Ma már csak hobbi (MTT/MTSNG

• kicsem0520
      kicsem0520
      Bronz
      Regisztrált: 2012.01.06, Hozzászólások: 69
      Sziasztok.
      Pár sort magamról. 34 éves családos ember vagyok. A pókerrel nagyon régóta ismerkedtem meg. Tulajdonképpen a cashgamen kívül mindent játszottam már. Voltam stakelt játékos MTT-re MTSNG-re, HYperhu-ra 6maxturbora, 6maxhyperre, és Spinre is.

Ám valahogy soha nem éreztem kellő motivációt, hogy profi pókeres legyek. Persze hatalmas köszönettel tartozom mindenkinek, akivel valaha dolgoztam, hiszen rengeteget tanultam.

Már lassan 3 hónapja nem játszottam, mikor letisztult bennem, hogy az MTT/MTSNG az én területem. Ott tudok kiteljesedni, azt tudom a legjobban élvezni.
      Így tegnap befizettem 250 dollárt PS-re, és neki is álltam a grindnek. Egyelőre 10 asztallal kezdtem, hogy visszarázódjak. Ide rögtön is lenne egy kérdésem. Nincs valakinek valami ingyenes asztalrendezője? Mert stackbe szeretnék játszani úgy, hogy ha kell...kirakhassak akár onnan 2-7 asztalt is külön. Meg esetleg olyan, ami mutatja az aktuális asztalszámot.
      De ennyit a kérésről.

Jelenlegi terv, hogy 1,5 dolláros 45 man turbón, és 2,5-es 180 man turbón kezdjek grindelni. Amennyiben meglesz a 450 dollár, akkor tervezem, hogy a 1,5-esek helyett 3,5-es 45 maneket indítok. 1000 dollárnál pedig átértékelés lesz, hogy merre tovább. Vagy beveszek pár Starsos micro turbo mtt-t, vagy kisebb termekben kisebb volumenű versenyek. Sessiön végén mikor már futnak kifele az asztalok tervezek pár 3,5 dolláros hyperHU-t gyakorlás gyanánt, ezt majd csak ha 500 felett lesz a roll, mert hatalmas különbségek vannak az első és a második helyek között.

Elemzésre pedig PT4-et és HRC-t használok.

Ahhoz képest hogy majd egy éve nem játszottam MTSNG-t csak két határeset push/fold handem volt :)

GL mindenkinek az asztaloknál.
  • 14 válasz
    • Jancsibacsi
      Jancsibacsi
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.11, Hozzászólások: 96
      Sok sikert, de nem akarlak elszomorítani, de a jövő nagyon sötétnek igérkezik. Nemrég olvastam, hogy szeptemberben a PS kivonul az ausztráliai piacról is. Ha ez a trend így folytatódik, akkor az egykori nagy halastóból a megélhetési KKE-ai, kínai és orosz játékosok gyűjtőhelye lesz.
    • kicsem0520
      kicsem0520
      Bronz
      Hobbijátékosként megvan az előnyöm, hogy engem ez nem zavar. Szeretem a szoftvert. Nem hiszem, hogy az én 2,5-es meg 3,5-es limitemet lepik el, mert abból nem lehet megélni. Viszont nekem elég kiegészítésnek, mert a munkám miatt nincs szükségem a nyert pénzre, így ez "talált pénz".

Szóval win win...szeretem csinálni...és még pénzt is látok belőle. Nekem ennél több most nem is kell 😁😁
    • stazoka
      stazoka
      Ezüst
      Regisztrált: 2011.05.08, Hozzászólások: 172
      Szia!

Van ingyenes és jó asztalrendezőm. Nagyjából bármit meg lehet neki tanítani. Ha érdekel ugyanezzel a névvel Gmailen vagy Skypeon megtalálsz.

GL a grindhez!
    • kicsem0520
      kicsem0520
      Bronz
      Köszönöm szépen, ment mail.
    • Csoszimester
      Csoszimester
      Bronz
      Regisztrált: 2013.08.26, Hozzászólások: 109
      Eredeti hozzászólás: kicsem0520
      Hobbijátékosként megvan az előnyöm, hogy engem ez nem zavar. Szeretem a szoftvert. Nem hiszem, hogy az én 2,5-es meg 3,5-es limitemet lepik el, mert abból nem lehet megélni. Viszont nekem elég kiegészítésnek, mert a munkám miatt nincs szükségem a nyert pénzre, így ez "talált pénz".

Szóval win win...szeretem csinálni...és még pénzt is látok belőle. Nekem ennél több most nem is kell 😁😁
      Tévedsz,mert az orosz,ukrán,brazil regek már 1,5$-tól tolják, a 3,5$on pedig már tömve vannak velük az asztalok.
    • kicsem0520
      kicsem0520
      Bronz
      Akkor csak én kerültem el Őket. Eddig parádés a mezőny 2,5-es 180-on, és 1,5-es 45-ön. Eredményt nyilván nincs értelme írni 200 játék után, de a mezőnyre nem lehet panaszom. Nem egy FT-n húztak pénzbe 0 ICM tudással a kedves ellenfelek.
    • Csoszimester
      Csoszimester
      Bronz
      Akkor csak én kerültem el Őket. Eddig parádés a mezőny 2,5-es 180-on, és 1,5-es 45-ön. Eredményt nyilván nincs értelme írni 200 játék után, de a mezőnyre nem lehet panaszom. Nem egy FT-n húztak pénzbe 0 ICM tudással a kedves ellenfelek.
      Időpont függő is a dolog mikor tolod, nekem 45man-ról van mintám 3,5$on átlag 12 reg(beletartozik ide a gyenge reg,közepes reg,NIT) van kb. annak a nagy részét az említett nemzetek regjei adják.De elég sok fish is játszik azon országokból. :coolface:
    • kicsem0520
      kicsem0520
      Bronz
      Tehát akkor átlagosan elmondható, hogy egy versenyen kb 70/30 a fish/reg arány. Azt hiszem ez bőven játszható még, és lényegesen kevesebb mint más játéktípusban. Ráadásul a gyenge regen, és a NIT-en is van edge akkor. Szóval ez az arány mégjobb lehet.
    • Csoszimester
      Csoszimester
      Bronz
      3,5$ 45 főn kb 10% roit hozok,mint ahogy 3,5$ 18 főn is, ennél többet nem igazán lehet hozni, jó talán max 15%ot 45főn.
    • kicsem0520
      kicsem0520
      Bronz
      Akkor jobban megéri a 2,5-es 180 fős..ott olyan 25% körül lehet hozni. 2 éve hoztam 45 man 7 dollároson 10%-ot, és 15 dollároson olyan 7-8%-ot nagy mintán. Most nem tudom mi a helyzet. De szerintem 3,5-en 15% hozható.
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
      Regisztrált: 2016.02.10, Hozzászólások: 352
      :pcuser:
    • Megalodon1988
      Megalodon1988
      Bronz
      Regisztrált: 2012.11.26, Hozzászólások: 3.297
      2 éve hoztam 45 man 7 dollároson 10%-ot, és 15 dollároson olyan 7-8%-ot nagy mintán
      ezek szép eredmények grat hozzá!
      nagy minta alatt mit értesz? hány db-ok voltak ezek?
    • kicsem0520
      kicsem0520
      Bronz
      Összesítve 45 manből volt 7 dolláron olyan 10K minta körül. 15 dolláron meg 6,5K körül. Tudom nem akkora hatalmas minta, de azért nagyjából látszik. Nem én vagyok a legjobb ebben a mezőnyben, ezt sosem állítottam. De mindig tudtam alkalmazkodni, és HU verem az MTSNG regeket, ami bár sokszor shallow stacknél jön el...de néha 20bb körül..és akkor azért lehet hozni rajtuk. Valamint HRC buzi vagyok...és elemezek rangeket rendesen főleg FT-n. Szerintem ott van a regekenek a legtöbb..és legnagyobb leakjük. Sokszor túl feszesek, sokszor tuúl lazák, de nem egy any2 push maradt ki náluk...arra emlékszem.
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
      Regisztrált: 2016.02.10, Hozzászólások: 352
      Üdv, hogy megy az mtsng-s karrier?