Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

William hill kezdőtőke !

• Nagyildi0924
      Nagyildi0924
      Bronz
      Regisztrált: 2017.07.04, Hozzászólások: 6
      Üdv ! Egy barátom hívott meg a pokerstrategy.com oldalára emailben és azt mondta hogyha regisztrálok az oldalra akkor kapok egy kezdőtőkét valamelyik általam választott pókerterembe. Mindent a leírtak alapján csináltam , odafigyelve .. jóvá is hagyták és ez az üzenet várt emailben " csapatunk jóváhagyta adataidat , úton van a pénzed és hogy maximum 48 óra mire megérkezik " . Ennek 3 napja és nem értem mi lehet a gond , mert semmiféle üzenetet nem kaptam hogy esetleg valamit elrontottam vagy valamit hiányosan adtam volna meg. Írtam egy üzenetet angolul a supportnak , eltelt egy nap és semmilyen választ nem kaptam. Ilyenkor mi a teendő ? A válaszokat előre is köszönöm :)
  • 29 válasz
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2015.04.23, Hozzászólások: 3.100
      Szia!

Az üzenetet itt küldted? --> https://hu.pokerstrategy.com/home/support/
      Az oldal alján az "Új üzenet megnyitása" után?
    • Nagyildi0924
      Nagyildi0924
      Bronz
      igen és angolul mert piros betűvel fel volt tüntetve hogy csak angol nyelvű üzenetre tudnak válaszolni
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Biztosan válaszolni fognak, mindig szoktak! Esetleg elképzelhető, hogy így nyáron szabadság miatt fordul elő csúszás. Most hétvége jön, ha ma nem kapsz választ, esélyes hogy hétfőtől számíthatsz rá. Azzal ugye tisztában vagy, hogy WH-n mit kapsz kezdőtőkeként?
    • Nagyildi0924
      Nagyildi0924
      Bronz
      5 twister ticket (1€/ticket)
      45 € cash gamen felhasznalható valódi pénzt.
      Esetleg módosult vagy rosszul értelmeztem ?
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Meg tudod mutatni, hol találtad ezeket az információkat!?
    • Nagyildi0924
      Nagyildi0924
      Bronz
      A regisztrációs "csalogatás" alapból úgy hangzik hogy "50 dollár vagy euro " ingyenpénz/kezdőtőke vár rád.
      Az ingyen pénz fül alatt 2 terem látható a partypoker (ahol 10 $ kerül jóváírásra BEFIZETÉS nélkül) és a william hill ahol 175€ van írva és regisztrációs bónusz fül alatt van leírva hogy 5 twister ticket vár rám illetve 45€ kezdőtőke.
      De alapból úgy szóla 4. menüpont hogy regisztrációs bónuszod 50€ márcsak használatra vár :)
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Köszi, azért is kérdeztem, mert az "ingyen pénz fül alatt" alatt személyreszabva mindenkinek az látszik, ami épp neki elérhető, ezért én pl. nem nem látom a WH-st. Azt viszont tudom, hogy a 45€-t bonus-ként fogd megkapni, tehát jutaléktermelés mellett folyamatosan íródik jóvá a számládon készpénzként. Az ajánlat része még első befizetői bónusz, első befizetőknek szóló ajándékcsomag, clubpontok, versenybelépő first depo MTT-re, és silver státusz ide a Pstrategy-re.
    • Nagyildi0924
      Nagyildi0924
      Bronz
      Akkor ez már megvan variálva egy kicsit :D
      Igen én ezt megértem csak én elég új vagyok és új dolog számomra az online póker világa és csak időtöltés/ "új"hobbi szinten szeretnék vele foglalkozni, de sajnos nem keltett jó első benyomást ez a kis csúszás ami sajnos eddig a percig sem oldódott be és mivel nincs semmiféle tapasztalatom ezen témán belül így nem tartom annyira bizalmasnak ezt az egészet hogy befizetésre szánjam el magam , de bízom a változásban és a jövőre nézve a gördülékenyebb tranzakciókban illetve "bónuszokban" akkor úgy gondolom hogy ez a vélemény 180fokos fordulatot vehet :)
      köszönöm a segítséget és az információt !
    • Nagyildi0924
      Nagyildi0924
      Bronz
      Nyilván bónuszként kapom meg a 45€-t, viszont ezt a első befizetést követően kapom meg vagy pedig jóváìrják a számlámon a 45€t és abból kell raket termelnem ahoz hogy teljes egészében az enyém legyen az összeg ?!
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Nagyon is jól teszed, ha alapból bizalmatlan vagy és óvatos! Kis tájékozódással azonban találhatsz felhasználói visszajelzéseket oldalakról, itt nálunk is a fórumon nyugodtan meg lehet kérdezni a termek megfelelő topic-jaiban, mennyire megbízhatóak, biztonságosak. A szóban forgó terem pl. nagyon is az, egy nagyon nagy múltú fogadóiroda. Az ügyintézésben viszont sok helyen előfordulhatnak kisebb csúszások, ahol sok az ügyfél, ezzel meg lehet próbálni együtt élni:)
      Nyilván bónuszként kapom meg a 45€-t, viszont ezt a első befizetést követően kapom meg vagy pedig jóváìrják a számlámon a 45€t és abból kell raket termelnem ahoz hogy teljes egészében az enyém legyen az összeg ?!
      Ennek még utánaérdeklődök.
    • Pictor89
      Pictor89
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.10, Hozzászólások: 537
      Eredeti hozzászólás: Nagyildi0924
      A WH-en valóban elég korrektek, az ügyintézés korábban nagyon simán ment. A kezdőtőke esetében régen úgy volt, hogy az első 5€-t és 50 Club pontot is kapsz és ezzel játszani kezdhetsz. A kezdőtőke tövábbi részleteit ebből kellett felszabadítani játékkal. Szerintem ezen nem változtattak, bár a személyes ajánlatok változóak lehetnek. Ha befizetsz, akkor szerintem hasonlóan kijátszható bónuszt fogsz kapni.
    • pastagusti
      pastagusti
      Moderátor
      Moderátor
      Nos, az 5€-t ugye 5*1€ Twister token formájában kapod meg, a fennmaradó 45 pedig részletekben kerül a számládon jóváírásra, amiből az első 2€-t 100% rakeback aránynál, a többit 50% rakeback aránynál. Ezek az infók ott szerepelnek a WH-s ingyen tőke ajánlatban, amikor azt megigénylitek.
    • Dinka2222
      Dinka2222
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.29, Hozzászólások: 766
      ami azt jelenti, hogy ha meg nem akarsz befizetni, akkor a tokenekbol kell megalapoznod a rollt.
      Nem lehetetlen egyebkent, eleg gyenge mezony van ezen a limiten.Nem tudom, hogy van-e spin n go-s strategiai cikk most itt (strategia ful itt fent)
      Ja de van bloggolva spines kezdo strategia.
    • kucu2014
      kucu2014
      Bronz
      Regisztrált: 2014.08.24, Hozzászólások: 57
      Sziasztok le töltöttem a William hill pokert innen be is fizettem 10eurot de bonuszt nem kaptam.Miért? A promocios oldalon ugy olvastam 10euro betét után kapok :f_frown:
    • Dinka2222
      Dinka2222
      Bronz
      Hali, bonuszkodot beirtad?
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.924
      Szia kucu2014!

Regisztrációkor beírtad a "PSVIP" bónuszkódot amit Dinka222 is említett?
      Itt az oldalon a profil beállításnál megadtad a William Hill felhasználói nevedet?
      Ha ezek stimmelnek azt akkor is érdemes figyelembe venni, hogy a hétvége miatt lehetnek csúszások.
      Ha keddig sem kapod meg a bónuszt akkor írj a PokerStrategy ügyfélszolgálatának és ők megvizsgálják, hogy mi lehet a probléma.

Üdv
      Uzbul
    • kucu2014
      kucu2014
      Bronz
      igen beirtam de semmi:f_frown:
    • Dinka2222
      Dinka2222
      Bronz
      ha irsz nekik, akkor angolul kell, ha nem tudsz, akkor pedig hasznald nyugodtan a google forditot ,
      (ahogy uzbul irta, Keddig erdemes varnod, mert itt is emberek dolgoznak munkaidoben)
    • kucu2014
      kucu2014
      Bronz
      Tedd meg első befizetésedet a William Hillre, és a 10€-s ingyenes pókerpénzen és 100€ bónuszon felül 10 ingyenes pörgetést kapsz, hogy kockázat nélkül próbára tehesd szerencsédet a William Hill kaszinójában. Ezt igérték! William Hill ügyfél szolgálata azt irta hogy én külsö hirdetésröl regisztréltam nem jár bonusz!A Staraegy ezt válaszolta Dear kucu2014,

Thanks for your message.

To receive free money you have to do ID-check on the page:

http://hu.pokerstrategy.com/idcheck/

Data validation can take up to 72 hours.

You will receive an e-mail on completion of verification.

Thanks for understanding.

Kind regards,
      Erickpetrov Most akkor mivan?
    • 1
    • 2