Bonuszok

• Lancelot1983
      Lancelot1983
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.31, Hozzászólások: 509
      Megszeretném kérdezni, ha évekkel ezelőtt letöltöttem a party poker, everest poker és chili poker kliensét az adott terem honlapjáról, de pénzt nem fizettem be, így sem vagyok jogosult a PokerStrategy bonuszra vagy legalább a számla átvezetésre, hogy tudjak pontokat gyűjteni?

Előre is köszönöm a válaszokat
  • 1 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Üdv!

Ezek vannak érvényben.

Everest

Már rendelkezel valódi pénzes számlával az Everest Pokeren?
      Amennyiben már rendelkezel valódi pénzes számlával az Everest Poker termében, akkor nincsen rá lehetőség, hogy ezt a PokerStrategy oldalán beköttesd (tehát itt sajnos nem tudsz gyűjteni Strategy pontokat a tagok jutalmazási rendszeréhez és a promócióinkhoz).

Ha egy .COM-os számlád van, de még soha sem fizettél be és nem egy másik partneren keresztül hoztad létre, akkor megkérdezheted az Everest Poker ügyfélszolgálatát, hogy esetleg átkötnék-e a számládat a PokerStrategy.com oldalához.
      Ha az Everestnél eddig csak játékpénzes számlád volt, a fent leírtak alapján nyithatsz egy valódi pénzes alapút, és Pokerstrategy oldalán keresztül tudsz az Everesten játszani vele.

Party
      Már rendelkezel valódi pénzes számlával a PartyPokeren?
      Ha van már igazi pénzes számlád a PartyPokeren és ezt nem a mi bónuszkódunkkal készítetted, sajnos ez nem számít a mi jutalmazási rendszerünknél és nem tudsz Strategy pontokat szerezni.