Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Pokerstars befizetés

• orangapirate
      orangapirate
      Bronz
      Regisztrált: 2011.05.20, Hozzászólások: 119
      Sziasztok!

Szeretnék befizetni ismét a ps-re, de ugye a skrill/neteller combo megszünt. A maradék lehetőség közül választva a paysafecard-on gondolkozom.
      Használta már valaki ezt a befizetési módot? 8$ a minimum, a paysafecard oldalán azt írják 2000,5000-es címletek vannak.
      a 2000 nem éri el a 8$-os limitet, 15$ körül szeretnék befizetni, két darab 2000-es címletet fel lehet-e használni egy desposit-on belül?
      Vagy inkább egy 5000-es címlettel próbálkozzak?

A válaszokat előre is köszönöm!
      Szép Estét Mindenkinek!
  • 27 válasz
    • NyAttila
      NyAttila
      Bronz
      Regisztrált: 2017.04.06, Hozzászólások: 17
      Szeva
      én fizettem már be playsafe-el , vettem a boltam 5000 forintért és egyszerűen befizettem vele, azonnal a számlán a pénz, szerintem a 2 darab 2000- el is simán fellehet fizetni mert befizetésnél beírod hogy 4000, és után beírod a 2 számsort amit kaptál ha úgy mint én a boltban veszed.
    • orangapirate
      orangapirate
      Bronz
      Szia!

Nagyon szépen köszönöm a választ!
      Akkor ezt választom.

Szép napot!
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.09, Hozzászólások: 11.760
      Eredeti hozzászólás: orangapirate
      skrill/neteller combo megszünt
      Mikor?!

Pár napja tettem be egykis aprót skrillről. Nem épp az új viprendszer vonzott xD
      Mivel már csak PS van ide bekötve, gondoltam összepötyögök egy arany státuszt mert van pár vidi ami érdekel.

Meg a skrill-em sajna huf-os és mivel volt rajta így úgy gondoltam most célszerű depozni amikor a $ keveset ér ;)
    • orangapirate
      orangapirate
      Bronz
      Nekem csak valami Skrill Direct-et enged de csak HUF és EUR. Mivel a skrill $-os, és $-ban is játszok. Így először $-bol € vagy HUF aztán ha megérkezett a pénz a PS-re akkor vissza $-ra. Kicsit sok lett a konverzió.
      Eddig megadtam hogy X $ és annyi lejött a skrill egyenlegről, és pont annyi megjelent a PS-en.
      Ezért gondoltam egyéb befizetési megoldást, hogy csak 1X váltson.
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      értelek :f_drink:
    • roland11131
      roland11131
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.30, Hozzászólások: 585
      Pl, nekem egyáltalán nem enged Skrill-el befizetni.
    • Pictor89
      Pictor89
      Bronz
      Regisztrált: 2011.06.10, Hozzászólások: 537
      Sziasztok!

Tudom, hogy ez már régi téma: de most akkor valakinek még mindig lehetséges a skrill-es befizetési lehetőség? Nem úgy volt, hogy ez országonként változhat és nálunk lassan, de biztosan kivezetik?
      Csak logikai kérdés: nem lenne jobb a teremnek is, ha a befizetési rendszer is egységes és átlátható lenne?
    • Csab180
      Csab180
      Bronz
      Regisztrált: 2009.11.19, Hozzászólások: 248
      Hi

Ha befizetek x összeget,akkor azt nem lehet azonnal kivenni?
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Eredeti hozzászólás: Pictor89
      Sziasztok!

Tudom, hogy ez már régi téma: de most akkor valakinek még mindig lehetséges a skrill-es befizetési lehetőség? Nem úgy volt, hogy ez országonként változhat és nálunk lassan, de biztosan kivezetik?
      Csak logikai kérdés: nem lenne jobb a teremnek is, ha a befizetési rendszer is egységes és átlátható lenne?
      Nekem még él a skrill/neteller opció
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Eredeti hozzászólás: Csab180
      Hi

Nem. Rake-elni kell előtte.
    • Csab180
      Csab180
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: kacsa1st
      Hi

30$ fizettem be,akkor mennyit kell?
    • kacsa1st
      kacsa1st
      Ezüst
      Nem tudom hány %-ot kell, sry
    • Pictor89
      Pictor89
      Bronz
      Hi

30$ fizettem be,akkor mennyit kell?
      Helló!

Szerintem itt nézz körül vagy kérdezz rá a PokerStars ügyfélszolgálaton: https://www.pokerstars-ff.eu/poker/real-money/cashier/faq/

Befizetési bónuszonként eltérő feltételek lehetnek.
    • Pictor89
      Pictor89
      Bronz
      Sziasztok!

Sziasztok!

Kicsit utánanéztem és a következő részt találtam a PokerStars kifizetési lehetőségeinél:

"Elképzelhető, hogy 12 hónapnál régebben fizettél be utoljára azzal a fizetési móddal. Bár nyilvántartjuk az összes tranzakciót, a 12 hónapnál régebbiek adatait egy külön adatbázisban tároljuk. Ennek megfelelően csak az elmúlt 6 hónap befizetései alapján elérhető pénzkifizetési módok közül választhatsz. Ha az általad előnyben részesített fizetési mód, amelyet pénzkifizetésre használtál, már nem elérhető a pénztár képernyőjén, ismét befizetést kell végrehajtanod annak a fizetési módnak a használatával ahhoz, hogy újra azon keresztül tudj pénzkifizetést kérni."

Ezek szerint még nálunk is élhet ez a kifizetési lehetőség, csak megkötésekkel. Hátha mást is érint vagy érdekel a kérdésre a megoldás. :)
    • Csab180
      Csab180
      Bronz
      Sziasztok!

Sziasztok!

Kicsit utánanéztem és a következő részt találtam a PokerStars kifizetési lehetőségeinél:

"Elképzelhető, hogy 12 hónapnál régebben fizettél be utoljára azzal a fizetési móddal. Bár nyilvántartjuk az összes tranzakciót, a 12 hónapnál régebbiek adatait egy külön adatbázisban tároljuk. Ennek megfelelően csak az elmúlt 6 hónap befizetései alapján elérhető pénzkifizetési módok közül választhatsz. Ha az általad előnyben részesített fizetési mód, amelyet pénzkifizetésre használtál, már nem elérhető a pénztár képernyőjén, ismét befizetést kell végrehajtanod annak a fizetési módnak a használatával ahhoz, hogy újra azon keresztül tudj pénzkifizetést kérni."

Ezek szerint még nálunk is élhet ez a kifizetési lehetőség, csak megkötésekkel. Hátha mást is érint vagy érdekel a kérdésre a megoldás. :)
      Kösz,de ez nem lehet,mivel 1 hete fizettem be és most csak azért fizettem újra be,hogy kitudja venni a maradék pénzt. Kártyánál 100 a limit és nem volt meg,de szerencse mellém állt és elég rake-t tudtam termelni és még gyarapodott is a pénz:f_drink: Szal most már kitudom venni.

Köszönöm a segítségeket !
    • orangapirate
      orangapirate
      Bronz
      Visszatért a befizetési opcióként nálam a skrill!
      Tegnap kíváncsiságból, rákattintottam a desposit gombra,
      és az ismerős Skrilles ablak ugrott fel.
      Gyorsan be is fizettem.
      Szóval nálam visszajött ez az opció. :)
    • Banyek22
      Banyek22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.02, Hozzászólások: 2.781
      Nálam is :) :f_drink:
    • nieldanbart93
      nieldanbart93
      Bronz
      Regisztrált: 2017.09.19, Hozzászólások: 2
      Sziasztok,tegnap befizettem skrillről 20eurot,a BOLT kóddal,meg is kaptam az első napra a ticketeket,viszont a következő 5 még nem jött.
      Pedig úgy írja hogy 2-ik napon kapok még 5t.
      Mikor várható szerintetek?
      A másik dolog az ingyen fogadás,az is jár annak aki skrillröl depozik?Leírásba csak azokat zárja ki akik betstarson keresztül fizetnek skrillel.
      Köszi
    • Pictor89
      Pictor89
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: orangapirate
      Visszatért a befizetési opcióként nálam a skrill!
      Tegnap kíváncsiságból, rákattintottam a desposit gombra,
      és az ismerős Skrilles ablak ugrott fel.
      Gyorsan be is fizettem.
      Szóval nálam visszajött ez az opció. :)
      Most néztem meg és nálam is újra elérhető a skrill-es befizetés. :) Úgy tűnik, hogy most jó irányban fejlesztettek a rendszeren és rájöttek, hogy ez sokaknak nagyon hiányzott.
    • 1
    • 2