Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Pénz levétel Hipay segítségével

• Nbeatrix91
      Nbeatrix91
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.11.07, Hozzászólások: 2
      Sziasztok.
      Nyertem egy kisebb összeget pokerstart-on, de egyúttal le is szerettem volna venni ezt a pénzt. Megvártam a két napot és próbáltam levenni az összeget,de nem engedte, csak a hipay használatával. Gondolom, hogy most regisztrálnom kéne hipayan hogy az összeg meg tudjon jelenni a számlámon. Vagy fogalmam sincsen.Nem tudom, hogy most az a pénz hol van.lehet csak én vagyok kicsit türelmetlen és kevésbé jártas a témában,de kicsit kétségbe estem. Nem tudom,hogy mi az a hipay, és hogy hol bolyong a pénzem.? Ezzel kapcsolatban bármilyen információnak örülnék.
      Üdv nektek.: Trixi
  • 102 válasz
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Regisztrált: 2011.02.03, Hozzászólások: 4.954
      Szia Nbeatrix91!

Üdvözöllek a fórumon! :welcome:
      A HiPay egy pénzküldő rendszer (sajnos ennél sokkal többet én sem tudok róla).
      Viszont azt nem értem, hogyha még nem regisztráltál a HiPayen akkor a Starsos utalásnál milyen adatokat tudtál megadni nekik?
      A pénzed valószínűleg előbb-utóbb visszakerül a számládra, de a legjobb ha a biztonság kedvéért felveszed a kapcsolatot a PokerStars ügyfélszolgálatával.

Üdv
      Uzbul
    • Nbeatrix91
      Nbeatrix91
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.11.07, Hozzászólások: 2
      Szia Uzbul.
      Köszönöm a gyors választ.Valójában egyik barátom pókerezik (én csak segítek neki utánaérdeklődni egy két dolognak...Elég türelmetlen a lelkem...) és ő azt állítja,hogy nem regisztrált Hipayen mikor rá küldte az összeget, de ezen én már nem vagyok fennakadva .Tfh elhiszem neki. Utólag regisztrált, és látjuk is a pénzt Hipayen,de míg nincs megadva majd ellenőrizve és elfogadva minden adat addig az utalás a saját számlájára nem lehetséges( és persze a HiPay nem sieti el a dolgokat) Már csak el kéne fogadniuk minden adatot és utána már gyerekjáték az utalás,de ez még nem történt meg....Bár lehet már nem aktuális,de nem lehet megkerülni a hipayt?nincs más módja az átutalásnak? mert a HiPayről a játékba könnyedén vissza lehet utalni a pénzt,csak a számlára nem engedi olyan könnyen...
    • sanyikaa
      sanyikaa
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.11.17, Hozzászólások: 2
      sziasztok! en sem tudom levenni a nyereményem a hipay szamlamrol, be sem enged lépni. valaki tud segíteni
    • Fekii17
      Fekii17
      Kezdő
      Regisztrált: 2017.11.15, Hozzászólások: 10
      Sziasztok akkor nekem is meglesz a pénzem amit kiultaltam?? Én sem regisztráltam hipay re. Angolul kicsit bonyolult.
    • sanyikaa
      sanyikaa
      Kezdő
      Hello! nekem is gondom van ezzel a hipay el
    • Fekii17
      Fekii17
      Kezdő
      Én a nyereményt ki utaltam le is vonta a ps számlámról, de hipay számlámra rá külték de nekem ilyen számlám nem is volt. Most akkor gondolom regisztralnom kell? 😀
    • sanyikaa
      sanyikaa
      Kezdő
      nekem is levonta, de nekem se volt ez a hipay szamlam...
    • Fekii17
      Fekii17
      Kezdő
      Tudsz adni egy telefon számot felhívnálak ha nem gond.
    • Hozzászólás törölve

• Hozzászólás törölve

• Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Sziasztok!
      Eredeti hozzászólás: Nbeatrix91
      Szia Uzbul.
      Köszönöm a gyors választ.Valójában egyik barátom pókerezik (én csak segítek neki utánaérdeklődni egy két dolognak...Elég türelmetlen a lelkem...) és ő azt állítja,hogy nem regisztrált Hipayen mikor rá küldte az összeget, de ezen én már nem vagyok fennakadva .Tfh elhiszem neki. Utólag regisztrált, és látjuk is a pénzt Hipayen,de míg nincs megadva majd ellenőrizve és elfogadva minden adat addig az utalás a saját számlájára nem lehetséges( és persze a HiPay nem sieti el a dolgokat) Már csak el kéne fogadniuk minden adatot és utána már gyerekjáték az utalás,de ez még nem történt meg....Bár lehet már nem aktuális,de nem lehet megkerülni a hipayt?nincs más módja az átutalásnak? mert a HiPayről a játékba könnyedén vissza lehet utalni a pénzt,csak a számlára nem engedi olyan könnyen...
      Ahogy előzőleg írtam is sajnos a HiPlay működéséről én sem tudok többet.
      Várni kell egy kicsit míg ellenőrzik az adatokat és valószínűleg utána már menni fog a kiutalás.

Üdv
      Uzbul
    • Uzbul
      Uzbul
      Moderátor
      Moderátor
      Szaisztok!

sanyikaa és Fekii17 üdvözöllek benneteket a fórumon! :welcome:
      Ez a HiPlay-os átutalás még egy elég új dolog a Starsal kapcsolatban.
      De az eddigi visszajelzésekből úgy tűnik nekem, hogy regisztrálás és ellenőrzés után működnie kell a kiutalásnak.
      Ha mégis problémát tapasztaltok a legjobb ha felveszítek a kapcsolatot a HiPlay ügyfélszolgálatával, ők biztosan válaszolni tudnak a felmerülő kérdésekre.

@sanyikaa: nem a legjobb ötlet egy nyilvános fórumra kiírni a telefonszámod (ezért biztonsági okokból töröltem is ezt a hozzászólásod).

Üdv
      Uzbul
    • Fekii17
      Fekii17
      Kezdő
      Nbeatrix megmondanád légyszíves hogyan utaltad vissza hipay ről a ps számlára az pénzt? Én nem találtam olyan opciót.. köszi
    • Kovadi0512
      Kovadi0512
      Bronz
      Regisztrált: 2011.01.20, Hozzászólások: 13
      Sziasztok!

A Hipay-ről, tudna mondani valaki, hogyan utalhatom vissza a kifizetett összeget?
      Illetve, ha volt a hipayre kifizetés, kell még tenni valamit hogy megjelenjen a sajat bankszámlámon?

Előre is thx!
    • boxer23
      boxer23
      Bronz
      Regisztrált: 2009.10.29, Hozzászólások: 1.379
      Nos én utána néztem a dolgoknak, ez a hipay többnyire egy átverés/csalás. Elolvastam egy rakás hozzászólást a céggel kapcsolatban a neten. Rohadt sok embernek ragadt bent a pénze, sokakat az sms szolgálatuk húzott le. Csak azt sajnálom hogy alapból bizalommal fordultam feléjük (mivel a stars partnere..) és elküldtem nekik a személyim elejét. Azt se értem ha hipayen keresztül fizettem be Mastercardról akkor hogyan lehetett hogy regisztráció nélkül a hipay accomra ami nincs is (akkor még nem is volt) tulajdonképpen odaérkezett vissza a kiutalt pénz. Amúgy emaileden keresztül tudsz regisztrálni amit kapsz a befizetésről visszaigazolásképpen. Egy ember volt összesen a sok-sok komment között akinek működött a szolgáltatás, a többieket vagy erősen megsarcolták vagy ki se engedték a pénzt utalni, a supportjuk meg többek szerint egyenesen botrányos. Nem hiszem hogí bárkinek biztonságban lennének az adatai meg a pénze. ÉS elég aggályos h a kártyaadataid megvannak nekik miután befizettél....írok is a pokerstarsnak hogy mégis ki a farkammal szerződtek le....
    • Kovadi0512
      Kovadi0512
      Bronz
      Sziasztok,
      Mi az a KYC-dokumentum?
    • apuka77
      apuka77
      Bronz
      Regisztrált: 2010.03.17, Hozzászólások: 669
      KYC (ÜGYFÉL-AZONOSÍTÁSI) szabályzat:sorry:
    • Kovadi0512
      Kovadi0512
      Bronz
      Köszi!
    • sanyikaa
      sanyikaa
      Kezdő
      ki tud segíteni hipay regisztárciónal, kinek fogadták már el az adatfeltöltéseket, mert mindig van amit elutasít