Sziasztok

• Atesz03
      Atesz03
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.09.05, Hozzászólások: 9
      Nem rég regisztráltam fel az oldalra abban bízva, hogy sok kérdésre kapok választ. :) 4-5 éve elkezdtem a pókerrel komolyabban foglalkozni de abbahagytam, mert közbejött egy suli. Akkor 1-2 dolláros 9fős sng-ken nyerő játékos voltam ,egy könyvben leírt, alkalmazott stratégia segítségével. Most, hogy újra elkezdtem pókerezni, az mtt-t választottam. Elkezdtem építeni a bankrollomat, és néha játszottam 1 dolláros késve nevezős 2-3ezer fős versenyt is a pokerstarson. Ott nyilván kicsi az esély a nyerésre, de sikerült megfognom egy "nagyobb" összeget, amivel a bankroll szabályai szerint felléphettem 3 dolláros versenyekre, és nem igazán vagyok sikeres. A Lee Nelson féle könyvben leírt mtt stratégiát alkalmazom, és feltételezem, hogy kis téten nem igazán működik. Jól gondolom? Vagy csak béna vagyok? :D Tudom, hogy vannak hosszú bukósorozatok, de én már a 17-nél tartok. Esetleg van olyan stratégia, ami kimondottan kis tétre íródott? Akarok nagyobb téten játszani ,de odáig el kell jutni. :) Előre is köszi a segítséget.
  • 6 válasz