Kifizetés

• klmn196
      klmn196
      Arany
      Regisztrált: 2013.06.11, Hozzászólások: 218
      Sziasztok!

Megtetszett az első befizetői freeroll, ezért befizettem a terembe. A freerollon nyertem egy kis pénzt, amit 4 napja próbáltam meg először kivenni.

Semmi értesítést nem kaptam, egyszerűen törölték a kifizetési kérelmet. Azt azért lehetett látni a Cashier-ben, hogy az volt a gond, hogy a Netelleres e-mail-címem nem ugyanaz, mint amit nekik megadtam. A felhasználó semmilyen adatot nem módosíthat, tehát kérni kellett az ügyfélszolgálatot, hogy változtassák meg az e-mail-címemet.

Közben eltelt 2 nap, tegnap megint kértem kifizetést. Ismét törölték a kérelmemet, mert az IP-cím nem magyar volt (ZenMate-tel értem el az oldalukat.) Megírtam, hogy miért volt ez, ekkor azt kérték, hogy mondjam meg, pontosan milyen IP-címet használtam. Ezt nem tudtam utólag megmondani, ezért most én töröltem a kifizetést, újat kértem és megírtam, hogy milyen IP-címet osztott ki nekem a ZenMate.

A levél tárgyában ott van egy hivatkozási szám, ennek ellenére most azt kérdezte az ügyeletes ügyfélszolgálatos, hogy miért használtam a ZenMate-et.:D

Nem tudom, meddig szórakoznak még, de itt többet nem fogok játszani.

update: Megint törölték a kifizetést.?(
  • 11 válasz