Alex880627 - rituska21 -- legkésőbb november 27. 23:59-ig

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394

Kedves Alex880627 és Cetli/rituska21, ezen a héten fogtok megmérkőzni a PokerStrategy.com Heads Up bajnokság 2016-ös versenyének elődöntőjében!

Használjátok ezt a fórumtémát a párbajotokkal kapcsolatos részletek tisztázására és az eredmények közzétételére! Természetesen akár piszkálhatjátok is kicsit egymást - ez a topik csak a tiétek!

Hírünkből további részleteket is megtudhattok a PokerStrategy.com Heads-up Championshipről.

Alex880627 és Cetli/rituska21 - legkésőbb november 27. 23:59-ig

Legkésőbb 2016. november 27. 23:59-ig (CET) meg kell mérkőznötök egymással, és a győztesnek ebben a fórumtémában közzé kell tenni egy screenshotot a nyertes meccsről - csak így lehet a következő körbe jutni.

Amiben meg kell egyeznetek:
      • mikor
      • melyik teremben
      • milyen nevezési díjjal
      • hány játékot
      • milyen játéksebességgel játszotok.

Ha valamit nem értesz, vagy nem tudtál megállapodni ellenfeleddel, látogasd meg összesítő topikunkat: Linkek és FAQ

Semmi feszengés, vegyétek lazán, és ügyeljetek a tisztességes versenyszellemre. Jó szórakozást és sok sikert az asztaloknál!
  • 14 válasz
    • rituka21
      rituka21
      Bronz
      Regisztrált: 2016.07.29, Hozzászólások: 93
      Helo!
      Nekem csak a Bet 365 van telepítve. és csak oda van regisztrációm.
      A kérdésem az lenne (mivel tudom ,hogy Cetlinek nincs Ipokeres terme) ,hogy jó e az ha ezt a meccset a barátom accjáról játszuk le a Party Pókeren?
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 563
      Rituka, ne légy már ennyire olyan problémás. Regelj a ps-re fizess be 10$ és a home games-ba tolhatod. Más számlájáról nem lehet játszani. És, ha tovább jutsz akkor majd minden ellenfelednek ugyan ez lesz? Ne már csak ez a megoldás járható, ott nem kell félni, hogy nem tudsz asztalt nyitni. iPoker vagy PP terembe meg lehet nem lesztek gyorsak és más ül be HU-t tolni. Az pénzkidobás lenne.
    • rituka21
      rituka21
      Bronz
      Szia! Másik terembe egyenlőre nem szeretnék vagy nem tudok regelni.
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: rituka21
      Szia! Másik terembe egyenlőre nem szeretnék vagy nem tudok regelni.
      Csak úgy jelentkezek egy ilyen felhívásra, hogy adott minden feltétel, ha meg nem akkor nem jelentkezek.:sorry:
    • rituka21
      rituka21
      Bronz
      Tényleg??? Akkor idézetbe told már ide ami megköti hogy regelni kellen uj terembe,vagy pedig azt ami kiirja hogy melyik terem....
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Ok, elmagyarázom: PS szinte mindenkinek van, ott ment le a tavalyi HU bajnokság 98%-a. Nem volt gond összefésülni senkinek sem. Most te azt akarod, hogy az idomuljon hozzád az akinek van PS regje de egy olyan terembe ami neki nincs. Ez nonszensz. Illetve egy ipokerbe vagy PP HU-t tolni úgy, h csak ti vagytok igen nehézkes.
    • rituka21
      rituka21
      Bronz
      Admin vagy ? Ha nem akkor ne irogass.. Köszi
    • Alex880627
      Alex880627
      Arany
      Regisztrált: 2009.06.28, Hozzászólások: 909
      Sziasztok,
      Nekem a PS a legjobb Bet365 kizárt, ott nincs számlám és befizetni sem szeretnék. Hogy van ez most ha nem tudunk megegyezni egy teremben?
      És akkor most a Cetli-vel vagy rituka21-el kell megmérkőznöm. Vagy ők egymással és a győztessel én? Mert a táblázatban az ő párosításukat látom.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Sziasztok!

@rituka21: először Cetlivel kell megmérkőznöd, aminek a beszélgetését ebben a topikban találod: Cetli - rituka21 -- legkésőbb november 24. 14:00-ig

Amíg rajta nem jutottál tovább, addig ebben a topikban teljesen felesleges másról diskurálni. Vele pedig úgy egyezel meg, ahogy tudsz. Ha szerencséd van, akkor ő elég rugalmas lesz.

Pár irányelvet elmondanék:
      • mindig egyszerűen, a lehető legegyszerűbben
      • elsődleges szempont, hogy üljetek le, egyezzetek meg, és játsszátok le. Erre a legkényelmesebb megoldás, ha a PokerStars-on belül csináltok egy homegames club-ot. Előnyei: nem ül rátok senki, a struktúrát pontosan be tudjátok állítani, az időpontokat is pontosan személyre tudjátok szabni
      • ha nem sikerül megegyezni sehogy sem, akkor általában az alapján döntök, hogy kit ítélek rugalmasabbnak. Egy opciót felajánlani, és ahhoz ragaszkodni ilyen esetekben sajnos nem előnyös
      • tulajdonképpen, és lehet, hogy ez most váratlanul ér picit néhány embert: engem nem érdekel, hogy ki kinek a számláján játszik. Ez minden esetben a magánügyed, és természetesen az ebből fakadó esetleges retorziók és egyéb hátrányok sem tartoznak rám/érdekelnek, kivéve, ha a verseny végkimenetelét befolyásolják. Egyik elméleti példa: barátod számláján játszol a partyn, és nyersz, nekem az oké, én elfogadom. Ha barátodat kivágja a party, mert ez nekik nem megfelelő, és benyeli az ott tartott BR-t, abban nem fogok, fogunk tudni segíteni. T&C-t szegtél, így ez előfordulhat. Másik elméleti példa: ha két entryvel indulsz a versenyen, és a nickcserebere folyamán felmerül az alapos gyanú, akkor kizárásra kerül minden érintett account a heads-up bajnokságból
      • alapvetően senkinek nem tanácsolom, tanácsoljuk, hogy más nevére regisztrált számlával játsszon.

Megkérek mindenkit, hogy ide legközelebb a Cetli - rituka21 mérkőzés győztese, vagy Alex írjon legközelebb.

Üdv,
      bogec
    • Alex880627
      Alex880627
      Arany
      Szia Rituka, neked mikor felel meg? Stars jó lesz?
    • rituka21
      rituka21
      Bronz
      szia! bármikor. skype van?
    • Alex880627
      Alex880627
      Arany
      írtam privátot
    • rituka21
      rituka21