Bejelentkezési hiba

• hada
      hada
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.07, Hozzászólások: 1
      Valaki kérem segítsen, a következőt írja ki belépéskor és ezért nem tudok belépni, levelet írtam, de válasz nem érkezett semmilyen, és továbbra sem tudok belépni.

"Your account has been temporarily frozen.Please contact our customersupport in order to clear security issuesas soon as possible."

Kösz a segítséget.
  • 9 válasz
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.05, Hozzászólások: 8.062
      valósznűleg a személyid másolatát fogják kérni vagy valami hasonlót.
    • pimpaone
      pimpaone
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.08, Hozzászólások: 1
      Nekem is 2 hete account frozent ír ki és már legalább 4 emilt irtam a supportnak, de egyikre sincs válasz.
      Neked megoldódott már a login?
      Mit lehet még tenni?
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      eddig mindenkinek válaszoltak, szal vaszleg nálad lesz a hiba.
      általában telózni kell utána. itt a fórumon valaki be is írta a telószámot, hívd fel őket azon. ingyenes.
    • DurvaDidi
      DurvaDidi
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.16, Hozzászólások: 3
      Üdv mindenki!
      Nekem olyan gondom lenne hogy ajánlottam 2 barátomnak az oldalt, regisztráltak de amikor megkapják az első mailt amiben a "számlát aktivál" kéne szerepeljen, az teljesen üres. Javasoltam hogy kérjenek új jelszót, küld is mailt a rendszer, de az is teljesen üres (feladó+tárgy van csak benne). Vki ötlet?

Amúgy most töltöttem ki a kvízt kiváncsian várom, hogy jön-e valóban pénz, bár a fórumon úgy látom, hogy ez tényleg nem kamu :)
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      Original von DerFinne
      Most kaptam információt arrol, kogy ez a hiba kb. két nappal ezelöt tünt fel. A probléma nem nálunk van hanem bizonyos free-mail szolgáltatoknál. A gond az hogy egyszere tünt fel ez a probléma, és sajnos a világ több részén. Azt mondta nekem az IT-osztályunk, hogy kézileg küldjük az emaileket. Ez azt jelenti hogy szükségem van a felhasználó nevekre, hogy újra elküldjem nekik a validation mailt. Nekik a spam-es levelek között is keresnijük kell ezt az emailt. Ebböl kapcsolatban fogom öket értesíteni. Már dolgozunk ennek a problémának a megoldásán. Kérlek titeket hogy küldjétek a felhasználok nevét jegyben, hogy holnap tudjak nekik validation mailt küldeni. Köszönöm szépen megértéseteket és az eggyüt müködést.
      Üdvözlettel
      Csaba
    • DurvaDidi
      DurvaDidi
      Bronz
      Regisztrált: 2007.05.16, Hozzászólások: 3
      Köszönöm a gyors választ, elkérem az adatokat aztán küldöm!
      Ez most azt jelenti, hogy nem érdemes hozzátok ingyenes mailekkel regisztrálni (értsd freemail, hotmail, stb.)? Azért kérdezem mert pl én direkt ilyen célokra tartogatom, ha ide-oda regisztrálok. Ez most nem ellenetek szól csak t-online-ra nagyon óvatos vagyok hogy spamet kapjak stb.
    • alicenorbie
      alicenorbie
      Bronz
      gmail.com
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Sajnos amit tegnap nektek javasoltam validálási módszert, az sem müködik. Kérlek legyetek türelemmel, már szoltam a munkatársaknak, és ők már dolgoznak rajta. Egy lehetöség még van, de ki kell probálni hogy müködik e. Ha igen akkor az egy elég bonyolult módszer, és az nekem egy kis idöbe elfog telni amég mindenkinek elküldöm a validálását. Nagyon sajnálom ezt a problémát, és a toborozott barátjaitoknak is kérem szépen türelmét.

Üdvözlettel
      Csaba
    • DerFinne
      DerFinne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.21, Hozzászólások: 1.195
      Hello mindenkinek.
      Úgy látszik hogy meg oldodott a probléma. Mindeki kapott egy új "Validation" mail-t aki üres levet kapot töllünk. Ha valakinek ezek után se sikerülne érvényesiteni magát, akkor azokat neveket írjátok meg nekem jegyben. Köszönöm szépen a türelmeteket.

Üdvözlettel
      Csaba