Play poker like the pros

• royalfx
      royalfx
      Arany
      Regisztrált: 2015.01.11, Hozzászólások: 571
      Üdv. Abból a célból fogok ide postolgatni, hogy feljegyezzem magamnak, hogy mikor mit sikerült javitani / mósoditani a játékomon, mert mostanában keresztülment néhány áttörésen. Nagyon jó lenne ha az elkapott pluszos momentumok meglennének, hogy mikor mi és miért kezdett kijavulni a korábbi leakekkel teli állapotból. A blog témája CG lesz, lírai dolgok kevésbé lesznek csak.
  • 32 válasz
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Röviden a lényeg, hogy itt most előről lesz felépítve egy játék, mert nem régiben avanzsáltam vissza szervesebben az online pokerre az élő játékokból. Tetthelyszín amúgy a stars. Lássuk az alapdolgokat, kezdetben pre.

A szembetűnőek ezek voltak: btn feszes volt(mondjuk nem csak btn, pl. áttértem mostmár r1st EP is 16%-ra, stb..), fold to 3bet(minden pozicióból), CC és 3betek eloszlása. Az a komoly, hogy vakokról most már micron is exploitálni kezdenek elég keményen a 3betekkel, ha rájönnek hogy elszórja rá az ember. Ettől függetlenül is horibilis, hogy 70ben dobáltam, ez villainnek konkrétan autoprofit, szóval ez ki lett balanszálva standard, aztán játékostípustól függően a többit meglátjuk.

Fontos szintén, hogy túl magas volt a coldcall a nem megfelelő eloszlású 3bet range kárára, főleg SB. Igazából mindenhonnan máshonnan is hiányzott egy komoly része egy standard polár 3bet range-nek, ezt helyretettük. Abból is baj lett a magas coldcallnál hogy sok helyzetbe kerültem oop amit aztán nem hoztam ki pluszosra.

Aztán vakvédelem különszedve..ez brutális leak volt nálam. Ennek javitásaképpen eddig sikerrel - a dobálás meg a sok cc helyett - ilyesmi lett a teljesség igénye nélkül:

SB: ez vs. BU 12% 3bet és csak 8% call, vs CO már egy egyenlitettebb történet van 9-9% call és 3bet, vs. MP és EP meg ugye feszesebb azért valamivel. A 3betek jó részét adják: sc, suited gapperek, Axs-ek.

BB: vs. SB most 65%-ot védek, vs. BU 55%, vs CO már csak 35% a terv nagyjából. Itt a polár 3bet főleg kicsit jobban a range alja.
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Na az új téma talán kicsit röhej lesz, hogy ennyi idő játék után hogy kerülhet ez elő, dehát ez van. Szükség van rá, mert ami régen autoprofit volt azt ma már át kell gondolni. Tehát a téma, hogy cbet vagy nem cbet? Ez szerintem nem annyira egyszerű, mint elsőre kinézhet. Ennek a postnak az a lényege, hogy lejegyezzem, hogy a túlságosan sok flop cbet-ből sok további leak-em keletkezett. Ebből IP 80, OOP 55-tel az az igazság hogy nem lehet nyereségesen vitézkedni sokáig, legalábbis nekem nem sikerült.

Az OOP flop cbetem a legújabb minták alapján most már csak 35, úgyhogy ezen sikerült javitani. Azért mondom igy, mert kevesebb olyan szituációba kerülök ezáltal, amit aztán nem tudok megoldani, lejjebb kitérek miben mutatkozik ez meg. Most erre külön nem térek ki miért jó buli OOP inkább range-et checkelni amúgy is, a post oka inkább az, hogy rájöttem IP is van mit bőven javítani, amiről azt hittem hogy teljesen jó. Mármint nem a 80, hanem maga a tematika amit vittem annak alapján.

Tehát milyen további baj okozója volt még a túl magas flop cbet: az összes utcán megnőtt a checkfold%-om 70 környékére. Nem hinném, hogy pl. NL10-en ilyen exploit statokat nézegetnek rajtam, de ettől függetlenül is rossz szokások és veszteséges játék alakul ki belőle, ha felverem a potot magam ellen valami 1 párral közepes egyszínű kapcsolódó boardokon, mégrosszabb ha gyenge blöffből, ha meg nem jött be a cbet, és a törn nem segít, sokkal több lesz a szitu amivel aztán nem is lehet majd mit kezdeni és csak ki leszek szolgáltatva. Mondjuk ez még hud nélkül is meglátszik szerintem hogy ha valaki így játszik és akkor "törn csekk? aha akkor ott baj van".

A fentiek főleg oop axiómák, mivel ip erősebb rangű lesz, IP cbetelve pedig gyakran a kapcsolódó játékterv hiánya volt inkább a gond.
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Kicsit továbbhaladva az előző post nyomán, a flop játékommal ott voltak a fő zűrök, amikor IP a value range-em aljával checkbackeltem, aztán törnön meg túldobtam magam. Nem csak hogy exploitálható lettem ezzel, de mínuszos megoldás, ugyanis gyakori hogy a rivert nem lövik tovább azokban a spotokban ahol nekem ezzel gondom volt, és showdownban simán jó vagyok a lapommal + el volt veszve a koncepció így, hogy most mi van akkor egy 2. 3. párral.

Aztán volt ez fordítva is, amikor cbeteltem drawy boardokon is a value rangem aljával, és ott álltam a törnön utána koncepció nélkül, gyakran feladva ugyanígy. Lecsökkentettem az asztalszámot, hogy pl. tudjak arra is figyelni, mivan olyankor a bizonyos ellenféltipusoknál, amikor sb coldcall van és én IP cbetre készülök. Azért az is megér egy kis revíziót mielőtt autocbetelném a dolgokat.

Egy másik érdekes téma a sizingolás finomhangolása. A legutóbbi edzésemen erről is volt szó, hiány volt nálam azon a téren, hogy a boardhoz jobban alkalmazkodjak vele, ez helyére került nem túl bonyolult. Külön szedem, hogy value kinyerésénél jobban kell ügyelnem az eddigieknél, a mai elemzés során is egy rakás helyzet került elő ahol túl kicsik voltak a size-ok.
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      A river játékomon kell következőnek javítani, mert vagy nem blöffölöm meg elégszer, vagy túl gyakran engedem el, mindkettő jelen van. a river checkfoldom nem kezdett el bejavulni, 70% óriási, innentől erre külön gondom lesz, agyalás nélkül is látni hogy ez mindenféle veszteséges történeteket okoz.

Mivel a delayed turn betek jól működnek, lett egy szar line-om azokra az esetekre amikor nem dobnak rá, és azért betelek a törnön, hogy elragadhassam a potot. Sok a szitu amikor be is kell ilyenkor fejezni, mert mondjuk nem leszek egy T magassal showdownképes, ez meg egy elég szar játék így, hogy turn bet, riveren meg feladtam mindig ha nem sült a blöff, csak azért mert elég jó arányokban szokott bejönni. Arról nem is beszélve, hogy ez rövid távon is kireadelhető, majdhogynem any2val ki lehetne engem betelni ezek után. Pl a kedvencemről, Hellmuthról sem tudnám elképzelni hogy csinálna bármikor ilyet azzal a tervvel hogy riveren meg feladtuk. :)
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      A fenti post kapcsán ugye ezeket a leosztásokat mondom amikor villain kireadelhető tulajdonságai megvannak egy ilyenhez:

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (SB): $13.31 (133.1 bb)
      BB: $21.06 (210.6 bb)
      UTG: $15.72 (157.2 bb)
      MP: $14.27 (142.7 bb)
      CO: $18.97 (189.7 bb)
      BTN: $10.15 (101.5 bb)

Preflop: Hero is SB with :Ks: :Ac:
      3 folds, BTN raises to $0.20, Hero raises to $0.70, BB folds, BTN calls $0.50

Flop: ($1.50) :3s: :2d: :5h: (2 players)
      Hero checks, BTN checks

Turn: ($1.50) :7c: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $0.93, Hero calls $0.93

River: ($3.36) :Tc: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.60, Hero calls $1.60

Results:
      $6.56 pot ($0.30 rake)
      Final Board: :3s: :2d: :5h: :7c: :Tc:
      Hero showed :Ks: :Ac: and won $6.26 ($3.03 net)
      BTN showed :Kc: :Qs: and lost (-$3.23 net)

Élőben egy ilyen parti után úgy néznek az emberre mint a véres rongyra :D
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Megfigyeltem, hogy nl10 mezőnytendencia, hogy a viszonylag értelmes statú emberek overfoldolják magukat. A wtsd-m a 30at se éri el a legújabb 20k handem alatt sem, + a legutóbbi sessionömben valamivel agrobban is játszottam a heads up potokat, és egyből az eddigi 1.5 hónap legjobb sessionjét sikerült kihozni a dologból. Ez lesz a kulcs ide szerintem..vagy egyszerűen csak egész eddig szarul heads upoltam :D
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Ja, azt valahogy eddig nem írtam, de azóta megy jobban a játék amióta többet foglalkozom az ellenfél utcánkénti agressziójával. Ez több annál, hogy van egy ilyen szám hogy AF és akkor annyi, nagyon jó kis játékterveket lehet összeállítani az alapján, hogy kinek hol mik a szokásai.

Ugye azért ilyen nincsen hogy valaki callingstation és kész mert 50/6-os, van aki ilyen stattal fit or foldol, valaki a flopon tök passzív vele és river felé haladva egyre agresszívebb mindig, és ha meg mind alacsony, akkor lehet a legjobban tudni hogy akár OOP mikor verhetek nagy size-al végig valamit neki anélkül hogy indukálnám. Nameg ugye így lehet csapdákat is állítani az adott utcán ahol ez nagyon magas valakinél, lehet tudni mikor jó valószínűleg a hero call, stb..ezzel azért eddig nem igen foglalkoztam így, csak úgy körülbelül, pedig ez nem hiányozhat amikor végig akarom gondolni kinél mit hogy játsszak.

Pl az ilyen leosztások megnyerése korábban nálam hírben sem volt:

Vill. 56/1, utcánként egyre fokozódó agresszióval, IP viszont dobálgat, úgyhogy akár lappal akár nem, túl jó esélyei sehogy nem voltak általában :coolface: .

Poker Stars, $0.05/$0.10 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

Hero (SB): $10.30 (103 bb)
      BB: $12.46 (124.6 bb)
      UTG: $10 (100 bb)
      MP: $12.42 (124.2 bb)
      CO: $12.10 (121 bb)
      BTN: $10 (100 bb)

Preflop: Hero is SB with :Qc: :Th:
      UTG folds, MP calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.40, BB folds, MP calls $0.30

Flop: ($0.90) :8h: :3c: :Kc: (2 players)
      Hero bets $0.47, MP calls $0.47

Turn: ($1.84) :Qs: (2 players)
      Hero checks, MP bets $1.10, Hero calls $1.10

River: ($4.04) :2s: (2 players)
      Hero checks, MP bets $2.30, Hero calls $2.30

Results:
      $8.64 pot ($0.39 rake)
      Final Board: :8h: :3c: :Kc: :Qs: :2s:
      Hero showed :Qc: :Th: and won $8.25 ($3.98 net)
      MP showed :9c: :9d: and lost (-$4.27 net)
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Most az van, hogy kell pár 10k hand kifutás az új játékomnak, hogy újra meg lehessen nézni. A korábban felsoroltakon kívül annyi még, hogy kell 3b potokat nézni majd oop. Az eddigiek során úgy tűnik hogy drasztikusan lecsökkent az IP flop cbetem is, amiből még nem tudom mi sül ki, de volt egy edzés azóta, és csupa olyan dolgot néztünk ami tetszett az edzőmnek is és én is jobban érzem a játékom.

Én a játék során úgy érzem amikor csak lehet cbetelek pedig ip, szóval szinte biztos hogy a korábbi leakjeim miatt most meg a one and done cbetek maradnak ki, és ez valahol nem jó hogy most meg brutál defenzív lettem a flopon, hogy a későbbiekben trükközzek meg max valuet nyerjek ki még az ász magasból is. Biztos sok a helyzet amikor az egyszerű cbet jobb megoldás.

Mondanék azért előnyt is, a törn betem miatt gyakran én tudom megszabni mi legyen a riveren, megijednek, és a törnön meg is veszem sokszor a mutatást valuebet szerűen olyan showdownképes lappal, amivel akkor még gyakran jobb is vagyok, de amivel egy valamilyen riveren megadni szar lenne és több utca value meg amúgy sincs benne. A másik előny meg az amikor dobnak delayedre, ez is nagyon gyakori, és sokkal hatékonyabban működik mint egy kényszeres flop cbet azokra az esetekre ami után nem tudom mi legyen.

Más előny: hatékonyabb lettem a riveren a blöffök miatt, szóval nem az van mint régen hogy a 0 river blöff miatt lehet tudni hogy teli vagyok amikor betelek. Ez NL10 szempontjából tökmindegy, mert olyanokkal törekszem játszani akik úgyis kifizetik meg akik majd beleblöffölnek a lapomba, de abból a szempontból meg nem, hogy szar ha pénzt veszítek azért, mert feladtam a riveren a bubi magas oesd-m, vagy egy gs-t amit lehetne még lőni. Akármennyire több check-bet-bet line-ra terelődik így a dolog mint idáig, eddig úgy tűnik működik.
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Ezek az oop minden szarra floatolgatások ultra bukók a micro téteken ahogy elnézem, úgyhogy ezt befejeztem. Amióta ezt letisztáztam, érdekes egyből elkezdtem nyerni + jóval agresszívabb vagyok ismét. Újra átnéztem a line-jaim és rájöttem így is balanszált lesz utcánként az afem és nem leszek exploitálható sem. Innentől igazából tényleg nincs más hátra mint előre. Szerintem a játékfelépítés részről egyelőre ennyit, már csak csinálni kell.
    • Megalodon1988
      Megalodon1988
      Bronz
      Regisztrált: 2012.11.26, Hozzászólások: 3.297
      nekem nagyon tetszik eddig ez a napló, példakezekből szívesen néznék többet, pl sizing témakörben, vagy statra alapozott döntéseknél, hogy mondjuk mikor lősz cbetet, mikor inkább check call egy közepes sd képes lappal, ilyesmik, lehetne még sorolni :)
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      köszi! tervezek kicsit kézzelfoghatóbb dolgokat is kitenni ha belefogok a májusba.
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Nézzük a friss fejleményeket. Tök új tendenciáim vannak, szóval nem másznék még bele a májusba, de eddig nyerek vele 12 ev bb/100-on.

Fontos volt felfejleszteni, hogy sb vs. bb szinte tényleg alig dobhatok bb-ből. Nem tudom miért nem védtem eddig ilyen szélesen mint most, pedig nagy előny, hogy pozícióból tudok játszani, mert a cbeteket, river blöfföket nem bírják levédekezni normálisan micro téteken. Látható is a bb winrate-en, hogy ez ebben a hónapban így -20bb/100, ez eddig a 2xese volt.

sb: a fentiek miatt egyszerűen megéri openelni ilyen 45% környékén nyugodtan, tegnap pluszos volt az sb-m pl. ebben a hónapban. hülyeség hogy std feszesebben kell openelni, szét lehet winelni most még az egészet. nade nézzünk inkább leosztást mit nem múvoltam meg korábban.

15% körül 3betelek sb-n, ebben benne van minden Axs. Flopon jön a range cbet, most nagy size-al a drawy board miatt, csak call érkezik válasznak. pop tendency hogy erős kész kezekkel itt habzó szájjal rezelgetni kezdenek micron kb mindig, szóval eleve draw szagú ez így. törn check után aztán persze megpróbálnak majd általában kibetelni. törnön épp ugyanígy be fogom checkelni a setjeimet is, a push-t pedig erre megkapni kellemetlen lehetett 1 fd-vel, vagy valami szar párral. Az is szempont, hogy nem blokálok kárót.

Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

Hero (SB): $13.11 (262.2 bb)
      BB: $5 (100 bb)
      UTG: $7.08 (141.6 bb)
      MP: $5.92 (118.4 bb)
      CO: $5.17 (103.4 bb)
      BTN: $5.33 (106.6 bb)

Preflop: Hero is SB with :As: :Js:
      3 folds, BTN raises to $0.15, Hero raises to $0.50, BB folds, BTN calls $0.35

Flop: ($1.05) :3d: :2d: :9d: (2 players)
      Hero bets $0.66, BTN calls $0.66

Turn: ($2.37) :8h: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.25, Hero raises to $5.70, BTN folds

Results:
      $4.87 pot ($0.20 rake)
      Final Board: :3d: :2d: :9d: :8h:
      Hero mucked :As: :Js: and won $4.67 ($2.26 net)
      BTN mucked and lost (-$2.41 net)
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Kedvenc line-om regek ellen a lenti és ehhez hasonló boardokon. Nem igen van emlékem róla, hogy elcsíptek vele. Pre ugye std 3bet, gombtól csak call jön, szóval innentől kezdve AA, KK, QQ, néha JJ nem lesz nála. Std flop cbet jön, felszedek egy fd-t, + a zöld dámámmal tőle így már ki lehet vonni kombókat amikkel eleve fd lehetett volna. PPkkel még mindig tovább tud jönni, illetve Ac, Kc-t tartalmazó broadwayekkel főleg. A riveren nagyon ritkán lesz fullja, és nagyon kellemetlen lesz megkapni az all-int miközben a fent említettek lesznek a kezében, ledobatom így minden olyanról amivel mutatásnál legyőz, illetve nincs már lehetősége blöfföni sem.

Poker Stars, $0.02/$0.05 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

Hero (SB): $5.17 (103.4 bb)
      BB: $5.05 (101 bb)
      UTG: $6.76 (135.2 bb)
      MP: $5.27 (105.4 bb)
      CO: $5.07 (101.4 bb)
      BTN: $5.16 (103.2 bb)

Preflop: Hero is SB with :As: :Qc:
      3 folds, BTN raises to $0.12, Hero raises to $0.45, BB folds, BTN calls $0.33

Flop: ($0.95) :3s: :7c: :5c: (2 players)
      Hero bets $0.41, BTN calls $0.41

Turn: ($1.77) :3c: (2 players)
      Hero bets $1.11, BTN calls $1.11

River: ($3.99) :8s: (2 players)
      Hero bets $3.20 and is all-in, BTN folds

Results:
      $3.99 pot ($0.17 rake)
      Final Board: :3s: :7c: :5c: :3c: :8s:
      Hero mucked :As: :Qc: and won $3.82 ($1.85 net)
      BTN mucked and lost (-$1.97 net)
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Néztünk ma edzésen sb. vs bb szitukat bb szerepben. Konkrétan +74bb/100on hozom a hónapot erre szűrten, szóval örültem amikor láttam ezt, mert magamtól ezt így nem szűrögettem.

Ugye itt a normális az, ha valami enyhe mínusza van az embernek, nekem azért ilyen, mert poptendencyre építve agyon cbeteltem az egészet. Persze világos hogy ezen vissza kell venni, mert 2 limittel feljebb amikor olyanok ülnek majd akik kiszúrják ezt, hogy vs missed flopcbet szinte egyből odabetelek, meg fognak szivatni. De most mit mondjak, ezen az nl5-10en 42% a flop cbet successem a különböző méretű flop cbet sizing átlagaként 49%os sizinggal, ez tiszta haszon. Ennek oka, hogy itt nem úgy gondolkodnak a játékosok, hogy "ez csak cbet", vagy ilyesmi, hanem feladatom velük minden olyan kezüket amivel vagy kényelmetlen lefloatolni, vagy riveren engedik magukat kiblöffölni. Ok nem nagy minta, de nem rossz ez erre a hónapra.

Ami meg a hónapot illeti, az alábbi graf alakult. Mennyiségileg nem túl sexy, de elég kritikus szemmel kellett vizsgáljam az első 2 hónapom, így a játékmennyiség elmaradozott, de szerintem nem is az a lényeg, hogy az nl5-10et toljam orrvérrzésig, hanem hogy kialakuljanak a nyerő tendenciáim, aztán egyre jobban mehet a tiszta játék hogy haladjunk.

• royalfx
      royalfx
      Arany
      észrevettem az elmúlt hetekben, hogy nem tiltelek. aki ismer valszeg az most röhög, de tényleg így van, nálam történt fejlődés ezen a téren. végre nem csak elvileg tudom, hanem őszintén is látom, hogy cgben full értelmetlen bármilyen elveszített showdownon kiborulni, akárhányszor jöjjön egymás után a 2 out le ellenem riveren. a tournament ilyen szempontból persze más, ott ha elveszíti az ember a fél stackjét, már drasztikus hátrányok vannak, de most nem keverném ezt ide jobban, ott sokkal jobban számít a hosszútáv.

még amikor teljesen vesztő voltam is, szép felfelé ívelő won showdown görbém volt, soha nem azzal voltak itt a gondok, hanem hogy a köztes helyzetekben mit hogy oldok meg. hogy nem-e vagyok exploitálható valahol. ezek 10xesen jobban számítanak, mintha egész nap kapnám a bad beateket és már mínusz 6 buyinnál járnék. tegnapi nap végig erről szólt hogy deep stackkel fizettem ki flopolt fullal flop pokert és társai, de olyan szinten hidegen hagyott mint még soha. sőt még mosolyogtam csak rajta, hogy na ne bassz, tényleg?...:) osszátok is be bazdmeg, mert előre tudom hogy a következő napokban csakúgy mint májusban végig, ki fog jönni a stílusom, hogy elstealelek mindent ami létezik, szurkálódok, beleraiselek, exploit gyengeségekre odaütögetek és így jön a plusz. élő cg játékokban meg aztán végképp vicces, a fullring asztaloknál annyit látnak hogy én vagyok a legnitebb pre, és azt hiszik akkor ez azt jelenti hogy semmi trükk nincsen itt, pedig még ott is van sokszor szükség rá. tök8 ki mennyire feszes pre, ha post nem képzett. lényeg hogy abszolút nem azért nyertem májusban, mert nem volt most annyi cooler. dehogynem, tele volt, de ki nem szarja le, amikor ott van hogy sose ezzel voltak gondok.

és megintcsak összevetve a tournamenttel, a 9 meg 8 fős asztalokon sokkal kevesebb kellemetlen helyzetet kell megoldani általában mint a 6max cg-n, ezért is van ez, hogy rengeteg hobbista néha játszó ismerősöm is egyébként nagyon jó post eredményeket hoz micro, sőt low stakes mtt-n, sőt oda is érnek elég sokszor. elbetonkodnak aztán jónapot, berakják az mw kasszákban amikor tuti a buli, meg pusholgatnak valahogy valami tábla szerint, ennyivel már nyerők. de az igazi post tudás az a 6max cgben mutatkozik meg szerintem a legjobban, itt derül ki ki hogyan readel és mennyire ért igazából ehhez a játékhoz.
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      2 hónapja tilt mentesen sikerül játszani, ami nálam nagy szó. Régen nagy dühöt tudtam érezni 1-1 rosszul sikerült session után akár, vagy olyan spotokban ahol lemákolnak. A pillanatnyi érzés nyilván nem jó most se ha ilyen van, de az a negatív valami ami leránt nincs már bennem ami volt ilyenkor mindig és szálkaként belémállt.

A játék megy, igaz 4 evbb/100al döcög most, viszont vázoltunk fel terveket, hogy hogyan kéne lépni a limiteket. Ha a játékom minősége így folytatódik és a handek mennyisége emelkedik, további 40k hand körül saccoljuk és igazából jöhet az nl25, és ha tényleg jól fog menni, ősztől az 50, optimistán nézve pedig január lehetne nl100 már szépen.

Most úgy különösebbet nem tudok technikailag, csak annyi hogy egyre jobban sikerül exploitálni az ellenfeleket, egyre élesebb szemmel veszek észre fogásokat embereken. Az sb-m az előző hétig pl pluszos volt, btn winrate-em is a legmagasabb ebben az elmúlt 2 hónapban amióta a mostani tendenciáimmal játszom. Érdekes hogy az mp és ep-m elég szar volt viszont a hónap közepéig, meg az előző hónapban is, itt pár %-ot feszesítettem a pre range-emen és ezzel együtt ezek a pozik is emelkedésnek indultak bb/100ban, illetve sb-n is szintén pár % kivonás a cc range-ből vs bu és co.

Őszinténszólva a mennyiségben nem tettem magam oda rendesen ebben a hónapban sem, úgyhogy innentől erre kiemelten figyelek, most vissza is tért a motivációm látva a sikereket. Bezzeg az első hónapomban amikor csatlakoztam a teamhez, letoltam valami 64k handet, teli hibával. erre a hónapra 40k a terv, de az minőségben, júliusban pedig minimum 120 óra legalább 50k hand.
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.770
      Szia royalix!

Minek köszönhető, hogy az utóbb időben jobban kezeled a tiltet?
      A külön edzések hatására változtál pozitív irányba, vagy más oka is van?
      A naplód egyébként nagyon jó, tetszik.
      A hand mennyiséget tekintve főállásban nyomod a CG-t, vagy van mellette esetleg iskola, munka?

Üdv
      Uzbul
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      hali, köszi :) kezdtem magamtól is ráeszmélni, de inkább mondanám hogy megtanítottak rá, hogy semmi más nem számít, csak hogy az adott helyzetben biztosan azt tettem-e amit kell. a másik része az, hogy az is feldühített amikor nem értettem valamit, hogy miért történt, amikor még sokkal rosszabbul láttam a pre és post range-eket pl.. van ennek egy szép kis története amúgy, de egyelőre részmunkaidőre szorulok még.
    • piftugen
      piftugen
      Bronz
      Regisztrált: 2014.11.29, Hozzászólások: 383
      Mi a helyzet...? :f_cool:
    • 1
    • 2