regisztráció

• 12 válasz
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 2.925
      Hello! ZenMate?
    • Manning24
      Manning24
      Bronz
      Regisztrált: 2011.01.11, Hozzászólások: 147
      köszi Guszti :f_drink:
    • ed1na7531
      ed1na7531
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.05.25, Hozzászólások: 6
      Sziasztok! Kaptam egy emailt,amiben az volt,hogy ide fizessek be 100$ és akkor kapok egy ajándékot. Van itt olyan tag aki ott játszik,és elmondja a véleményét ?
    • pokersutty
      pokersutty
      Bronz
      Regisztrált: 2008.08.04, Hozzászólások: 36
      Én még be se tudtam regisztrálni, nemhogy ajándékot kapjak!
    • Pictor89
      Pictor89
      Arany
      Regisztrált: 2011.06.10, Hozzászólások: 519
      Sziasztok!

Ebbe a terembe érdemes még regisztrálni? Itt az oldalon lehet csak nekem nem tűnt fel, de sajnos nem nagyon látok érdekes promóciókat...
      Köszönöm a válaszokat!
    • Pictor89
      Pictor89
      Arany
      Eredeti hozzászólás: Pictor89
      Sziasztok!

Ebbe a terembe érdemes még regisztrálni? Itt az oldalon lehet csak nekem nem tűnt fel, de sajnos nem nagyon látok érdekes promóciókat...
      Köszönöm a válaszokat!
      Sziasztok!

A fenti kérdésemet teljesen komolyan gondoltam és érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a teremben? Aki a kérdésemet dislike-olta az nyugodtan kifejthetné, hogy mi a probléma ezzel a kérdéssel...
      Köszönöm a válaszokat!
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 562
      Xar terem nincs HUD-de konverterrel lehet használni(de minek), blokkolta a NAV regisztráció csak zenmate-l megy, ki és befizetés szintén zenmate, viszont a support ilyenkor zárol mert nem magyar ip-ről utalsz. Vagyis rohadtul nem éri meg itt tolni, bajos terem. És Bogec is írta pár napja, hogy ezek miatt nem is elérhető terem már a PS-en
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 2.925
      Tudtommal Bogec a Tonybetről írt, nem a Tigerről. Személyes tapasztalatom nem sok van, annak idején bekötöttem ide és pötyögtem, a kliens nem tetszett, azóta viszont átvettek egy másik szoftvert, ami lényegesen jobb. Érdekes, mert ezt az újabb szoftvert én már ismertem egy másik kis terem kapcsán. Nálam nincs blokkolva a weboldaluk egyébként, supporttól esetleg meg lehet kérdezni, tudnak e alternatív domain-t biztosítani, ill. lebeszélni velük hogy ne zároljanak, ha csak ZenMate-tel működőképes az elérés. Még pár hónapja is játszottam itt egy keveset, én úgy tudom nagyon jó az amcsi fishes állomány, vannak jó MTT-k is, természetesen hajnalban van a csúcsidő. Aki komolyabban grindol itt, szerintem megfontolandó a HH converter használata.
      Pictor, keresgethetsz és olvashatsz még infókat a neten a teremről, a promókat pedig szintén meg kell nézni, ha érdekelnek: https://www.tigergaming.com/promotions (ha regelsz, úgy is kapod folyamatosan a promós mail-eket)
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 562
      Pasta igazad van a Tonybet volt, sorry. Viszont a kifizetéssel tényleg bajba vannak. Nagyon meg kell magyarázni a VPN használatát a supportnak, mert tényleg belekötnek. Alternatív domain-t nem biztosít.
    • Ragemarci
      Ragemarci
      Bronz
      Regisztrált: 2013.08.12, Hozzászólások: 396
      Engem zavar, hogy folyamatosan kérdezgetsz minden fórumba és nem is biztos, hogy olyan nagyon érdekelnek a válaszok. Nem vitatkozni akarok veled, csak kérdezted miért ment a dislike :f_tongue: Amúgy fasza minden, Stay loose :f_drink:
    • Pictor89
      Pictor89
      Arany
      Kedves Ragemarci!

Ha zavar, hogy több fórum topicba beírtam, akkor egyszerűen nem kell nézegetni... Azért írok több topicba, mert több téma van, ami érdekel és a válaszok nem minden esetben érkeznek azonnal. Az a te problémád, ha csak azért vagy itt, hogy mások hozzászólásait nézegesd és "értékeld". De valóban, ha érdemi kommenttel nem tudsz hozzászólni a témához, akkor inkább sehogy ne tedd.

Ja és azért nem reagálok minden topicban a válaszokra azonnal, mert a póker számomra hobbi és nem tudok mindig minden topicot azonnal végignézni...
      Még annyi, hogy ez nem kioktatás akart lenni, hanem egyszerű tények.
    • Ragemarci
      Ragemarci
      Bronz
      Regisztrált: 2013.08.12, Hozzászólások: 396
      Nem, nem ez az én problémám, hanem ma pl idáig ez:

Amúgy meg a témához szóltam hozzá, mert a dislikokra kérdeztél rá