sziidzsee91 és seneidon - legkésőbb december 4. 23:59-ig

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394

Kedves sziidzsee91 és seneidon, ezen a héten fogtok megmérkőzni a PokerStrategy.com Heads Up bajnokság 2016-ös versenyének elődöntőjében!

Használjátok ezt a fórumtémát a párbajotokkal kapcsolatos részletek tisztázására és az eredmények közzétételére! Természetesen akár piszkálhatjátok is kicsit egymást - ez a topik csak a tiétek!

Hírünkből további részleteket is megtudhattok a PokerStrategy.com Heads-up Championshipről.

sziidzsee91 és seneidon - legkésőbb december 4. 23:59-ig

Legkésőbb 2016. december 4. 23:59-ig (CET) meg kell mérkőznötök egymással, és a győztesnek ebben a fórumtémában közzé kell tenni egy screenshotot a nyertes meccsről - csak így lehet a következő körbe jutni.

Amiben meg kell egyeznetek:
      • mikor
      • melyik teremben
      • milyen nevezési díjjal
      • hány játékot
      • milyen játéksebességgel játszotok.

Ha valamit nem értesz, vagy nem tudtál megállapodni ellenfeleddel, látogasd meg összesítő topikunkat: Linkek és FAQ

Semmi feszengés, vegyétek lazán, és ügyeljetek a tisztességes versenyszellemre. Jó szórakozást és sok sikert az asztaloknál!
  • 9 válasz
    • sziidzsee91
      sziidzsee91
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.10.22, Hozzászólások: 886
      Hali!
      -mikor: Minél hamarabb az esti órákban
      -melyik terem: Stars, csinálj egy erre a célra készített felhasználót ne saját névvel ,de valódi pénzes legyen, tolok át neked 33 centet ,ha nyersz akkor se kell visszaküldeni
      -nevezési díj: legkisebb 11 cent home games
      -darabszám: 3 nyert meccsig vagy 5 játék, ha netán az elején leversz 3-0ra nem kell lejátszani mind az ötöt.
      -sebesség: 5 perces vakszint 1500 kezdő ,negyed óránként indítanám a versenyeket . Ez legfeljebb 2 asztalt jelent egyszerre max 3-at ,de azt is pár percig max.

Stars home games :

azonosító: 2029939
      jelszó: pokerstars

Ha valami kérdésed vagy bármi van nyugodtan írd .
    • senedion
      senedion
      Bronz
      Regisztrált: 2015.06.20, Hozzászólások: 31
      Szia!

Rendben, starson nem vagyok nagyon ismerős, de a home games-t megtalálom.
      Ezen héten minden hétköznap délután dolgozom, ami azt jelenti, hogy este 11 órára érek haza.
      A felhasználónevem: senedionkarb

Na majd egyeztetünk. Előre is kösz! Üdv.
    • sziidzsee91
      sziidzsee91
      Ezüst
      Rendben.. necces lesz ,de remélem hétvégéig legkésőbb összehozzuk, nekem előreláthatólag a délelőttjeim nem lesznek megfelelőek valahogy összehangoljuk.

HOlnap írok pontos időpontokat nekem mikor megfelelő és majd megpaktáljuk mi legyen !
    • senedion
      senedion
      Bronz
      Péntekkel bezárólag déltől este 11 óráig biztos nem tudok játszani. A szombatom délután 3 óráig szabad, aztán pedig előre láthatólag este 9 és 10 óra között legkésőbb már tudok gépnél lenni. Addig csak a munkaidőmön kívül eső idő áll rendelkezésemre. Írj és ha kell lehet tudok valamennyit módosítani a szombatomon. A vasárnap pedig teljesen szabad.

Jó éjt.
    • sziidzsee91
      sziidzsee91
      Ezüst
      Csinálhatjuk úgy is ,mivel max 5db van ,hogy 1-1 et belövünk valamelyik napokra ,nem muszáj egyben letolni ,de összesen az 5 db max egy másfél órát vesz igénybe. Szombaton kileszek nap végére de letolhatunk egyet kettőt 9-10 között majd látjuk h mennyire birom,de akkor tolhatunk. A többit majd megbeszéljük az asztalnál
    • senedion
      senedion
      Bronz
      Ne haragudj, hogy nem jelentkeztem. Most értem csak haza. A vasárnap marad mindenképp, ha gondolod írd meg a telefon számod e-mail-ben senedion@hotmail.com-ra, felhívlak és megbeszéljük.
    • senedion
      senedion
      Bronz
      Köszönöm a játékot!
      2-2-1 A javamra, a képeket pillanatnyilag nem tudom hogyan kell feltenni.
      Köszönet sziidzsee-nek, hogy kisegített, üres számlával nem ment volna.
      Grat! Jó party volt. Remélem még játszunk együtt!
    • sziidzsee91
      sziidzsee91
      Ezüst

Gratula ! :) izgalmas párbaj volt ,az utolsó elég sokáig el is húzódott :D ... további sok sikert a promóban!
    • senedion
      senedion
      Bronz
      Igen, tényleg izgalmas volt! Kösz, kösz!