Tigergaming pontok

• magyarg21
      magyarg21
      Bronz
      Regisztrált: 2015.03.03, Hozzászólások: 4
      Sziasztok!

Ha minden igaz követtem az oldalon leírtakat és az itteni linken keresztül regisztráltam a tigergamingre. Be is fizettem és most már pár napja játszottam is ott de még nem kaptam pontokat. Meg tudnátok nézni, hogy jól lett-e bekötve a számlám? Ami még fura, hogy elvileg jóvá írták a bónuszt de a vip vagy milyen pontokat sem számolja a teremben.
  • 15 válasz
    • kissarkany76
      kissarkany76
      Arany
      Regisztrált: 2016.03.22, Hozzászólások: 53
      Sziasztok!

Nekem is most ez a problémám,hogy nem jönnek a pontok.Ezt nektek vagy nekik kell jelezni?Múlt héten már öt napot játszottam.
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.743
      Szia kissarkany76!

Írj a terem ügyfélszolgálatának és kérdezd meg, hogy a számlád be van-e kötve a PokerStrategy.com-hoz.
      Sajnos mi a bekötés tényét csak akkor látjuk, ha már megérkeznek az első pontjaid.

Üdv
      Uzbul
    • kissarkany76
      kissarkany76
      Arany
      Szia Uzbul!

Ma már itt vannak a pontok egyben.Úgy látszik kicsit késett.Meglátom a napokban hogy naponta frissít-e.Köszönöm.
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.743
      Szia kissarkany76!

Örülők, hogy sikeres volt a bekötés.
      Sok szerencsét a teremben!

Üdv
      Uzbul
    • kissarkany76
      kissarkany76
      Arany
      Sziasztok!

Amint írtam hogy késnek a pontok és írtam nekik .Okt. 8 vagy 9-én kezdtem játszani szerda vagy csüt. és másik szerdán írták jóvá a pontjaimat vasárnapig.Várva a következő pontokat megint nem jött majd gondoltam itt csak hetente küldik,de köv. szerdán sem jött majd hosszadalmas levelezés után ,mert egyik okoska sem értette milyen pontokat akarok milyen promóció meg milyen céggel vagyok kapcsolatban.Mondom melyik és már egyszer 76 pontot küldtek ,mit nem lehet rajta megérteni, simán rake után kapjuk a pontokat.Más termek naponta küldik a pontokat,és itt a hónap vége és nem érem el a várt státuszt.Na le is telt a hónap,nem is jött a maradék.De VÉGRE MA REGGELRE itt vannak a pontok.ARANY lettem :f_cool: Ezek valóban csak hetente küldik a pontokat egyben nem részletezve naponta.Októberben 3x küldtek pontot,de végre ide ért.Ami még nem jó ,hogy egyáltalán nem adnak pontot az MTT és az SNG után csak a cash gamere számítanak pontokat!!!!!!!
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 2.867
      Ami még nem jó ,hogy egyáltalán nem adnak pontot az MTT és az SNG után csak a cash gamere számítanak pontokat!!!!!!!
      Szia! Ez nem igaz, én megkaptam az MTT rake-em után a pontokat.
    • kissarkany76
      kissarkany76
      Arany
      Szia!
      Én egyáltalán nem kaptam mert direct figyeltem lehet csak a 0.11$-1.1$ játszottam SNG-ket de abból is legalább 1$ raket kellett volna csinálnom 100 Vip pontot mert az is csak az 1.1$ Sng-nél 0.1$ és 10-t biztos játszottam abból is ha a heti Sng ranglistán a 18. helyet elértem szerintem ahhoz elég volt az a grind hogy kapjak valamit.De csak miután kijöttem a cashból utána adott csak pontokat.
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Javaslom a vesszők használatát, ha szeretnéd hogy könnyebben értsenek az emberek.
      Én VIP és strategy pontot is kaptam. A helyedben érdeklődnék az ügyfélszolgálatnál.
    • kissarkany76
      kissarkany76
      Arany
      Szia!

Rendern,próbálom úgy írni,kösz. Már írtam, de nem értik sem a sng pont hiànyt sem arról nem tàjékoztattak hogy hetente küldik a SP-kat.
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Az az ő bajuk, ha nem értik. Ha te rake-et termelsz sng-mtt-vel és a szabályzat szerint jár érte VIP pont, akkor követelned kell, bizonyíthatod HH-val is, de nem hinném hogy ilyenre szükség lenne, ők azt látják. Mit kommunikáltatok pontosan a Tiger supporttal?
    • kissarkany76
      kissarkany76
      Arany
      Szia!

Szerintem az úgy hosszú lenne ha beilleszteném a levelezéseket. Nem akarom magam ismételni bizonygatni mit játszottam. Alapjàban sng-t és mtt-ket nyomok. Amikor az elsõ nap kezdtem játszani csodálkoztam, hogy nem kapok semmi pontot. Megnéztem mennyi rake után adnak. Tiszta sor hogy 1$ rake utàn adnak 100 pontot. Csak azt nyomtam napokig, de semmi, ràpróbàltam a cash gamere akkor mi történik. Ahogy kiléptem az asztaltól és frissítettem a balance-t rögtön adott pontot. Ha neked is van szàmlád ott akkor làthatod az sng-k rakejét. A 0,05,0.11,0,27,0,55,1,1$-os sng-ket jàtszom. Azoknak 1,2,3,5,10 cent a rakejük. Volt mikor 15 asztalon is játszottam és ez csak 1 órás periodus volt. Úgy hogy szerintem simán csináltam belõle.
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      15. Tournament Play
      For every $1 you pay in tournament fees, you will earn 100 COMP Points. Tournament COMP is calculated in $1 increments (rounded down). In order to earn COMP from tournaments the fee must equal or exceed $1.
      You can view your current COMP/VIP points balance in the top right of your poker software.
      COMP points are added from the moment you begin playing real money games on the poker tables. On occasion, they may take up to 24 hours to reflect in your account.

TigerGaming.com reserves the right to change the rules of the COMP/VIP points program at any time and without notice.
      We designed the COMP Points program to reward our players. TigerGaming.com reserves the right to withhold or deduct COMP points from any player found to be abusing the program in any way. COMP points are not transferable between player accounts.
      COMP points accrue from April 1st to March 31st each year. COMP accrued in each COMP year remains valid until June 30th of the next COMP year. At the end of the COMP year, all COMP points expire.
    • kissarkany76
      kissarkany76
      Arany
      Hello!

Szóval ez azt jelenti amit írtam 3 postal feljebb. Nem?
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Nem tudom, mire gondolsz.
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.562
      Eredeti hozzászólás: kissarkany76
      Hello!

Szóval ez azt jelenti amit írtam 3 postal feljebb. Nem?
      Szia!

Azt jelenti hogy minimum 1$-os fee kell ahoz hogy kapj utána vip pontokat. Mivel lefelé kerekítenek ha pl 2,5 a fee akkor 2$ után jár pont. A pár centes fee-t amit te fizetsz 0-ra kerekítik ezért nem kapsz utána pontokat.