Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

számlabekötés

• 13 válasz
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 3.084
      Szia!

Sajnos utólag nem lehetséges, ezért is nagyon fontos pontosan követni bekötéskor az útmutatót.

Üdv.,
      pasta
    • Surda3172
      Surda3172
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.12.31, Hozzászólások: 1
      Szia sajna nem értetem elöször de jo lene a töke
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.910
      Szia Surda3172!

Üdvözöllek a fórumon! :welcome:
      Mit értesz az alatt, hogy "nem értettem elöször"?
      Kaptál már itt a fórumon a kezdőtőkével kapcsolatban felvilágosítást?
      Ha igen hol és mikor? (ha lehet kérlek linkeld a posztot).

Üdv
      Uzbul
    • punnany17
      punnany17
      Bronz
      Regisztrált: 2018.02.03, Hozzászólások: 2
      Sziasztok,

az itt leírt instrukciók alapján regisztráltam a PS-ra, a szükséges "pokerstrategy" bónuszkóddal, viszont az oldalon a pontok a mai napig nem gyűlnek, ezzel kapcsolatosan tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma?! Köszi előre is!
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Szia punnany17!

Ahhoz hogy a Strategy lássa, hogy be vagy kötve a terembe a Stars lobbyban ki kell pipálnod az "információ megosztás" menüpontot.
      Ezt a PokerStars lobbyban a "Settings/Account Details" menüben találod "Information Sharing" néven.
      És kell játszanod valódi pénzes játékokat, ahol rake keletkezik.
      Ezután ha a Stars elküldi a pontjaidat - ez kb. 2-3 napot vesz igénybe - akkor válik biztossá, hogy be vagy kötve a Strategyhez.
      A bekötés tényéről Te magad is meggyőződhetsz itt az oldalon a profil beállításodnál (és ne felejtsd el itt megadni a Starson használt felhasználó neved).

Üdv
      Uzbul
    • punnany17
      punnany17
      Bronz
      Regisztrált: 2018.02.03, Hozzászólások: 2
      Kedves Uzbul,

mindenek előtt köszönöm a gyors választ! Az "információ megosztás" fület már a regisztráció során "bepipáltam". Továbbá már 2000 megszerzett Coin-nál járok (őszintén nem tudom ez mennyi rake-t jelent). Nagyjából 1,5 hete játszom, tehát elviekben már minimális számú pontnak realizálódnia kellett volna az oldalom, de sajnos ez nem történt meg. A profil beállításomnál is be van írva a Stars account-om (ugyanezt használom ott is mint amivel ide regisztráltam), viszont nem történik semmi. :/

Esetleg még várnom kellene még pár napot, vagy van még valamiféle buktató a rendszerben amire oda kellene figyelni ?!

Nagyon köszönöm előre is a segítséged!

üdv,
      punnany17
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Szia punnany17!

Úgy tűnik a leírásod szerint, hogy mindent jól csináltál.
      Másfél hét játék után már látnod kellene a pontokat.
      Ezért a következő lépésként írj a Stars ügyfélszolgálatának és kérdezz rá, hogy a számlád be van-e kötve a PokerStrategy.com-hoz.
      Valószínűleg megerősítik a bekötés tényét.
      Ha a Stars válasza után 2-3 nappal sem látod a pontjaidat, akkor írj a mi ügyfélszolgálatunknak és mellékeld a Starsos levelezésed és kérdezd meg, hogy miért nem kapod a pontokat, mi lehet a probléma.
      Remélem, hogy sikerül ezek alapján megoldani a problémát.

Üdv
      Uzbul
    • csalavari
      csalavari
      Ezüst
      Regisztrált: 2018.05.29, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!

Pokerstars regisztráció során az alábbi 2 teendőre nem kínált fel lehetőséget sem a Pokerstars kliens, annak ellenére, hogy itt Pokerstrategy útmutatóban szerepelnek mint szükséges lépések a számla bekötéséhez.

"Válaszd a "Marketing Code"-ot a "How did you hear about PokerStars" legördülő menüben, és add meg a "pokerstrategy" kódot."
      "A következő felugró ablakban aktiváld a jelölőnégyzetet, hogy Strategy pontokat gyűjthess."

Elég mostmár csak beírni Pokerstrategy-re Stars ID-t Pokerstars regisztráció után?
      Esetleg egyéb probléma áll fenn?
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Szia csalavari!

Írj a PokerStars ügyfélszolgálatának a support@pokerstars.eu címre és írd meg nekik, hogy nem tudtad beírni a marketing kódot a regisztrációkor.

Üdv
      Uzbul
    • ZIBZI
      ZIBZI
      Kezdő
      Regisztrált: 2018.05.28, Hozzászólások: 7
      Kedves csalavari!

Én egy másik fórum topicba írtam ezzel kapcsolatban, mivel sajnos pontosan ugyanez a problémám, mint neked! Már több levélváltásom megvolt a PokerStarssal és már majdnem egy hete húzódik.....

Fogjunk össze, ne hagyjuk magunkat lerázni! Először nálam azzal próbálkoztak, hogy nem banneren vagy linken keresztül regeltem.... aztán leírtam nekik még 1 szer, hogy persze, hogy nem, hanem Marketing kódot akartam beírni, mivel a pokerstrategy+n keresztül jöttem volna. Azóta csak időhúzó választ kaptam, továbbítjuk az illetékesnek, bocsi a kései válaszért, stb stb..... de semmi megoldás!!

Ne hagyjuk magunkat, harcoljunk az igazunkért! Ez nem a mi hibánk, hogy kivették azt a legördülő menüt onnan, és azt a textboxot ahova be lehetne írni.... Mi a pokerstrategy-n keresztül találtunk rájuk, szóval nekünk ez jár!!!

Kíváncsi vagyok neked mit válaszolnak!!! Másold majd ide kérlek, vagy írd le a fejlemények tartalmát... :) Együtt megcsináljuk!!!
    • csalavari
      csalavari
      Ezüst
      Regisztrált: 2018.05.29, Hozzászólások: 3
      Szia!

Bemásolom neked a supporttól kapott választ:

"Unfortunately, your Stars Account is not linked to PokerStrategy and therefore you are not eligible to receive any associated benefits with this site.

Please also note that we are unable to retroactively link your account to this site. In order to be tracked to PokerStrategy, you would have to have registered your account with us through one of the links or banners available on PokerStrategy's website.

Moreover, it is not possible to close your existing account and allow you to open a new one in order to be tracked to PokerStrategy.

We hope that it does not deter you from playing with us. We offer 'Stars Rewards', our loyalty program that rewards you for all your gaming activity across all of our products. You will earn a variety of rewards personalized to the games you like to play, including StarsCoin which you can spend in the Rewards Store on items such as poker books, poker accessories, electronic items, and many others. For more information about Stars Rewards and the Rewards Store, please visit our website and go to the 'Stars Rewards' pages.

Additionally, we give you the best free poker promotions anywhere online, with exclusive special offers, regular deposit bonuses, freerolls and the chance to win a seat at major poker events. You may wish to have a look at our current promotions located on our website on the 'Special Offers' page.

If you have any further questions, please let us know, and thank you for making Stars your choice for online poker."

Én további lépéseket nem teszek az ügyben. Ne haragudj.
      Sok sikert kívánok ez ügyben és az asztaloknál egyaránt!
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Arany
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.661
      Eredeti hozzászólás: csalavari
      Additionally, we give you the best free poker promotions anywhere online, with exclusive special offers, regular deposit bonuses
      Ezt volt pofájuk leírni?! :D
      Mondjuk ettől volt gusztustalanabb húzásuk, nem is tudom miért lepődök meg ha ilyesmit hazudnak valakinek a szemébe :thinking:
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Sziasztok!

Sajnálom, hogy már a számlabekötésnél ilyen rossz tapasztalatokat szereztetek.
      Minden teremnél - főleg a PokerStarsnál - érdemes a program letöltése előtt a biztonság kedvéért törölni a cookie-kat, cache útvonalakat, ideiglenes internet fájlokat a böngészőkből.
      A szoftvert pedig a pókertermeket bemutató oldalakon található letöltési linkeken keresztül letölteni, még akkor is ha külön marketing kód vagy bónusz kód van megadva a regisztrációhoz (a Stars esetében innen): PokerStars terem bemutató.

Üdv
      Uzbul