 2015.06.20, Hozzászólások: 31
      Szia szczgvtr!

Nekem jelenleg csak ipokeren van fedezetem, így nem tudom mi lesz. Partypokeren és starson is fenn vagyok, de 0 keret.
    • szczgvtr
      szczgvtr
      Bronz
      Szia!
      Az a baj, hogy még mindig nem érkezett meg a pénzem. Ha megjön, akkor be tudok fizetni a PokerStars-ra + Everestre.

A Partyra nem tudsz befizetni? Mert ha igen, akkor csinálhatjuk azt, hogy visszavonom a kifizetést addig, és lesz ott pénzem

Vagy ha nem szeretnél befizetni, akkor mondd meg, hogy konkrétan melyik terembe szeretnéd letolni, és max regizek oda (kivéve PS) , DE csak akkor tudom ezt megcsinálni sajna, ha megjön a pénz...
    • senedion
      senedion
      Ezüst
      Sajnos nem tudok befizetni, mert koppon vagyok fizetésig így mivel a free game kilőve ezért szerintem ez a mérkőzés nem fog megvalósulni hacsak nem sikerül vissza töltened pénzt még időben. Akkor viszont az everest lenne a megfelelő. Addig is minden jót!

Üdv.
    • szczgvtr
      szczgvtr
      Bronz
      Hát sajnálom... előbb néztem, még nem jött meg a pénz...
    • ptamas94
      ptamas94
      Bronz
      Regisztrált: 2012.02.28, Hozzászólások: 881
      Hali!
      Sztem kérjetek engedélyt hogy hadd játsszátok le Starson Home Games alatt játékpénzben...
      Le is tudom ellenőrizni ha bogec engedélyezi nektek...

Ha megengedi, akkor lépjetek be Home Games fül alatt ide: 2087535
      kód: PokerStrategy

Megraklak adminnak titeket és tudtok csinálni versenyt magatoknak.. én meg meg tudom erősíteni az eredményt, mert látni fogom az összes befejezett versenyt.
      Ha jó így nektek, meg el is fogadják..
    • szczgvtr
      szczgvtr
      Bronz
      Szia!
      Jó ötlet lenne, de sajna nem tudok jelenleg PS-on játszani... ugyanis a nővérem már nem lépett be jó ideje a számlájára, ezért kértek vmilyen biztonsági kérdést vagy mit, de már nem emlékszik arra, hogy mit adott meg válasznak annó...
      Úgyhogy most írtam a ps supportnak, hogy nem-e csinálhatok magamnak egy accountot, mert oké, hogy annó regizett a nővérem, de ő már nem tolja stb stb én meg akarom....
      Ha esetleg megengedik, hogy játékpénzbe lejátszuk, akkor is max az Everest marad... :/ remélem engedig majd, hogy regisztráljak a PokerStars-ra, ha nem, akkor kizárhattok a versenyből, mert gondolom 90%-a a versenyben lévőknek ps home gamesba játssza le...
    • senedion
      senedion
      Ezüst
      Köszönjük ptamas94 a tippet! Ha holnapig történik valami és végül a stars jó lesz mindkettőnknek akkor feldobjuk a kérdést, hogy megfelel-e ha ott játszunk. Addig is jó hétvégét Nektek!
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Szervusztok!

A versenyek nagy része valóban a Stars-on fut. Ezt a legkönnyebb leszervezni, itt akár centes BI-ért is játszhattok.

Alapvetően az a baj, hogy kisebb termek esetén szinte biztos, hogy nem lesz azonos teremben, vagy hálózatban tőke az embereknél. Egyébként annak technikai akadálya nem lehet, hogy nővérednek van ott számlája. Ettől még neked is lehet simán. Semmilyen szabályba nem ütközik.

@játékpénz: ha ebben az esetben megengedem, jogosan merülhet fel másban, másokban is a kérdés/kérés, hogy akkor ők is hadd játszanak játékpénzben, hiszen ha korábban tettem már egy kivételt, akkor más alkalommal, másoknál, akiknél hasonló a helyzet, miért nem teszem meg újra? Mi alapján kivételezek emberekkel? Sajnálom, de ebből a szabályból nem tudok engedni.

Üdv,
      bogec
    • sziidzsee91
      sziidzsee91
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.22, Hozzászólások: 882
      Fussatok össze élőben ,zsetonok ,wisky ,szivar , revolver és játszátok le ,mint férfi a férfival ! :D
    • senedion
      senedion
      Ezüst
      sziidzsee91 ..:)

Üdv! Rendben Bogec, ez teljesen érthető.

Szczgvtr ha tudsz a mai nap még jelentkezz, mert várok a határidő végéig.

A többieknek jó éjszakát!
    • senedion
      senedion
      Ezüst
      Abban az esetben ha nem sikerül lejátszanunk, ami elég valószínű. Én még ipokeren készen állok bárki ellen, ha viszont az emberek többsége stars-on játszik, akkor azt is kell közölni a kihívás előtt, és így csökkenthetjük a feleslegesen regisztálók számát!
      Köszi!
    • sziidzsee91
      sziidzsee91
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.22, Hozzászólások: 882
      Szerintem nem kell közölni mert magától érthetődő ,hogy az emberek többsége ott játszik , illetve ott a legegyszerűbb ezt a promót lebonyolítani (pl home games) elég kicsi az esélye,hogy más kis teremben aktívan játszik ugyanaz a két fél, érdemes erre az esetre tartogatni ezt a lehetőséget.

Viszont én felajánlom bármelyikőtök is nyer ,ami már nem valószínű h le lesz játszva, átküldök 33 centet ,hogy egymás közt lebonyolítsuk a következő fordulót :D nem kell saját nevetekre regelnetek csak legyen valódi pénzes számlátok!
    • senedion
      senedion
      Ezüst
      Majd legközelebb.
    • szczgvtr
      szczgvtr
      Bronz
      Sziasztok!
      Mivel nincs PS számlám, és nem is lesz egy ideig, nyugodtan zárjatok ki ebből a versenyből!
      Elnézést ha kellemetlenséget okoztam ezzel!
      GL a többieknek! :f_thumbsup:
    • szczgvtr
      szczgvtr
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: senedion
      Majd legközelebb.
      Azóta se jött meg a pénz, azért nem jelentkeztem...
      GL!
    • bogec84
      bogec84
      HeadAdmin
      HeadAdmin
      Szaisztok!

szczgvtr visszalépése után seneidon jutott tovább.

Üdv,
      bogec