Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

regisztráció

• 21 válasz
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 3.129
      Hello! ZenMate?
    • Manning24
      Manning24
      Bronz
      Regisztrált: 2011.01.11, Hozzászólások: 147
      köszi Guszti :f_drink:
    • ed1na7531
      ed1na7531
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.05.25, Hozzászólások: 6
      Sziasztok! Kaptam egy emailt,amiben az volt,hogy ide fizessek be 100$ és akkor kapok egy ajándékot. Van itt olyan tag aki ott játszik,és elmondja a véleményét ?
    • pokersutty
      pokersutty
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.04, Hozzászólások: 36
      Én még be se tudtam regisztrálni, nemhogy ajándékot kapjak!
    • Pictor89
      Pictor89
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.10, Hozzászólások: 537
      Sziasztok!

Ebbe a terembe érdemes még regisztrálni? Itt az oldalon lehet csak nekem nem tűnt fel, de sajnos nem nagyon látok érdekes promóciókat...
      Köszönöm a válaszokat!
    • Pictor89
      Pictor89
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: Pictor89
      Sziasztok!

Ebbe a terembe érdemes még regisztrálni? Itt az oldalon lehet csak nekem nem tűnt fel, de sajnos nem nagyon látok érdekes promóciókat...
      Köszönöm a válaszokat!
      Sziasztok!

A fenti kérdésemet teljesen komolyan gondoltam és érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a teremben? Aki a kérdésemet dislike-olta az nyugodtan kifejthetné, hogy mi a probléma ezzel a kérdéssel...
      Köszönöm a válaszokat!
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 666
      Xar terem nincs HUD-de konverterrel lehet használni(de minek), blokkolta a NAV regisztráció csak zenmate-l megy, ki és befizetés szintén zenmate, viszont a support ilyenkor zárol mert nem magyar ip-ről utalsz. Vagyis rohadtul nem éri meg itt tolni, bajos terem. És Bogec is írta pár napja, hogy ezek miatt nem is elérhető terem már a PS-en
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Tudtommal Bogec a Tonybetről írt, nem a Tigerről. Személyes tapasztalatom nem sok van, annak idején bekötöttem ide és pötyögtem, a kliens nem tetszett, azóta viszont átvettek egy másik szoftvert, ami lényegesen jobb. Érdekes, mert ezt az újabb szoftvert én már ismertem egy másik kis terem kapcsán. Nálam nincs blokkolva a weboldaluk egyébként, supporttól esetleg meg lehet kérdezni, tudnak e alternatív domain-t biztosítani, ill. lebeszélni velük hogy ne zároljanak, ha csak ZenMate-tel működőképes az elérés. Még pár hónapja is játszottam itt egy keveset, én úgy tudom nagyon jó az amcsi fishes állomány, vannak jó MTT-k is, természetesen hajnalban van a csúcsidő. Aki komolyabban grindol itt, szerintem megfontolandó a HH converter használata.
      Pictor, keresgethetsz és olvashatsz még infókat a neten a teremről, a promókat pedig szintén meg kell nézni, ha érdekelnek: https://www.tigergaming.com/promotions (ha regelsz, úgy is kapod folyamatosan a promós mail-eket)
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 666
      Pasta igazad van a Tonybet volt, sorry. Viszont a kifizetéssel tényleg bajba vannak. Nagyon meg kell magyarázni a VPN használatát a supportnak, mert tényleg belekötnek. Alternatív domain-t nem biztosít.
    • Ragemarci
      Ragemarci
      Bronz
      Regisztrált: 2013.08.12, Hozzászólások: 422
      Engem zavar, hogy folyamatosan kérdezgetsz minden fórumba és nem is biztos, hogy olyan nagyon érdekelnek a válaszok. Nem vitatkozni akarok veled, csak kérdezted miért ment a dislike :f_tongue: Amúgy fasza minden, Stay loose :f_drink:
    • Pictor89
      Pictor89
      Bronz
      Kedves Ragemarci!

Ha zavar, hogy több fórum topicba beírtam, akkor egyszerűen nem kell nézegetni... Azért írok több topicba, mert több téma van, ami érdekel és a válaszok nem minden esetben érkeznek azonnal. Az a te problémád, ha csak azért vagy itt, hogy mások hozzászólásait nézegesd és "értékeld". De valóban, ha érdemi kommenttel nem tudsz hozzászólni a témához, akkor inkább sehogy ne tedd.

Ja és azért nem reagálok minden topicban a válaszokra azonnal, mert a póker számomra hobbi és nem tudok mindig minden topicot azonnal végignézni...
      Még annyi, hogy ez nem kioktatás akart lenni, hanem egyszerű tények.
    • Ragemarci
      Ragemarci
      Bronz
      Regisztrált: 2013.08.12, Hozzászólások: 422
      Nem, nem ez az én problémám, hanem ma pl idáig ez:

Amúgy meg a témához szóltam hozzá, mert a dislikokra kérdeztél rá
    • S0nnyB1ack
      S0nnyB1ack
      Bronz
      Regisztrált: 2012.03.17, Hozzászólások: 8
      Szánalom ez a terem.

Egy hete regisztráltam de nem kaptam meg az emailt amiben a usernamet elküldik, nincs a spambe sem.

Írtam nekik mailt, semmi válasz, de minden nap kapok egy promóciós mailt hogy "Üdvözlünk! Gyere! Fizess be! Ilyen bónusz, olyan bónusz!" Minden nap írok a supportnak hogy a szaros username nélkül nem tudok belépni de basznak válaszolni, bezzeg a promó email jön.

Ha ennyire segítőkészek kifizetési vagy egyéb problémánál is az elég gáz.

Az ilyen fos termeket ahol egy értelmes levélváltást nem tudsz eszközölni jobb elkerülni.
    • lassumacska
      lassumacska
      Bronz
      Regisztrált: 2010.05.08, Hozzászólások: 200
      befizettem, de a kliensben nem jelenik meg az összeg valamiért, viszont a weboldalukon látom

keresnék ilyen " transfer"-t valahol a weboldalon, hasonlót mint a WH-n, de nem találok

{ megoldódott, live chat segített}
    • PUAplayer
      PUAplayer
      Ezüst
      Regisztrált: 2010.09.06, Hozzászólások: 55
      Befizettem ebbe a terembe a bankkártyámról és most nem tudok ugyanerre kiutalni pénzt.
      Ezt egyszerűen nem értem.
      Tudja valaki hogyan lehetne kiszedni a pénzemet?
    • PUAplayer
      PUAplayer
      Ezüst
      Regisztrált: 2010.09.06, Hozzászólások: 55
      Mindenkit óva intek, hogy befizessem ebbe a terembe, mert könnyen lehet, hogy nem látja viszont a pénzét.
      Több hete levelezek a supporttal de egyszerúen nem lehet dűlőre jutni velük.
      A payout lehetőségek között volt az ecopayz nevű valami, megcsináltam, de oda se utalták ki a pénzem.
      Egyszerűen le van blokkolva a számlám, kizárt hogy ez jogszerű lenne.
      Tudja esetleg valaki a kanadai játékfelügyelet nevét, elérhetőségét.
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Sziasztok!

Nekem nem volt rossz tapasztalatom a kifizetéssel. SKRILL-ről fizettem be, először még kb. 2 éve, majd kb. fél éve, kifizetést a napokban kértem először. Először visszadobták számla-felülvizsgálat címén, akkor rájöttem, hogy lehet még nem is verifikáltam a számlám. Mailben elküldtem fotókat/screenshotokat a supportnak, amiket általában más termek is kérnek (igazolvány, közüzemi szla., SKRILL personal informations screenshot) és kértem a kifizetést - sok iroda manuálisan is megteszi. Válaszokat gyorsan kaptam folyamatosan, szóval nincs rájuk panaszom. A SKRILL kifizetési opcióval viszont probléma akadt átmenetileg, amiért elnézést kértek, javasoltak egyéb kifizetési módokat (pl. kriptovalutákat), jeleztem hogy az nem opció számomra, kértem hogy Netellerre utalják akkor (ami fel sincs náluk tüntetve, de hátha bejön :) ), fél nap múlva azonban mégis sikerült Skrillre tolniuk. Annyi, hogy van 1% fee a kifizetésre.

@PUAplayer
      Sajnálom, hogy nem tudtál velük dűlőre jutni, én még a tiedhez hasonló panaszokról nem értesültem a Tiger esetében, bár pontosan nem tudom, miket leveleztél velük. Szerintem ha normálisan verifikáltatod a számlád, befizetsz SKRILL-ről, forgatod a bent lévő pénzt, akkor működnie kell a kifizetésnek.
    • 4Balage4
      4Balage4
      Arany
      Regisztrált: 2009.03.03, Hozzászólások: 2.666
      Írj nekik, hogy adják vissza a cashoutra leszedett pénzt. mert havi 1 cashoutra ingyenesen jogosult vagy.
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      :f_o: Tartalmazza a T&C is?
    • 1
    • 2