Hy Guy!

• Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.08.21, Hozzászólások: 65
      Szóval röviden...a mai napom eddig elemzéssel, videókkal telt...kerestem azt, hogy hol bukom az USD-t...nem sikerült megtalálnom. Sok hibát felfedeztem és gondolom még vagy 10x ennyit nem....kicsit frusztrált vagyok....az igazsághoz egy vallomás is társul....ellenben az állításommal miszerint hétfőn kezdtem el a ríles spint, nem igaz!! pontosan egy hete, illetve szombat reggel vágtam bele, akkor még magányos farkasként.
      Az "etetés" jól indult...szombat vasárnap "végig vertem" a mezőnyt és jött pár BI is. Ezekután döntötem úgy, hogy tanulás, okulás, és nem utolsó sorban motiválás miatt nyitok itt egy naplót(kevés volt a kockás füzetben vezetni a terveket már) Természetesen az SP is közrejátszik ebben, a véleményem változatlan róluk, amit állítottam/állítok azt fent is tartom...de ezt most hagyjuk.
      Szóval a mai átfogó controll/elemzés/tanulás fő oka ez ez volt.......

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=953since.png

Igen tudom....aki 550 darab után elkezd kattogni az mentálisan nem oké...sajnos ez így is van.....nem, nem a pénz miatt......milyen pénz? 25 cent?hagyjuk... szóval nem a pénz miatt.....hanem amiatt, hogy hiányzik valami, egy dolog ahhoz, hogy "jó kedvel" grindeljek.
      Igazság szerint és ha az SP koncessziókat veszem alapul, akkor jöhetne a következő lépcsőfok. Megvallom, reggel még azon voltam, hogy deposittal pótlom a rollt 50ig és elkezdem az 1usd-t....aztán végül is ugy döntöttem, hogy maradok a tervnél...ami ugy hangzott, hogy feljutok 7usd-ig nem pedig bedepózom magam rá.
      Itt megjegyzem, hogy nem 50usd-nél fogok feljebb lépni, de ezt a témát most még jegelem..., összességében a lényeg, hogy depó mentesen akarom elérni a "célt".
      Most, hogy ezt kíírtam magamból, és végülis egy kiadós agytágítást is végeztem magamon a nap folyamán, úgy érzem megmozdult megint valami belül...megint érzem a "harc" izét, várom már az asztalokat.....úgyhogy egy kis "házimunka" és nekifeszülök.

Sok sikert mindenkinek és persze magamnak is
    • Goonigoogoo
      Goonigoogoo
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.26, Hozzászólások: 3.833
      Eredeti hozzászólás: Sultzokni

Igen tudom....aki 550 darab után elkezd kattogni az mentálisan nem oké...sajnos ez így is van.....nem, nem a pénz miatt......milyen pénz? 25 cent?hagyjuk... szóval nem a pénz miatt.....hanem amiatt, hogy hiányzik valami, egy dolog ahhoz, hogy "jó kedvel" grindeljek.
      Igazság szerint és ha az SP koncessziókat veszem alapul, akkor jöhetne a következő lépcsőfok. Megvallom, reggel még azon voltam, hogy deposittal pótlom a rollt 50ig és elkezdem az 1usd-t....aztán végül is ugy döntöttem, hogy maradok a tervnél...ami ugy hangzott, hogy feljutok 7usd-ig nem pedig bedepózom magam rá.
      Itt megjegyzem, hogy nem 50usd-nél fogok feljebb lépni, de ezt a témát most még jegelem..., összességében a lényeg, hogy depó mentesen akarom elérni a "célt".
      Szerintem a kiemelt részt érdemes még átgondolnod. Ahogy futsz, az "normális" (elég valószínűtlen, de még bőőőőőőven benne van a lehetséges események közt). Ha pl 2000 darabos mintát nézel, minden tizedik ekkora mintán nyersz összesen 25$-t rakebackkel, minden szarral. Tehát ha van még a terembe nem beutalt liferollod, érdemes használnod azért, hogy gyorsabban lépj limitet, mert elég valószínű, hogy vered az 1$-t is. És olyan rollt, ami 1$-ra kell (legyen mondjuk 150-200BI, EV-től függ) simán lehet, hogy csak több ezer játék alatt tudsz majd összekukázni 25 centen, mert lehet ennél rosszabbul is futni, és akár a mostani futásod is simán el tud húzódni.

Érdemes pöcsölni alacsonyabb téten, csak azért, mert kitaláltad, hogy nem akarsz beutalni? Szerintem nem, de a Te dolgod. Ha van rá rollod, akkor érdemes azon a legmagasabb téten játszanod, amit még versz, mert limitet akarsz lépni felfelé. A lényeg, hogy ne akkor akarj limitet lépni, amikor van rá rollod, hanem akkor, amikor van rá rollod és van rá tudásod is. A tudásod valószínűleg már megvan ahhoz, hogy verd az 1$-t, tehát már csak roll kell. Ha pedig ez is van még, és nem használod, csak késlelteted a haladásodat egy funkciótlan ígéret/elképzelés miatt. Persze ha nem a hatékony haladás az elsődleges szempont, akkor nem feltétlen optimális a tanácsom. GLGL.
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Nem használok más termet(egyenlőre).....tudom, hogy nem zsebbe nyúlkálsz úgyhogy nem emiatt válaszolok rá, de nagyságrendileg mondjuk 100K forint az amit erre tudok szánni jelenleg úgy(és most közhely jön), hogy esetlegesen az elbukása ne lenne gond.(ugye pénzt veszíteni senki se szeret :f_biggrin: )
      Nem vagyok se milliomos se csilliárdos se semmi ilyesmi....egy sima hétköznapi "paraszt gyerek vagyok", állatokat tartok, kertészkedek, gépeim vannak stb.....
      Ennek köszönhető többek közt az, hogy időm az van....viszont ennek köszönhető az is, hogy arra vagyok rászorulva, hogy pókerből éljek. Ez még belefért a bemutatkozásba:f_thumbsup: Ja és nem beszélek tájszólással:mdr: :mdr:

De visszakanyarodva az általad vázolt szituhoz:
      Értem amit írsz, sőt teljes mértékben igazad is van benne...elvégre abban az esetben, ha tényleg verem az 1usd-s limitet(jól esett az egomnak ezt olvasni amúgy) szóval ha tényleg verem, akkor átvitt értelemben pénzt dobok el magamtól azzal, hogy ütöm 25 centet továbbra is.
      Mondjuk azt nem tudom, hogy addig amíg szopat...és a jelek szerint jelenleg szopat, van-e értelme ugrani? Vagy inkább kipörgetni a rosszat és egy kedvezőbb pillanatban felugrani?
      A másik, ha már szóba esett általam a kipörgetni szófordulat...nem lenne kifizetődőbb asztalszámot növelni? A végleges a cél a 4 asztal folyamatosan(most 2őn nyomom) és még alacsony limiten hozzászokni a több asztalhoz?

Elgondolkodok a dolgon és mondjuk hétfőtől valami váltást teszek a játékba. Vagy ugrok vagy 4 asztalra váltok a következő hétre, vagy 500 darabra.
      Erről jut eszembe.....mekkora romlás várható illetve elfogadható EV-ben azzal, hogy duplázom az asztalszámot?

Köszönöm
    • Goonigoogoo
      Goonigoogoo
      Bronz
      Azért nem növelnék asztalszámot, hogy "gyorsabban kipörögjön a down". Akkor növelnék asztalszámot, ha úgy érzem, hogy túl sok holtidőm van, miközben játszom. Ennek egy eredménye valóban az lesz, hogy rövidebb ideig tartanak a swingek, de mondom, nem ez a cél. Az, hogy mennyit romlik a játékod, nehéz megmondani, sok dolog függvénye, de valamennyit nyilván esik az EV-d.

A varianciát én úgy gondolom, hogy kijátszani nem fogod tudni (ha szeretnél ettől eltérő véleményt látni, akkor Mucsi naplóját javaslom olvasni :D ). Voltam már csak spinen kb 1300 beülővel EV alatt, kb 25k darabos mintán, 76 körüli konstans cEV/game-mel, 7% fee mellett. Fogalmad nem lesz, hogy mikor van vége a downodnak, mert időben őrjítően hosszú tud ez lenni (nekem kb 400 óra munka volt ez a minta, Neked kb 1600-1700 óra lenne 2 asztalon, ha jól számolok).
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Azt a kurva élet.....:f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin:

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=680250usd.png

@pastagusti
      köszönöm a tippet illetve köszönöm, hogy anno írtál a naplódban a deal-ről....én is ugy csinálom ahogy te is.....12 óránként (reggel8 és este8) tolok 1-1 darabot.

Ez most azért ütött:f_biggrin: :f_biggrin:

A nagy öröm/meglepetés közepette goonigoogoo(későbbiekben gooni ha nem baj)hszé-re:

Akkor növelnék asztalszámot, ha úgy érzem, hogy túl sok holtidőm van, miközben játszom.
      Ez összetett dolog.....deepen mikor viszonylag sokat dobálok még akkor azért fel felnyitogatom a trekkert, fórumot stb. (fb-t nem használok illetve csak telefonon...szerintem a legnagyobb +EV :f_biggrin: :f_biggrin: )

Mucsi naplóját olvasom....amúgy minden spinesét is, sőt sok MTT-sét is...na meg persze a maestróét( ő egy külön fejezet lenne...röviden annyi, hogy valahol csípem a buráját viszont meg is vetem 1-2 dolga miatt)elvileg azt hiszem a közösség tagjait illetve naplóit ismeresem már. Ahogy Ptamásról is voltak infóim a nyers modoráról.
      Szóval Mucsi munkásságával tisztában vagyok, szerintem 1-2 híján minden vidijét leszedtem már tviccsről.....azt is tudom, hogy jó játék mellett is simán benne van 100-200 szopó(ezt is valamelyik naplóban láttam) talán pont te tetted be a képet róla.
      1300 al EV alatt? Azért az már valami mondaná Hofi...de tényleg...és ilyenkor mit érzel?, hogy noproblem ugyis visszajön? Vagy vissza is jött?

Mindegy...a hétvégét még tuti 0.25 ön veretem....és ugyan ez most gyerekesen fog hangzani,(viccnek szánom csak) de ha már könnyen jött...:mdr: :mdr: :mdr: hétfőtől csapatom 1usd-n......

:gl:
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
      Regisztrált: 2016.02.10, Hozzászólások: 356
      sok értelme van ennek a dealnek
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Eredeti hozzászólás: naplopo
      Ez most egy kicsit energiavámpír hsz volt:f_biggrin:
      Persze hogy nem sok értelme van.....beveregetsz 20x7 coint sacc azért hogy kapjál mondjuk 2,50 et......nem ebből akar az ember meggazdagodni szerintem ezt mindenki tudja......a másik fele viszont az az, hogy például nekem aki 0.25ön játszik még az az 1-2 usd plussz is 5-10 BI-t jelent.

Szerencsém volt, vagy a fisheket ezzel is segíti a rendszer...tudja a tök.....a lényeg ledobott 250 usd-t(van akinek ez apró, nekem meg most pont kapóra jön a BR-hez és örülök neki)

Igazából egyesek és ezt nem feltétlenül rád írom...de ahogy itt észreveszem...sokan elfelejtik ám, hogy honnan is jöttek. A kicsit becsmérlik mert ők már MID-HIGH prok(nak hiszik magukat)...ugy kezelik a kezdőket mint az agyhalott barmokat, holott ha tükörbe néz bárki, maga is rájön, hogy is kezdőként kezdte.
      Az meg hogy más az életbeni sikerének, szerencséjének nem tud örülni????
      No comment....érzelmileg sérült egyén...szánalmas és csak sajnálni tudom az ilyet.

:sorry: :sorry: :sorry:
    • piftugen
      piftugen
      Bronz
      Regisztrált: 2014.11.29, Hozzászólások: 383
      Szia,

GRAT A DEALHEZ !

GL továbbra is !!
    • Goonigoogoo
      Goonigoogoo
      Bronz
      Ez összetett dolog.....deepen mikor viszonylag sokat dobálok még akkor azért fel felnyitogatom a trekkert, fórumot stb. (fb-t nem használok illetve csak telefonon...szerintem a legnagyobb +EV :f_biggrin: :f_biggrin: )
      Ezt érdemes elhagyni. Azt nézd, hogy mivel játszanak az ellenfeleid, ne azt, hogy mit kaparnak a fórumra meg a fészre.
      1300 al EV alatt? Azért az már valami mondaná Hofi...de tényleg...és ilyenkor mit érzel?, hogy noproblem ugyis visszajön? Vagy vissza is jött?
      Kb 1000 még mindig van belőle, szóval ha nem húzok be egy nagy scoret, nem valószínű, hogy valaha utolérem, de nem izgat. Könnyen megy? Nem, de sokkal könnyebben, mint korábban. Egyáltalán nem foglalkozom vele, most is úgy kellett nagyjából összeraknom, hogy mennyi is lehet. Jól tolom, annyi a dolgom, hogy csináljam és kész.

Pont emiatt kapod a deales dologra a nemtetszést: nem gondolnám, hogy a stars olyan promót üzemeltet, amin nem nyer hosszútávon. Még valamikor hónapokkal ezelőtt számolgattam a deal okosságot, akkor nekem mínuszosra jött ki, de nem biztos, hogy jól raktam össze. Viszont ha pluszos is, olyan lepkefing EV, hogy nem fogok újra nekiállni. Nem gondolnám, hogy azért írtak, mert lebecsülik a nyereményt. Valószínűleg most érdemes nem tolnod tovább :D , mert ha tényleg mínuszos, akkor csak szépen lassan bedarálod rajta a rakebackedet.
    • atton64
      atton64
      Black
      Regisztrált: 2008.01.31, Hozzászólások: 1.727
      Ez most egy kicsit energiavámpír hsz volt:f_biggrin:
      Persze hogy nem sok értelme van.....beveregetsz 20x7 coint sacc azért hogy kapjál mondjuk 2,50 et......nem ebből akar az ember meggazdagodni szerintem ezt mindenki tudja......a másik fele viszont az az, hogy például nekem aki 0.25ön játszik még az az 1-2 usd plussz is 5-10 BI-t jelent.

Szerencsém volt, vagy a fisheket ezzel is segíti a rendszer...tudja a tök.....a lényeg ledobott 250 usd-t(van akinek ez apró, nekem meg most pont kapóra jön a BR-hez és örülök neki)

Igazából egyesek és ezt nem feltétlenül rád írom...de ahogy itt észreveszem...sokan elfelejtik ám, hogy honnan is jöttek. A kicsit becsmérlik mert ők már MID-HIGH prok(nak hiszik magukat)...ugy kezelik a kezdőket mint az agyhalott barmokat, holott ha tükörbe néz bárki, maga is rájön, hogy is kezdőként kezdte.
      Az meg hogy más az életbeni sikerének, szerencséjének nem tud örülni????
      No comment....érzelmileg sérült egyén...szánalmas és csak sajnálni tudom az ilyet.

:sorry: :sorry: :sorry:
      Érdekes, hogy egy ilyen rövid komment elég volt, hogy ennyire elragadtasd magad. :f_rolleyes: Sajnos ez a tulajdonság sokszor bennem is ott van, de inkább szól ez egyfajta 'Casus belli'-ről, egyfajta okkeresésről, hogy az ember kiadja a benne felgyülemlett dühöt. opportunity--->bammmm

Én az alapján, amit írt, azt feltételezem, hogy nem nyitotta meg a képet és nem látta, hogy nyertél. Vagy esetleg arra gondolt, hogy ettől még nem feltétlen pluszEV a dolog.
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      @gooni

Félreértetted szerintem ezt a díles dolgot, vagy nem foglalkoztál vele annyit, hogy megértsd a működési elvét.......naponta 1-1 darab este és reggel 8kor ez napi 14 coin heti 98 coin....(nincs annyi mert azért 1pár, ász magas stb...sokszor van ami visszaad 1-2 coint) de legyen kereken heti 100 coin "befektetés" Hetente egyszer azért kiviszik a jackpotot. Ugye a jack felét viszi a "nyertes" a másik felén meg osztoznak azok akik 12órás megelőző időintervallumban legalább egyet azaz 7coint belefecceltek. Ha csak 2 usd-t kioszt akkor az 100%....persze lófasz pénz.....sőt vicc kategória...de miért ne? Elvégre az az 1-2 usd is "ajándékpénz" (0.25ös grindernek meg maga a paradicsom)Tömören, nem verem el azt a nagyon nagyon sok COINT erre a szarra amit RB címszóval nyitogatok a ládákból...eddig sacc 200 coint sikerült feltépnem az 550 darab után xD xD xD xD
      Egyszóval aki az összes coinjait beleveri az bukik ez biztos és meg is érdemli.

@atton64

Igen...magam is csodálkozok rajta.....nem szoktam elsőre felkapni a cukrot.....valószínűleg hozzájáátszot a hangulatom....nagy örömre insta kapok egy ilyet....(mintha 40 fokban bemész a 27fokos tengerbe és hirtelen befagy) utólag már sajnálom, hogy reagáltam rá.....Contra:de nem írtam hülyeséget úgy érzem.

A tévedés jogát fenntartom....lehet én hibáztam, ugyanis naplopót ismervén nem tartom negatív embernek.....lehet tényleg nem nyitotta meg és csak ugy beböffentett valamit??? Ebben az esetben elnézést.....és ugyan nem kérem utólag, hogy nyissa meg csak szimplán közlöm, hogy mákoltam, nem pedig a deal-t istenítettem.:sorry: :sorry:

Na irány az asztalokhoz vissza

:gl: :gl: :gl:
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
      "Szerencsém volt, vagy a fisheket ezzel is segíti a rendszer"
      pont, hogy ezzel szípkázza el a fishek pénzét
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      "Szerencsém volt, vagy a fisheket ezzel is segíti a rendszer"
      pont, hogy ezzel szípkázza el a fishek pénzét
      Na így már értem......és teljes mértékben igazad is van....tört/félreérthető mondatokból nem mindig szűröm le a valós mondanivalót.:facepalm:
      Igen sajnos ebben igazad van a fish telepakolja a coinjaival ahelyett, hogy kessre váltaná és átbukná a kesst a regeknek illetve a jobbaknak.
      Lehet ezt tudták a "kitalálók" is, hogy így lesz??:thinking:

Az írt hsz-t nem törlöm,sokakra igaz sajnos és az igazságtartalma 100%os, de természetesen tőled elnézést kérek mégegyszer !
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Ennyit mára.....

Ev-ben megint jó illetve elfogadható volt...profit?? ugyanmár..minek az?:f_biggrin: :f_biggrin:

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=441ma.png

És akkor egy összesített:

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=873ossz.png

Nem szarozok tovább a 25 centtel.....

Holnaptól 1usd

Terv:

500 darab
      38% EVITM

:gl:
    • edit1976
      edit1976
      Kezdő
      Regisztrált: 2015.02.08, Hozzászólások: 38
      Szia! Én is belekotyognék,ha nem baj:-)
      A J6os handedről annyit,hogy nem hiba a check,vannak ennél komolyabb thin value szituk,amiket ki kell használni! A konkrét esetben kb ugyanannyi lesz a várható értékünk a checkkel és a bettel.
      A gonigoooo szintlépéses ötletét viszont támogatom! Teljesen felesleges időt és energiát pocsékolnod egy értelmetlen kijelentés miatt! Bár kicsi a mintád,de valszeg ezzel a 100c\g elég lesz az 1$os mezőny veréséhez is. A $ nyereményedet meg tojd le,500db-on simán benne van. Lehet holnap meg 30bi+ esik. Ha ennyivel vered a tétet,akkor jönni fog.
      Gl!
    • edit1976
      edit1976
      Kezdő
      Regisztrált: 2015.02.08, Hozzászólások: 38
      Még valami....
      Ezekkel az 500db-os mintákkal azért óvatosan bánj! 4k körül kapsz valóshoz hasonló képet,de inkább 6k.
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
    • atton64
      atton64
      Black
      Regisztrált: 2008.01.31, Hozzászólások: 1.727
      Eredeti hozzászólás: edit1976

A J6os handedről annyit,hogy nem hiba a check,vannak ennél komolyabb thin value szituk,amiket ki kell használni! A konkrét esetben kb ugyanannyi lesz a várható értékünk a checkkel és a bettel.
      öööööööö
    • Laci24
      Laci24
      Arany
      Regisztrált: 2009.10.07, Hozzászólások: 6.125
      az EV-hez nincs akkor köze a SWINGEKNEK.
      Annyiban van hogy minél nagyobb az EV-d annál kissebbek lesznek a swingjeid.
      variancia kalkulátor

GL :f_thumbsup:
    • Sultzokni
      Sultzokni
      Kezdő
      Sziasztok.

@edit
      köszönöm a hasznos hsz-t
      bár lenne megjegyezni valóm:

ugyanannyi lesz a várható értékünk a checkkel és a bettel
      ennek szerintem fuss neki mégegyszer.....a saját szavaimmal és nem pókeres fogalmazással.....riveren többet verünk mint ami ver...a mögécsekkben már nincs értek.....a betben pont azért mert többet verek mint ami ver.....van +EV...(lehet nem világos ebben a formátumban a fogalmazás, de én értem:f_biggrin: :f_biggrin: ) kihagytam egy +EV betet ennyi....

A gonigoooo szintlépéses ötletét viszont támogatom! Teljesen felesleges időt és energiát pocsékolnod egy értelmetlen kijelentés miatt.
      Köszönöm a támogatást....szintlépés accepted...megindultam 1 usd-n:f_thumbsup: Mondjuk az irány eddig nem az elképzelésemnek megfelelő 50 darab után, de talán nem menthetetlen még:f_biggrin: :f_biggrin: Mondjuk az tény, hogy megingott a játékom....talán mostanra kezdek "felébredni" majd este jön beszámoló.

Ezekkel az 500db-os mintákkal azért óvatosan bánj! 4k körül kapsz valóshoz hasonló képet,de inkább 6k
      Ennek is fuss neki mégegyszer sztem....arról nem is beszélek, hogy egy kezdőről beszél"ünk" aki, jelen esetben magamról beszélvén...nap mint nap fejleszti is a játékát..tehát az elvárt érték napról napra magasabbnak kell legyen elvileg. Röviden egy 5K-s mintán teszem azt...köszönő viszonyba sem szabad lenni az első 1K nak az utolsó 1K val.(lehet ez is értelmetlennek tűnik így ebben a formátumban, de én ezt is értem ám :f_biggrin: :f_biggrin: )

@naplopó
      Hatalmas story(nem ismertem még, pedig szeretem ezeket a monológokat, storykat)...és nagy inspiráció...:f_thumbsup:

Vissza az asztalokhoz..... ma letolom a 100-150 et:f_thumbsup: :f_thumbsup:

:gl: :gl: :sfishy: