Lehetseges botok Bet365 CG-n

• dracoo23
      dracoo23
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.08.14, Hozzászólások: 133
      Hello,

Akik bet365 cg-t tolnak NL50-en meg felette azokat kerdeznem a kovetkezo nemreg megjelent jatekosokrol mi a velemenyetek?

CLERGYMAN72
      LOVEISPOKER
      COSMOPOLITAN6
      CORONER883
      REALLITYCHECK

Majdnem ugyanolyan statokkal-ugyanugy sizeolnak gyakorlatilag ugyanugy toljak irto aggrok es SOHA nem ulnek be ugyanarra az asztalra. Az hogy csupa nagybetu az osszes nev szinten eleg erdekes.

Szinte biztos vagyok benne hogy botok. Kerdes hogy adjam ezt elo a toketlen supportnak hogy komolyan vegyek.

Eszrevette ezt mas is?
  • 142 válasz
    • 00stranger00
      00stranger00
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.01.12, Hozzászólások: 2.449
      Teljesen mindegy, hogy adod elő. Az iPokert nem zavarja, ha botok játszanak náluk.
    • dracoo23
      dracoo23
      Gyémánt
      Eredeti hozzászólás: 00stranger00
      Teljesen mindegy, hogy adod elő. Az iPokert nem zavarja, ha botok játszanak náluk.
      Pedig jo lenne ha tortenne valami mert brutalis osszegeket lehuznak maguknak. Lehet adok neki egy kis publicitast kettopluszketton.
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
      Regisztrált: 2016.02.10, Hozzászólások: 336
      :f_biggrin:
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.040
      Én is úgy tudom hogy ipokert nem érdekli
    • atari100
      atari100
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.11, Hozzászólások: 2.728
      Érdekli, mert ők is futtatnak botokat.
    • Atesz1984
      Atesz1984
      Platina
      Regisztrált: 2015.04.05, Hozzászólások: 209
      Hali!

Előbb néztünk utána és valóban nagyon hasonló játékot játszanak. Neked mi a tapasztalatod, minden napszakban jelen vannak ezek a nickek? Nekem úgy rémlik, hogy igen.
    • dracoo23
      dracoo23
      Gyémánt
      Eredeti hozzászólás: Atesz1984
      Hali!

Előbb néztünk utána és valóban nagyon hasonló játékot játszanak. Neked mi a tapasztalatod, minden napszakban jelen vannak ezek a nickek? Nekem úgy rémlik, hogy igen.
      Azóta még 2őt találtam:

MINYPIG

Bonomo700 (ő érdekes mert csak kisbetű de ugyanazok a sizeok. )

Délután este/éjjel tutira tolják mindig. De mindig csak 2-3-4 aktív belőlük nyílván amennyi asztal van mert soha nem ülnek le egymással ugyebár.

Jó lenne ha minél többen jeleznénk supportnak mert egyik pl vmi 50beülő pluszt mutat nálam 12k hand alatt.

Ma feldobok egy postot a nemzetközi fórumra is szerintem.
    • Atesz1984
      Atesz1984
      Platina
      Ami meg érdekes: mindegyik 28/22/9-t jatszik pre
      Wtsd:29/wonsd:49/WWSF :50
    • dracoo23
      dracoo23
      Gyémánt
      Eredeti hozzászólás: Atesz1984
      Ami meg érdekes: mindegyik 28/22/9-t jatszik pre
      Wtsd:29/wonsd:49/WWSF :50
      Jaja altalaban nonsd viszik a potokat regek ellen. Pontosan ez a stat az osszesnel.

Ami meg ugyanaz hogy pre az osszes 28bbig 4betel 3.5x v 4x 3betre, 3x 3betre meg 4xelnek.
    • lumposz
      lumposz
      Bronz
      Regisztrált: 2012.12.30, Hozzászólások: 364
      Postflop tendenciák és más statok alapján is Minypig nem illik a képbe (imo). Aki még ugyanolyan pre illetve postflop tendenciákkal rendelkezik az: FLURRY67985
      Nagyon gyanús, főleg hogy kivétel nélkül az összes játékos utcánkénti agg% ugyanakkora és amit hozzá kell tenni, hogy teljesen elütnek ezek a számok az átlagtól. Szerintem is valami itt nincs rendben.
    • dracoo23
      dracoo23
      Gyémánt
      Ja MINYPIG-ben nem vagyok biztos meg Bonomoban sem de ok is hasonlok.

Ja valszeg FLURRY is ugyanaz most nezem.

Megrobalom eljuttatni a brit supportnak is a dolgot.
    • dracoo23
      dracoo23
      Gyémánt
      Na a listam jelenleg igy nez ki ami szerintem biztos:

CLERGYMAN72
      LOVEISPOKER
      COSMOPOLITAN6
      CORONER883
      REALLITYCHECK
      FLURRY67985
      IAMGROOT7
      HECT0R2

Update:
      Kesz a nemzetkozi post: LINK

Varok par kommentet aztan megy a sztori supportnak is + a felugyeloszervnek is itt UK-ban csak hogy komolyan vegyek.
    • lumposz
      lumposz
      Bronz
      Regisztrált: 2012.12.30, Hozzászólások: 364
      A Póker részvételi feltételek alapján:

Szoftver

Minden olyan szoftver használata tilos, amely automatizálja a játékot vagy olyan információval / eszközökkel látja el a játékost valós időben, amely segíthet a folyamatban lévő játékokban, és az károsíthatja a többi játékost

A tiltott szoftvereket használó játékosok számláit felfüggesztjük vagy bezárjuk, valamint jogunkban áll lefoglalni a pénzösszegeiket a megkárosított játékosok kártalanítása céljából.

Ui: Jeleztem én is az üfsz-nek, hogy vizsgálják felül ezeket a felhasználókat. Ha meg tudok tőlük valamit akkor megírom, ha Ti is megtudtok valamit, akkor pls írjátok ide. Köszi
    • foosboy
      foosboy
      Black
      Regisztrált: 2007.08.26, Hozzászólások: 1.420
      Most hogy mondjátok, igazatok van, de gondoltam csak egy iskola, csoport szülte őket, viszont az tény hogy szinte teljesen mindent ugyanúgy csinálnak...kíváncsian várom a fejleményeket..
      Vizsont az nem tűnt fel hogy nem játszanának ugyanazon az asztalon...
    • foosboy
      foosboy
      Black
      Az is lehet hogy a bet365 botjai és így próbál + pénzre szert tenni, mert eléggé leáldoz már nekik is, de ha nem ők rajtuk kívűl tuti van, mert sztem ha egy rekreációs játékos játszani akar, akkor nem ül át olyan asztalhoz ahol egy reg várakozik, és tovább a következőre, ha megtelt, de kár is ezeken fennakadni sztem...
    • Atesz1984
      Atesz1984
      Platina
      Meg ami fontos, hogy a postflop játékuk nagyon eltér az átlag regular jatekosoktol. Bet Flop: 52, Bet turn:53. Nem tudtok olyan reget mondani, akar ilyen pre skalakkal ezt tudja produkálni.
    • dracoo23
      dracoo23
      Gyémánt
      Eredeti hozzászólás: foosboy
      Az is lehet hogy a bet365 botjai és így próbál + pénzre szert tenni, mert eléggé leáldoz már nekik is, de ha nem ők rajtuk kívűl tuti van, mert sztem ha egy rekreációs játékos játszani akar, akkor nem ül át olyan asztalhoz ahol egy reg várakozik, és tovább a következőre, ha megtelt, de kár is ezeken fennakadni sztem...
      Ezek tutira botok, egyertelmu. Azt siman elkepzelheto hogy rajtuk kivul meg vannak. Nagyon nem tetszik ami megy Beten az elmult 1-2 honapban cg teren.
    • naplopo
      naplopo
      Bronz
      Regisztrált: 2016.02.10, Hozzászólások: 336
      a jelentgetés helyett, miért nem veritek meg őket? az nehezebb vagy mi? :D
    • foosboy
      foosboy
      Black
      Az meg hozza tartozik hogy szinte teljesen egy idobe jelentek mindannyian!

Eredeti hozzászólás: naplopo
      a jelentgetés helyett, miért nem veritek meg őket? az nehezebb vagy mi? :D
      Ezen vagyunk hidd el es sztem megy is (persze csak a magam neveben beszelhetek) 😃