Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Bemutatkozás a PokerStrategy-n

• Tau221
      Tau221
      Ezüst
      Regisztrált: 2017.09.29, Hozzászólások: 51
      Sziasztok!

Egy másik pókeroldal fórumáról valószínűleg pár embernek ismerősen fog csengeni a nicknevem,de azon tagok kedvéért akiknek mégsem,egy rövidebb bemutatkozó írással kedveskednék.

Taurus221 néven (aka Tau,csak 3 karakteres névvel nem engedett regizni a rendszer),2013 augusztusa óta a PS játékosa vagyok.

Jómagam rekreációsabb játékos volnék,viszont szeretek a játék matematikaibb részével is foglalkozni.

Főbb játékaim kezdetben a turbo 6maxok,később hyper 6max (illetve hyper 6max satellitek) és hyper HU,majd kb 1,5 éve ezt felváltotta a spin and go.

Voltak szépnek nevezhető eredményeim,de azért nem annyira kiemelkedőek:

- 2x 0-ból építettem rollt *BRM-et (*bankrollmanagement) betartva (92$ ez volt az első éven,és kb 1K$ a rá következőn).

- 1x pedig tavaly 50$ -> 2,5K$-t legfőképp spin and go és pár random event (pl egy 3,5$ turbo 180 fős rebuy+addon MTSNG megnyerése,illetve 2 Big Bang FT) segítségével.

- Amire a legbüszkébb vagyok,és igazából ezt nevezném fordulópontnak mert innentől kezdtem el komolyabban venni a játékot,az a WCOOP-s menetelésem volt 2014-ben. 3FPP-ből (mai nevén starscoin) kb 8 saton átverekedve magam eljutottam a legutolsó sathoz (kb 2,5K FPP buy in-ű),ahol már a cél az 5,2K$ buy in-ű Main Event volt. Ott sajnos elbuktam egy flipben AKo < JJ...
      Igaz hogy anyagilag nem jártam vele jól,de nagyon sok tapasztalatot szereztem.

Nem tudom mennyire leszek itt aktív,viszont tervbe van hogy ha lesz tanácstalanabb handem akkor ide is posztolnék majd,amit esetleg közösen át tudunk majd beszélni.

Kb ennyi elég is szerintem. Bár ha van kérdés,akkor jöhet bátran. :)
  • 16 válasz