methosraven - bankrollépítés

• methosraven
      methosraven
      Bronz
      Regisztrált: 2011.03.04, Hozzászólások: 371
      Sziasztok!

Ezt a naplót a bankrollépítő promóció és a saját motiváltságom megőrzése végett hoztam létre.
      Régóta pókerezem, de nem vagyok (még) egy jó játékos. Nemrég kezdtem újra, majdnem 2 év kihagyás után, ugyanis született egy kisfiam és nehéz lett volna beütemezni mellette a grindeket.
      Igazából még mindig keresem az utam, hogy melyik játékfajta lenne a számomra legmegfelelőbb. Régebben a versenyeket szerettem a legjobban, elég szép sikerélményeim is voltak benne, de sajnos már csak ritkán merek versenyen indulni, mert így is túl keveset alszok.
      Mostanában áttértem a cg 6max asztalokra, 25 centes spin&go-kra, valamint 50 centes sit&go-kra. Változó, hogy mikor melyikhez van kedvem, de így legalább nem olyan egyhangú a játék.
      Ha lesz megfelelő mennyiségű mintám, akkor a legveszteségesebb típust mellőzni fogom.

Jelenleg 36,25$-ral vágok neki a kihívásnak és célom az 1000$ elérése.
  • 7 válasz
    • methosraven
      methosraven
      Bronz
      Itt egy kicsit részletezném a promócióban leírt múlt heti eredményeket.
      NL2 6 max asztaloknál elért eredmény: -1,36$, 4339 hand-et játszva
      Sit & go, 0,50$-os limiten: 11 db után -2,33$
      Spin & go 0,25$-os limiten: 42 db után -2$
      Így tehát az összes, játékkal elért eredmény egy nagy mínusz: -5,69$
      Mivel a promóban a bónuszok is számítanak, így pluszos lett a vége, ugyanis napi kihívásokon a jelentkezésem óta összekapartam 4$-t, valamint a The Deal-en 2,27$-t.
      Végül az jön ki, hogy 0,58$ plusz lett a vége, de ez mégsem így van, ugyanis a rollom 0,84$-ral több, mint kéne. 26 centet nem tudok hova tenni, bár amíg ezt írom, eszembe jutott, hogy legalább egy 10 centes versenyjegyet is kaptam, ami ugye az sng-kből automatikusan levonásra kerül.

Régen is felfigyeltem rá, mintha 1-2 hand-et nem mindig mentene a HM2. Valaki tapasztalt már ilyet?
    • methosraven
      methosraven
      Bronz
      Azt hiszem átnevezhetem a blog címét bankrollLEépítés-re. :facepalm:

Nem fogok kertelni, azért sikerült ekkora mínuszt összeszedni, jobban mondva majdnem tönkremenni, mert múlt héten lettem 30 :truestory: , amely egy kis ivászattal járt, valamint voltam olyan barom, hogy így leültem játszani. Továbbá, hogy fokozzam a hülyeségemet sikerült ekkora rollal NL10-re beülni. :appl:
      Innentől kezdve nem volt túl nehéz elherdálnom a pénzem.
      Másnap azon csodálkoztam, hogy egyáltalán maradt még valami.

Siránkozni nem akarok, megérdemeltem, ha már ekkora baromságot csináltam. Ezt most felfogom tanulópénznek. A promóciót viszont nem adom fel, a maradék 1,11$-ból is el fogom érni a célomat! :gl:
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.675
      Szia methosraven!

Boldog szülinapot utólagosan is!
      Nem minden nap lesz az ember 30 éves, így talán megbocsájtható ez a kis kisiklás.
      De azért sűrűn, ne csinálj ilyeneket, pláne ha már egy komolyabb bankrollod lesz.
      Ehhez a komolyabb bankroll eléréséhez kívánok neked sok szerencsét!

Üdv
      Uzbul
    • methosraven
      methosraven
      Bronz
      Szia Uzbul!

Köszönöm szépen! Igyekszem mellőzni az ilyen move-okat, szerencsére azóta megötszöröztem a rollomat. (Igaz az 1-nek az ötszöröse sem túl sok, de nagyon örülök neki) :f_thumbsup:
      Hamarosan megírom a heti jelentést is!

Üdv!
    • methosraven
      methosraven
      Bronz
      A múlthét sikeresebbnek mondható, kis pénz, de ennek is örülök. A Deal-le sikerült egy kis alaphoz jutni, amit sikerült följebb tornázni. Igaz a CG mínuszos lett, de a Spinekkel ezt korrigáltam. Így alakult a helyzetem:
      58 db 25 centes spin&go: +4$
      466 leosztás NL2-n: -2,72$
      2 freeroll: 0$
      The Deal: +2,19$
      Cardmatch: +0,6$
      Így összesen 4,07$-ral tudtam gyarapítani a rollomat és egyúttal közelebb kerültem a célomhoz, már csak 994,82$ hiányzik. :f_biggrin:

E hét eredménye annak köszönhető, hogy nem részegen ültem le játszani. :f_ugly:
    • methosraven
      methosraven
      Bronz
      Hullámvasúton érzem magam így, hogy hetente követem is az eredményeket. :f_biggrin:
      Most éppen nem lett 0 a bankrollom, de a maradék 10 centtel nem sok mindent tudok kezdeni, max felrakom egy blackjack asztalon. :f_drink:
      Befizetni nem szeretnék, de egyúttal feladni sem. Remélem hamarosan elviszik a Deal Jackpotot, amiből kapok kb 2-3 dodót, így ismét ringbe tudok szállni. Addig pedig marad egy hétvégi freeroll, amire van jegyem. Hajrá!

Részletezés az "eredményhez":
      1007 db leosztás NL2-n: -7,08$
      73 db 25 centes spin&go: -0,25$
      1 freeroll: 0$
      Cardmatch: +2,2$
      Versenyjegy: +0,1$
      5 centet nem tudok hova tenni, de a végeredmény tuti, hogy 0,10$ lett.
    • methosraven
      methosraven
      Bronz
      Úgy érzem, hogy azon felül, hogy a kitűzött célom 1000$, konkretizálni kellene kisebb célokat, mérföldköveket is. Jelenleg viszont nem tudok sokat foglalkozni a pókerrel, mert december elején szeretnék nyelvvizsgázni angolból, amire gőzerővel készülök, még tanárhoz is járok, mert a beszédet nagyon kell fejlesztenem.

A nyelvvizsgáig csak néha-néha pókerezgetek kicsit, de nem akarok sok időt tölteni vele, persze a heti jelentéseket meg fogom írni.
      Amint túl leszek az angolon, akkor viszont szeretném megfogalmazni a pókeres előrehaladásomhoz szükséges és motiváló teendőket, célokat. Korábban mindig azzal voltak gondjaim, hogy gyorsan akartam elérni nagy eredményeket benne, de mára már lenyugodtam és belátom, hogy ez egy lassú és hosszú folyamat.
      GL mindenkinek az asztaloknál! :f_drink: