Nano limit részmunkaidő mellett

• Ragemarci
      Ragemarci
      Bronz
      Regisztrált: 2013.08.12, Hozzászólások: 386
      Sziasztok

Azt szeretném megtudni, hogy napi 6 órában 60$ rollal mibe vágjak bele inkább Spin, 45man vagy Microgaming Cash jó rakebackel?

Sajnos nem vagyok nagy tálentum úgyhogy egyikbe sem vagyok jó EV szerint mondjuk BE kb. Melyiket érdemes, lehet jobban fejleszteni úgy, hogy a 6 órába a tanulás, visszanézés/elemzés is benne van.

Köszi
  • 6 válasz
    • atton64
      atton64
      Black
      Regisztrált: 2008.01.31, Hozzászólások: 1.718
      6 óra pókerezés és pókertanulás az egy full állás. :f_biggrin: Bár nem tudom, hogy milyen melót csinálsz még emellett, de napi 6 óra pókerezéssel meló mellett ezen kívül nagyon nem lesz életed.

Spinben a legkönnyebb a mezőny, de az rb vágással még inkább swingesebb lett. Egyedül tolni nagy br-rel tolnám. 60$ max 0.25$-on kezdve(de lehet még arra is kevés :D ). Csoportba a helyedben nem mennék.
    • Zotyibacsi97
      Zotyibacsi97
      Gyémánt
      Regisztrált: 2015.05.20, Hozzászólások: 92
      Nagyon egyén függő kérdés ez.
      6max cg szerintem, és amíg micron tolod addig érdemes flat rb-es termet keresni.
    • DanuBajusz
      DanuBajusz
      Ezüst
      Regisztrált: 2007.02.15, Hozzászólások: 873
      Tudod hogy helyetted nem dönthetünk Marci, de bármelyikbe is fogsz bele ne tilteld el, mint korábban. Ha közel kerülnél hozzá hívj fel skypen és üvőcsssééé beléje :censored:
    • royalfx
      royalfx
      Arany
      Regisztrált: 2015.01.11, Hozzászólások: 565
      abszolút ajánlom a 6max cg-t. de főleg azt(saját hibákból okulva mondom), hogy inkább befektetési szempontból kezdd el megközelíteni ezt a játékot, ha azt tervezed tényleg nekiülsz. marha egyszerű okfejtést tudok levezetni. én korábban brókercégnél dolgoztam 4 évet(korábban más befektetési területeken), és ott a keményebb megélhetésiek 5-8%-ot tudnak havonta csinálni(legalábbis azon a szinten amin én mozogtam, feljebb nem volt kapcsolatom). Namost az azért kurva jó. Ha meggondolom minek a 6%-a mondjuk 150$ - ami egy micron nagyon simán elérhető 1 hónapban - akkor a válasz 2500$ . Namost ha összeveted te 60$-t készülsz befektetni, és mellé olyan tudást kapsz elsősorban razortól amivel csukott szemmel háttal ülve a monitornak is elvered az nl2-5öt. aztán ha megügyesedsz nl10-en már olyanokat ki tudsz hozni, hogy a tőzsdénél maradva úgy 15-20.000$-ig nem tudnék jobb befektetést mondani, mint hogy legyél fasza pokerben. ennél nagyobb távlatokat nem vázolnék, igenis egy nl10 komoly nyerő reg szint az durva ha konzekvensen tudod hozni. bőven jó feladat ez is, később a többin meg ráérsz gondolkodni ha eléred ezt.
    • Ragemarci
      Ragemarci
      Bronz
      Eredeti hozzászólás: DanuBajusz
      Tudod hogy helyetted nem dönthetünk Marci, de bármelyikbe is fogsz bele ne tilteld el, mint korábban. Ha közel kerülnél hozzá hívj fel skypen és üvőcsssééé beléje :censored:
      Jó, köszi a felajánlást! Ez is egy jó ötlet, de van stresszoldó párnám abba ütöm a fejem, ha nagy a baj. MPN-n nincs HM2 támogatás úgyhogy nem lesz EV alatt futási tiltem :f_tongue:
    • Ragemarci
      Ragemarci
      Bronz
      Köszönöm a hozzászólásokat akkor cash lesz. Razor edzései tényleg nagyon sokat adnak erre a limitre, jegyzeteltem is ki dolgokat jócskán belőlük. Amúgy meg durva, mert, ha NL5 vered eléggé akkor, már jobban keresel, mint a munkásosztály egy nagy része pl. akik a kereskedelemben vannak és nem gályázol 12 órát valakiknek